disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KM |
1. |
|
0:34,16 |
  |
1. kolo gorenjske regije |
Kranj |
11.10.2022 |
18. |
(predteki) |
   os.rek. (0:38,48; 12.64%)
|
| 2. |
|
0:33,00 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (0:34,16; 3.51%)
|
| 3. |
|
0:33,52 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
-  |
(štafeta) |
|
| 4. |
|
0:32,69 |
  |
4. kolo gorenjske regije |
Kranj |
05.01.2023 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (0:33,00; 0.94%)
|
| 5. |
|
0:33,72 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
-  |
(štafeta) |
|
| 6. |
|
0:32,56 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
23. |
(predteki) |
   os.rek. (0:32,69; 0.39%)
|
| 7. |
|
0:32,27 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (0:32,56; 0.89%)
|
| 8. |
|
0:31,71 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
18.03.2023 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (0:32,27; 1.76%)
|
| 9. |
|
0:31,42 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:32,27; 2.7%)
|
| 10. |
|
0:30,71 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
14.10.2023 |
21. |
(predteki) |
   os.rek. (0:31,42; 2.31%)
|
| 11. |
|
0:30,00 |
  |
1. kolo Gorenjske |
Kranj |
19.10.2023 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (0:30,71; 2.36%)
|
| 12. |
|
0:29,18 |
  |
2. kolo Gorenjske |
Kranj |
16.11.2023 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (0:30,00; 2.81%)
|
| 13. |
|
0:29,42 |
  |
MM Miklavž (pop., 2010 in 2011) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
2. |
(predteki) |
|
| 14. |
|
0:29,21 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
14. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KM |
1. |
|
1:21,55 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
16. |
(predteki) |
   os.rek. (1:24,87; 4.07%)
|
| 2. |
|
1:15,65 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
14. |
(predteki) |
   os.rek. (1:21,55; 7.79%)
|
| 3. |
|
1:14,46 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
18. |
(predteki) |
   os.rek. (1:15,65; 1.59%)
|
| 4. |
|
1:13,20 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (1:14,46; 1.72%)
|
| 5. |
|
1:12,05 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
18.03.2023 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (1:13,20; 1.59%)
|
| 6. |
|
1:08,96 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
14.10.2023 |
18. |
(predteki) |
   os.rek. (1:12,05; 4.48%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KM |
1. |
|
3:00,82 |
  |
2. kolo gorenjske regije |
Kranj |
10.11.2022 |
25. |
(predteki) |
   os.rek. (3:07,59; 3.74%)
|
| 2. |
|
2:53,66 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
24. |
(predteki) |
   os.rek. (3:00,82; 4.12%)
|
| 3. |
|
2:48,29 |
  |
4. kolo gorenjske regije |
Kranj |
05.01.2023 |
18. |
(predteki) |
   os.rek. (2:53,66; 3.19%)
|
| 4. |
|
2:43,11 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
18.03.2023 |
20. |
(predteki) |
   os.rek. (2:48,29; 3.17%)
|
| 5. |
|
2:29,79 |
  |
2. kolo Gorenjske |
Kranj |
16.11.2023 |
19. |
(predteki) |
   os.rek. (2:43,11; 8.89%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KM |
1. |
|
6:02,42 |
  |
3. kolo gorenjske regije |
Kranj |
08.12.2022 |
16. |
(predteki) |
   os.rek. (6:49,99; 13.12%)
|
| 2. |
|
5:45,43 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
18.03.2023 |
18. |
(predteki) |
   os.rek. (6:02,42; 4.91%)
|
| 3. |
|
5:30,39 |
  |
1. kolo Gorenjske |
Kranj |
19.10.2023 |
17. |
(predteki) |
   os.rek. (5:45,43; 4.55%)
|
| 4. |
|
5:14,58 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
25. |
(predteki) |
   os.rek. (5:30,39; 5.02%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PM |
1. |
|
0:51,11 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
40. |
(predteki) |
   os.rek. (0:55,51; 8.6%)
|
| 2. |
|
0:49,31 |
  |
3. kolo gorenjske regije |
Kranj |
08.12.2022 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (0:51,11; 3.65%)
|
| 3. |
|
0:47,44 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
44. |
(predteki) |
   os.rek. (0:49,31; 3.94%)
|
| 4. |
|
0:42,60 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
14.10.2023 |
15. |
(predteki) |
   os.rek. (0:47,44; 11.36%)
|
| 5. |
|
0:41,08 |
  |
2. kolo Gorenjske |
Kranj |
16.11.2023 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (0:42,60; 3.7%)
|
| 6. |
|
0:41,34 |
  |
MM Miklavž (pop., 2010 in 2011) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
15. |
(predteki) |
|
| 7. |
|
0:40,42 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
23. |
(predteki) |
   os.rek. (0:41,08; 1.63%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PM |
1. |
|
1:55,66 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
