disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KM |
1. |
|
0:27,22 |
  |
Pokal mesta Celje - nedelja |
Celje |
12.11.2017 |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:28,21; 3.63%) |
| 2. |
|
0:27,97 |
  |
Ilirija Challenge |
Ljubljana |
16.12.2017 |
2. |
(predteki) |
              (0:27,22; -2.68%) |
| 3. |
|
0:27,67 |
  |
    |
   |
    |
3. |
(predteki) |
              (0:27,22; -1.62%) |
| 4. |
|
0:26,99 |
  |
    |
   |
    |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (0:27,22; 0.85%) |
| 5. |
|
0:26,55 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
02.02.2018 |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:26,99; 1.65%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KM |
1. |
|
1:00,65 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
21.10.2017 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (1:02,15; 2.47%) |
| 2. |
|
0:59,66 |
  |
MM Mali delfini |
Banja Luka |
23.12.2017 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (1:00,65; 1.65%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KM |
1. |
|
2:10,54 |
  |
Pokal mesta Celje - nedelja |
Celje |
12.11.2017 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (2:16,23; 4.35%) |
| 2. |
|
2:12,43 |
  |
MM Mali delfini |
Banja Luka |
23.12.2017 |
5. |
(predteki) |
              (2:10,54; -1.42%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KM |
1. |
|
4:40,37 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
18.11.2017 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (5:12,81; 11.57%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
800KM |
1. |
|
9:47,95 |
  |
2. kolo gorenjske regije |
Kranj |
13.12.2017 |
-  |
(vmesni) |
   os.rek. (brez rezultata) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
1500KM |
1. |
|
18:21,34 |
  |
2. kolo gorenjske regije |
Kranj |
13.12.2017 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PM |
1. |
|
0:36,05 |
  |
Ilirija Challenge |
Ljubljana |
16.12.2017 |
2. |
(predteki) |
              (0:35,76; -0.8%) |
| 2. |
|
0:34,11 |
  |
    |
   |
    |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (0:35,76; 4.83%) |
| 3. |
|
0:34,56 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
02.02.2018 |
3. |
(predteki) |
              (0:34,11; -1.3%) |
| 4. |
|
0:33,79 |
  |
    |
   |
    |
3. |
(finale) |
   os.rek. (0:34,11; 0.94%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PM |
1. |
|
1:14,29 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
21.10.2017 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (1:18,54; 5.72%) |
| 2. |
|
1:16,06 |
  |
MM Mali delfini |
Banja Luka |
23.12.2017 |
3. |
(predteki) |
              (1:14,29; -2.32%) |
| 3. |
|
1:14,90 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
02.02.2018 |
3. |
(predteki) |
              (1:14,29; -0.81%) |
| 4. |
|
1:14,22 |
  |
    |
   |
    |
3. |
(finale) |
   os.rek. (1:14,29; 0.09%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PM |
1. |
|
2:39,36 |
  |
Pokal mesta Celje - nedelja |
Celje |
12.11.2017 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (2:47,80; 5.29%) |
| 2. |
|
2:39,38 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
02.02.2018 |
4. |
(predteki) |
              (2:39,36; -0.01%) |
| 3. |
|
2:36,96 |
  |
    |
   |
    |
4. |
(finale) |
   os.rek. (2:39,36; 1.52%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DM |
1. |
|
0:29,80 |
  |
Ilirija Challenge |
Ljubljana |
16.12.2017 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (0:36,71; 23.18%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DM |
1. |
|
1:11,42 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
21.10.2017 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (1:15,65; 5.92%) |
| 2. |
|
1:09,92 |
  |
MM Mali delfini |
Banja Luka |
23.12.2017 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (1:11,42; 2.14%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HM |
1. |
|
0:32,23 |
  |
Ilirija Challenge |
Ljubljana |
16.12.2017 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (0:36,91; 14.52%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HM |
1. |
|
1:11,01 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
21.10.2017 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (1:19,46; 11.89%) |
| 2. |
|
1:09,60 |
  |
MM Mali delfini |
Banja Luka |
23.12.2017 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (1:11,01; 2.02%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HM |
1. |
|
2:31,05 |
  |
Pokal mesta Celje - nedelja |
Celje |
12.11.2017 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (2:46,38; 10.14%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MM |
1. |
|
1:07,62 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
21.10.2017 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (1:10,69; 4.54%) |
| 2. |
|
1:06,71 |
  |
Pokal mesta Celje - nedelja |
Celje |
12.11.2017 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (1:07,62; 1.36%) |
| 3. |
|
1:07,43 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
02.02.2018 |
3. |
(predteki) |
              (1:06,71; -1.06%) |
| 4. |
|
1:04,60 |
  |
    |
   |
    |
1. |
(finale) |
   os.rek. (1:06,71; 3.26%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MM |
1. |
|
2:26,65 |
  |
2. kolo gorenjske regije |
Kranj |
13.12.2017 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (2:32,28; 3.83%) |
| 2. |
|
2:26,93 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
02.02.2018 |
4. |
(predteki) |
              (2:26,65; -0.19%) |
| 3. |
|
2:21,51 |
  |
    |
   |
    |
2. |
(finale) |
   os.rek. (2:26,65; 3.63%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400MM |
1. |
|
5:13,58 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
18.11.2017 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (5:29,33; 5.02%) |
| 2. |
|
5:00,56 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
02.02.2018 |
2. |
(finale) |
   os.rek. (5:13,58; 4.33%) |