disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KM |
1. |
|
0:42,92 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
0:41,58 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (0:42,92; 3.22%)
|
| 3. |
|
0:41,39 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (0:41,58; 0.45%)
|
| 4. |
|
0:43,64 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
15. |
(predteki) |
|
| 5. |
|
0:39,91 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
97. |
(predteki) |
   os.rek. (0:41,39; 3.7%)
|
| 6. |
|
0:37,35 |
  |
Memorial Anto Dragić |
Čakovec |
28.10.2023 |
56. |
(predteki) |
   os.rek. (0:39,91; 6.85%)
|
| 7. |
|
0:38,66 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
41. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KM |
1. |
|
1:27,49 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
123. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KM |
1. |
|
3:08,87 |
  |
Memorial Anto Dragić |
Čakovec |
28.10.2023 |
32. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
3:08,18 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
44. |
(predteki) |
   os.rek. (3:08,87; 0.36%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PM |
1. |
|
0:50,45 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
0:51,37 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
5. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
0:50,03 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
72. |
(predteki) |
   os.rek. (0:50,45; 0.83%)
|
| 4. |
|
0:49,75 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
18.03.2023 |
20. |
(predteki) |
   os.rek. (0:50,03; 0.56%)
|
| 5. |
|
0:45,91 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
22. |
(predteki) |
   os.rek. (0:49,75; 8.36%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PM |
1. |
|
1:51,54 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
18.03.2023 |
31. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
1:41,09 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
62. |
(predteki) |
   os.rek. (1:51,54; 10.33%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PM |
1. |
|
4:01,79 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
18.03.2023 |
33. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DM |
1. |
|
0:58,15 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
0:57,40 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (0:58,15; 1.3%)
|
| 3. |
|
0:57,96 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
81. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
0:49,69 |
  |
Memorial Anto Dragić |
Čakovec |
28.10.2023 |
52. |
(predteki) |
   os.rek. (0:57,40; 15.51%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HM |
1. |
|
0:54,69 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
0:53,60 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
15. |
(predteki) |
   os.rek. (0:54,69; 2.03%)
|
| 3. |
|
0:48,56 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (0:53,60; 10.37%)
|
| 4. |
|
0:48,00 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (0:48,56; 1.16%)
|
| 5. |
|
0:43,27 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
75. |
(predteki) |
   os.rek. (0:48,00; 10.93%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HM |
1. |
|
1:33,45 |
  |
Memorial Anto Dragić |
Čakovec |
28.10.2023 |
26. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HM |
1. |
|
3:27,64 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
22. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|