disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KM |
1. |
|
0:44,15 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
50. |
(predteki) |
   os.rek. (0:50,86; 15.19%)
|
| 2. |
|
0:43,78 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
56. |
(predteki) |
   os.rek. (0:44,15; 0.84%)
|
| 3. |
|
0:43,44 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
19.11.2022 |
40. |
(predteki) |
   os.rek. (0:43,78; 0.78%)
|
| 4. |
|
0:41,31 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
22. |
(predteki) |
   os.rek. (0:43,44; 5.15%)
|
| 5. |
|
0:37,61 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
69. |
(predteki) |
   os.rek. (0:41,31; 9.83%)
|
| 6. |
|
0:38,94 |
  |
3. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
25.02.2023 |
5. |
(predteki) |
|
| 7. |
|
0:37,25 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (0:37,61; 0.96%)
|
| 8. |
|
0:38,45 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
18.03.2023 |
22. |
(predteki) |
|
| 9. |
|
0:37,37 |
  |
Uskršnji plivački miting |
Novi Sad |
08.04.2023 |
12. |
(predteki) |
|
| 10. |
|
0:36,67 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
14.10.2023 |
60. |
(predteki) |
   os.rek. (0:37,25; 1.58%)
|
| 11. |
|
0:34,27 |
  |
MM Miklavž (dop., 2012 in mlajši) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (0:36,67; 7%)
|
| 12. |
|
0:33,41 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (0:34,27; 2.57%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KM |
1. |
|
1:36,19 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
44. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
1:34,91 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
21. |
(predteki) |
   os.rek. (1:36,19; 1.34%)
|
| 3. |
|
1:31,53 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (1:34,91; 3.69%)
|
| 4. |
|
1:28,06 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
18.03.2023 |
22. |
(predteki) |
   os.rek. (1:31,53; 3.94%)
|
| 5. |
|
1:18,05 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
14.10.2023 |
42. |
(predteki) |
   os.rek. (1:28,06; 12.82%)
|
| 6. |
|
1:16,80 |
  |
MM Miklavž (dop., 2012 in mlajši) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
15. |
(predteki) |
   os.rek. (1:18,05; 1.62%)
|
| 7. |
|
1:17,98 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
16.12.2023 |
16. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KM |
1. |
|
3:30,36 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
55. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
3:28,32 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
20.12.2022 |
43. |
(predteki) |
   os.rek. (3:30,36; 0.97%)
|
| 3. |
|
3:21,03 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
18.03.2023 |
20. |
(predteki) |
   os.rek. (3:28,32; 3.62%)
|
| 4. |
|
2:52,07 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
23. |
(predteki) |
   os.rek. (3:21,03; 16.83%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KM |
1. |
|
6:05,43 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PM |
1. |
|
0:56,61 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
38. |
(predteki) |
   os.rek. (1:04,11; 13.24%)
|
| 2. |
|
0:56,49 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
124. |
(predteki) |
   os.rek. (0:56,61; 0.21%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PM |
1. |
|
4:35,02 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
19.11.2022 |
41. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DM |
1. |
|
0:50,20 |
  |
Uskršnji plivački miting |
Novi Sad |
08.04.2023 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
0:45,39 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
19. |
(predteki) |
   os.rek. (0:50,20; 10.59%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HM |
1. |
|
0:57,02 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
60. |
(predteki) |
   os.rek. (1:01,53; 7.9%)
|
| 2. |
|
0:53,14 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
63. |
(predteki) |
   os.rek. (0:57,02; 7.3%)
|
| 3. |
|
0:51,98 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
24. |
(predteki) |
   os.rek. (0:53,14; 2.23%)
|
| 4. |
|
0:50,32 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
113. |
(predteki) |
   os.rek. (0:51,98; 3.29%)
|
| 5. |
|
0:44,81 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (0:50,32; 12.29%)
|
| 6. |
|
0:46,24 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
18.03.2023 |
13. |
(predteki) |
|
| 7. |
|
0:47,66 |
  |
Uskršnji plivački miting |
Novi Sad |
08.04.2023 |
8. |
(predteki) |
|
| 8. |
|
0:45,82 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
14.10.2023 |
33. |
(predteki) |
|
| 9. |
|
0:42,88 |
  |
MM Miklavž (dop., 2012 in mlajši) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (0:44,81; 4.5%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HM |
1. |
|
1:52,33 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
21. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
1:50,60 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
17. |
(predteki) |
   os.rek. (1:52,33; 1.56%)
|
| 3. |
|
1:51,82 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
37. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
1:40,81 |
  |
3. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
25.02.2023 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (1:50,60; 9.71%)
|
| 5. |
|
1:37,92 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (1:40,81; 2.95%)
|
| 6. |
|
1:44,37 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
18.03.2023 |
13. |
(predteki) |
|
| 7. |
|
1:37,74 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
14.10.2023 |
24. |
(predteki) |
   os.rek. (1:37,92; 0.18%)
|
| 8. |
|
1:35,89 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
14. |
(predteki) |
   os.rek. (1:37,74; 1.92%)
|
| 9. |
|
1:37,62 |
  |
MM Miklavž (dop., 2012 in mlajši) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
11. |
(predteki) |
|
| 10. |
|
1:32,01 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (1:35,89; 4.21%)
|
| 11. |
|
1:32,63 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
16.12.2023 |
22. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HM |
1. |
|
3:55,81 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
20.12.2022 |
41. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
3:19,30 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
16. |
(predteki) |
   os.rek. (3:55,81; 18.31%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MM |
1. |
|
1:30,41 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
16.12.2023 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|