disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KM |
1. |
|
0:38,10 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
25. |
(predteki) |
   os.rek. (0:40,12; 5.3%)
|
| 2. |
|
0:37,04 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
63. |
(predteki) |
   os.rek. (0:38,10; 2.86%)
|
| 3. |
|
0:36,78 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
18.03.2023 |
49. |
(predteki) |
   os.rek. (0:37,04; 0.7%)
|
| 4. |
|
0:35,08 |
  |
Plavalno tekmovanje Istra Koper 2023 |
Koper |
08.10.2023 |
83. |
(predteki) |
   os.rek. (0:36,78; 4.84%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KM |
1. |
|
1:28,61 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
18.03.2023 |
65. |
(predteki) |
   os.rek. (1:34,95; 7.15%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KM |
1. |
|
3:20,56 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
18.03.2023 |
56. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KM |
1. |
|
6:50,11 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
55. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PM |
1. |
|
0:50,35 |
  |
Plavalno tekmovanje Istra Koper 2023 |
Koper |
08.10.2023 |
59. |
(predteki) |
   os.rek. (1:00,32; 19.8%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PM |
1. |
|
2:03,13 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
69. |
(predteki) |
   os.rek. (2:21,47; 14.89%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PM |
1. |
|
3:55,13 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
76. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DM |
1. |
|
0:54,03 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
74. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
0:42,93 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
60. |
(predteki) |
   os.rek. (0:51,69; 20.4%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HM |
1. |
|
0:51,16 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
47. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
0:46,53 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
37. |
(predteki) |
   os.rek. (0:51,16; 9.95%)
|
| 3. |
|
0:48,29 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
101. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HM |
1. |
|
1:43,55 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
39. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MM |
1. |
|
1:53,21 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
161. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MM |
1. |
|
3:37,41 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
47. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|