29. |
(predteki) |
   os.rek. (2:02,59; 5.99%)
|
| 2. |
|
1:37,89 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
14.10.2023 |
24. |
(predteki) |
   os.rek. (1:55,66; 18.15%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PM |
1. |
|
4:02,57 |
  |
2. kolo gorenjske regije |
Kranj |
10.11.2022 |
19. |
(predteki) |
   os.rek. (4:42,40; 16.42%)
|
| 2. |
|
3:30,60 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
65. |
(predteki) |
   os.rek. (4:02,57; 15.18%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DM |
1. |
|
0:46,65 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
29. |
(predteki) |
   os.rek. (0:51,71; 10.84%)
|
| 2. |
|
0:43,54 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
18. |
(predteki) |
   os.rek. (0:46,65; 7.14%)
|
| 3. |
|
0:41,23 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
22. |
(predteki) |
   os.rek. (0:43,54; 5.6%)
|
| 4. |
|
0:42,63 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
43. |
(predteki) |
|
| 5. |
|
0:39,72 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (0:41,23; 3.8%)
|
| 6. |
|
0:34,84 |
  |
MM Miklavž (pop., 2010 in 2011) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (0:39,72; 14%)
|
| 7. |
|
0:34,84 |
  |
3. kolo Gorenjske |
Kranj |
12.12.2023 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (0:34,84; 0%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DM |
1. |
|
1:45,58 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
1:22,12 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
34. |
(predteki) |
   os.rek. (1:45,58; 28.56%)
|
| 3. |
|
1:25,38 |
  |
3. kolo Gorenjske |
Kranj |
12.12.2023 |
5. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HM |
1. |
|
0:41,17 |
  |
1. kolo gorenjske regije |
Kranj |
11.10.2022 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (0:43,86; 6.53%)
|
| 2. |
|
0:40,67 |
  |
2. kolo gorenjske regije |
Kranj |
10.11.2022 |
19. |
(predteki) |
   os.rek. (0:41,17; 1.22%)
|
| 3. |
|
0:40,90 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
11. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
0:39,29 |
  |
4. kolo gorenjske regije |
Kranj |
05.01.2023 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (0:40,67; 3.51%)
|
| 5. |
|
0:38,50 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
16. |
(predteki) |
   os.rek. (0:39,29; 2.05%)
|
| 6. |
|
0:37,48 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
18.03.2023 |
15. |
(predteki) |
   os.rek. (0:38,50; 2.72%)
|
| 7. |
|
0:35,87 |
  |
1. kolo Gorenjske |
Kranj |
19.10.2023 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (0:37,48; 4.48%)
|
| 8. |
|
0:35,50 |
  |
3. kolo Gorenjske |
Kranj |
12.12.2023 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (0:35,87; 1.04%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HM |
1. |
|
1:27,60 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (1:38,59; 12.54%)
|
| 2. |
|
1:29,57 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
17. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
1:25,47 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
17. |
(predteki) |
   os.rek. (1:27,60; 2.49%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HM |
1. |
|
3:14,38 |
  |
1. kolo gorenjske regije |
Kranj |
11.10.2022 |
21. |
(predteki) |
   os.rek. (3:53,66; 20.2%)
|
| 2. |
|
3:04,91 |
  |
3. kolo gorenjske regije |
Kranj |
08.12.2022 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (3:14,38; 5.12%)
|
| 3. |
|
2:57,68 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
15. |
(predteki) |
   os.rek. (3:04,91; 4.06%)
|
| 4. |
|
3:01,31 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
18.03.2023 |
18. |
(predteki) |
|
| 5. |
|
2:53,70 |
  |
1. kolo Gorenjske |
Kranj |
19.10.2023 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (2:57,68; 2.29%)
|
| 6. |
|
2:49,28 |
  |
MM Miklavž (pop., 2010 in 2011) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (2:53,70; 2.61%)
|
| 7. |
|
2:52,25 |
  |
3. kolo Gorenjske |
Kranj |
12.12.2023 |
7. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MM |
1. |
|
1:36,23 |
  |
2. kolo gorenjske regije |
Kranj |
10.11.2022 |
17. |
(predteki) |
   os.rek. (1:53,66; 18.11%)
|
| 2. |
|
1:31,81 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
25. |
(predteki) |
   os.rek. (1:36,23; 4.81%)
|
| 3. |
|
1:29,74 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
106. |
(predteki) |
   os.rek. (1:31,81; 2.3%)
|
| 4. |
|
1:18,06 |
  |
2. kolo Gorenjske |
Kranj |
16.11.2023 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (1:29,74; 14.96%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MM |
1. |
|
2:53,83 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
30. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|