disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KM |
1. |
|
0:35,58 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
19. |
(predteki) |
   os.rek. (0:41,22; 15.85%) |
| 2. |
|
0:35,12 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (0:35,58; 1.3%) |
| 3. |
|
0:34,44 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
19.11.2022 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (0:35,12; 1.97%) |
| 4. |
|
0:33,73 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
32. |
(predteki) |
   os.rek. (0:34,44; 2.1%) |
| 5. |
|
0:32,39 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
14. |
(predteki) |
   os.rek. (0:33,73; 4.13%) |
| 6. |
|
0:33,48 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
18.03.2023 |
19. |
(predteki) |
              (0:32,39; -3.25%) |
| 7. |
|
0:33,27 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(štafeta) |
              (0:32,39; -2.64%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KM |
1. |
|
1:21,83 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
23. |
(predteki) |
   os.rek. (1:30,86; 11.03%) |
| 2. |
|
1:21,55 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
33. |
(predteki) |
   os.rek. (1:21,83; 0.34%) |
| 3. |
|
1:16,02 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
14. |
(predteki) |
   os.rek. (1:21,55; 7.27%) |
| 4. |
|
1:16,92 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
18.03.2023 |
26. |
(predteki) |
              (1:16,02; -1.17%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PM |
1. |
|
0:49,01 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
28. |
(predteki) |
   os.rek. (0:52,74; 7.61%) |
| 2. |
|
0:50,74 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
24. |
(predteki) |
              (0:49,01; -3.4%) |
| 3. |
|
0:47,19 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
41. |
(predteki) |
   os.rek. (0:49,01; 3.85%) |
| 4. |
|
0:47,67 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
13. |
(predteki) |
              (0:47,19; -1%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PM |
1. |
|
1:46,65 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
24. |
(predteki) |
   os.rek. (1:58,51; 11.12%) |
| 2. |
|
1:44,98 |
  |
3. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
25.02.2023 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (1:46,65; 1.59%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PM |
1. |
|
3:47,83 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
19.11.2022 |
22. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
| 2. |
|
3:46,90 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
23. |
(predteki) |
   os.rek. (3:47,83; 0.4%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DM |
1. |
|
0:41,61 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
17. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
| 2. |
|
0:39,41 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (0:41,61; 5.58%) |
| 3. |
|
0:40,70 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
33. |
(predteki) |
              (0:39,41; -3.16%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HM |
1. |
|
0:42,02 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
17. |
(predteki) |
   os.rek. (0:47,81; 13.77%) |
| 2. |
|
0:42,65 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
19. |
(predteki) |
              (0:42,02; -1.47%) |
| 3. |
|
0:41,04 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
36. |
(predteki) |
   os.rek. (0:42,02; 2.38%) |
| 4. |
|
0:38,55 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
18.03.2023 |
16. |
(predteki) |
   os.rek. (0:41,04; 6.45%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HM |
1. |
|
1:31,97 |
  |
3. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
25.02.2023 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (1:48,04; 17.47%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HM |
1. |
|
3:18,50 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
23. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MM |
1. |
|
1:28,93 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
15. |
(predteki) |
   os.rek. (1:45,84; 19.01%) |