disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KM |
1. |
|
0:43,32 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (0:46,56; 7.47%)
|
| 2. |
|
0:42,33 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
19.11.2022 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (0:43,32; 2.33%)
|
| 3. |
|
0:42,34 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
26. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
0:40,90 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (0:42,33; 3.49%)
|
| 5. |
|
0:38,11 |
  |
Plavalno tekmovanje Istra Koper 2023 |
Koper |
08.10.2023 |
99. |
(predteki) |
   os.rek. (0:40,90; 7.32%)
|
| 6. |
|
0:38,32 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
14.10.2023 |
66. |
(predteki) |
|
| 7. |
|
0:37,67 |
  |
MM Miklavž (dop., 2012 in mlajši) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (0:38,11; 1.16%)
|
| 8. |
|
0:38,47 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
39. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KM |
1. |
|
1:34,80 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
20. |
(predteki) |
   os.rek. (1:44,56; 10.29%)
|
| 2. |
|
1:27,11 |
  |
Plavalno tekmovanje Istra Koper 2023 |
Koper |
08.10.2023 |
75. |
(predteki) |
   os.rek. (1:34,80; 8.82%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KM |
1. |
|
2:57,93 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
34. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KM |
1. |
|
6:23,66 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
15. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PM |
1. |
|
0:52,02 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
14.10.2023 |
51. |
(predteki) |
   os.rek. (0:56,48; 8.57%)
|
| 2. |
|
0:49,40 |
  |
MM Miklavž (dop., 2012 in mlajši) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (0:52,02; 5.3%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PM |
1. |
|
1:57,17 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
57. |
(predteki) |
   os.rek. (2:17,11; 17.01%)
|
| 2. |
|
1:58,15 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
15. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
1:55,73 |
  |
3. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
25.02.2023 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (1:57,17; 1.24%)
|
| 4. |
|
1:53,10 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
14.10.2023 |
37. |
(predteki) |
   os.rek. (1:55,73; 2.32%)
|
| 5. |
|
1:51,62 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
16.12.2023 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (1:53,10; 1.32%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PM |
1. |
|
4:04,48 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
19.11.2022 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DM |
1. |
|
0:50,26 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
0:49,33 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
14.10.2023 |
45. |
(predteki) |
   os.rek. (0:50,26; 1.88%)
|
| 3. |
|
0:50,76 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
34. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DM |
1. |
|
1:44,04 |
  |
MM Miklavž (dop., 2012 in mlajši) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HM |
1. |
|
0:51,35 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (0:54,50; 6.13%)
|
| 2. |
|
0:49,09 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (0:51,35; 4.6%)
|
| 3. |
|
0:46,25 |
  |
Plavalno tekmovanje Istra Koper 2023 |
Koper |
08.10.2023 |
40. |
(predteki) |
   os.rek. (0:49,09; 6.14%)
|
| 4. |
|
0:45,93 |
  |
MM Miklavž (dop., 2012 in mlajši) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
17. |
(predteki) |
   os.rek. (0:46,25; 0.69%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HM |
1. |
|
1:47,61 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
16. |
(predteki) |
   os.rek. (1:54,89; 6.76%)
|
| 2. |
|
1:40,13 |
  |
Plavalno tekmovanje Istra Koper 2023 |
Koper |
08.10.2023 |
38. |
(predteki) |
   os.rek. (1:47,61; 7.47%)
|
| 3. |
|
1:36,45 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
16.12.2023 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (1:40,13; 3.81%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HM |
1. |
|
3:21,06 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
18. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MM |
1. |
|
1:46,25 |
  |
3. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
25.02.2023 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (1:52,00; 5.41%)
|
| 2. |
|
1:37,55 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
16.12.2023 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (1:46,25; 8.91%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MM |
1. |
|
3:28,37 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|