disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KZ |
1. |
|
0:47,40 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
19. |
(predteki) |
   os.rek. (0:57,30; 20.88%)
|
| 2. |
|
0:46,18 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
26. |
(predteki) |
   os.rek. (0:47,40; 2.64%)
|
| 3. |
|
0:47,82 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
19.11.2022 |
18. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
0:44,67 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
62. |
(predteki) |
   os.rek. (0:46,18; 3.38%)
|
| 5. |
|
0:40,07 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
18.03.2023 |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:44,67; 11.47%)
|
| 6. |
|
0:38,67 |
  |
Plavalno tekmovanje Istra Koper 2023 |
Koper |
08.10.2023 |
55. |
(predteki) |
   os.rek. (0:40,07; 3.62%)
|
| 7. |
|
0:36,27 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
22. |
(predteki) |
   os.rek. (0:38,67; 6.61%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KZ |
1. |
|
1:51,03 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
34. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
1:41,24 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
38. |
(predteki) |
   os.rek. (1:51,03; 9.67%)
|
| 3. |
|
1:29,19 |
  |
Plavalno tekmovanje Istra Koper 2023 |
Koper |
08.10.2023 |
58. |
(predteki) |
   os.rek. (1:41,24; 13.51%)
|
| 4. |
|
1:18,22 |
  |
MM Miklavž (dop., 2012 in mlajši) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (1:29,19; 14.02%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KZ |
1. |
|
3:36,85 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
20.12.2022 |
14. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
2:48,68 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
27. |
(predteki) |
   os.rek. (3:36,85; 28.55%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KZ |
1. |
|
6:08,99 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PZ |
1. |
|
0:54,86 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
21. |
(predteki) |
   os.rek. (1:00,64; 10.53%)
|
| 2. |
|
0:55,98 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
62. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
0:52,04 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
18.03.2023 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (0:54,86; 5.41%)
|
| 4. |
|
0:51,60 |
  |
Plavalno tekmovanje Istra Koper 2023 |
Koper |
08.10.2023 |
40. |
(predteki) |
   os.rek. (0:52,04; 0.85%)
|
| 5. |
|
0:47,45 |
  |
MM Miklavž (dop., 2012 in mlajši) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (0:51,60; 8.74%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PZ |
1. |
|
2:01,15 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
22. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
1:57,28 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
18.03.2023 |
14. |
(predteki) |
   os.rek. (2:01,15; 3.29%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PZ |
1. |
|
4:12,92 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
19.11.2022 |
14. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
4:06,59 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
19. |
(predteki) |
   os.rek. (4:12,92; 2.56%)
|
| 3. |
|
4:03,31 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
18.03.2023 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (4:06,59; 1.34%)
|
| 4. |
|
3:41,64 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (4:03,31; 9.77%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DZ |
1. |
|
0:45,39 |
  |
Plavalno tekmovanje Istra Koper 2023 |
Koper |
08.10.2023 |
35. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
0:47,66 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
27. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
0:44,28 |
  |
MM Miklavž (dop., 2012 in mlajši) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (0:45,39; 2.5%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HZ |
1. |
|
0:54,55 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
16. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
0:52,17 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
26. |
(predteki) |
   os.rek. (0:54,55; 4.56%)
|
| 3. |
|
0:49,34 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:54,55; 10.55%)
|
| 4. |
|
0:51,86 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
58. |
(predteki) |
|
| 5. |
|
0:50,29 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
18.03.2023 |
16. |
(predteki) |
|
| 6. |
|
0:45,17 |
  |
Plavalno tekmovanje Istra Koper 2023 |
Koper |
08.10.2023 |
33. |
(predteki) |
   os.rek. (0:49,34; 9.23%)
|
| 7. |
|
0:42,40 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
63. |
(predteki) |
   os.rek. (0:45,17; 6.53%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HZ |
1. |
|
1:48,38 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
18.03.2023 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
1:32,76 |
  |
MM Miklavž (dop., 2012 in mlajši) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (1:48,38; 16.83%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HZ |
1. |
|
4:03,91 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
20.12.2022 |
15. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
3:46,36 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
18.03.2023 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (4:03,91; 7.75%)
|
| 3. |
|
3:23,44 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
38. |
(predteki) |
   os.rek. (3:46,36; 11.26%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MZ |
1. |
|
1:36,35 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
16.12.2023 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MZ |
1. |
|
3:22,50 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400MZ |
1. |
|
7:00,61 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
16.12.2023 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|