disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KZ |
1. |
|
0:40,53 |
  |
Istra Koper 2022 |
Koper |
09.10.2022 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (0:41,77; 3.05%) |
| 2. |
|
0:42,25 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
11. |
(predteki) |
              (0:40,53; -4.07%) |
| 3. |
|
0:37,60 |
  |
Plavalno tekmovanje Istra Koper 2023 |
Koper |
08.10.2023 |
51. |
(predteki) |
   os.rek. (0:40,53; 7.79%) |
| 4. |
|
0:37,44 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
25. |
(predteki) |
   os.rek. (0:37,60; 0.42%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KZ |
1. |
|
1:30,02 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
14. |
(predteki) |
   os.rek. (1:33,88; 4.28%) |
| 2. |
|
1:25,35 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
18.03.2023 |
25. |
(predteki) |
   os.rek. (1:30,02; 5.47%) |
| 3. |
|
1:25,26 |
  |
Plavalno tekmovanje Istra Koper 2023 |
Koper |
08.10.2023 |
52. |
(predteki) |
   os.rek. (1:25,35; 0.1%) |
| 4. |
|
1:19,18 |
  |
MM Miklavž (dop., 2012 in mlajši) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
21. |
(predteki) |
   os.rek. (1:25,26; 7.67%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KZ |
1. |
|
3:06,77 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
18.03.2023 |
19. |
(predteki) |
   os.rek. (3:17,74; 5.87%) |
| 2. |
|
2:54,81 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
34. |
(predteki) |
   os.rek. (3:06,77; 6.84%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KZ |
1. |
|
6:20,32 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
17. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PZ |
1. |
|
0:48,98 |
  |
Istra Koper 2022 |
Koper |
09.10.2022 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (0:50,50; 3.1%) |
| 2. |
|
0:48,62 |
  |
MM Miklavž (dop., 2012 in mlajši) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
21. |
(predteki) |
   os.rek. (0:48,98; 0.74%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PZ |
1. |
|
1:48,21 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
| 2. |
|
1:44,94 |
  |
MM Miklavž (dop., 2012 in mlajši) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
14. |
(predteki) |
   os.rek. (1:48,21; 3.11%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DZ |
1. |
|
0:46,24 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
23. |
(predteki) |
   os.rek. (0:57,48; 24.3%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HZ |
1. |
|
0:44,68 |
  |
Istra Koper 2022 |
Koper |
09.10.2022 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (0:46,18; 3.35%) |
| 2. |
|
0:46,42 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
5. |
(predteki) |
              (0:44,68; -3.74%) |
| 3. |
|
0:43,91 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (0:44,68; 1.75%) |
| 4. |
|
0:43,59 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:44,68; 2.5%) |
| 5. |
|
0:43,42 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
18.03.2023 |
17. |
(predteki) |
   os.rek. (0:43,59; 0.39%) |
| 6. |
|
0:43,69 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(štafeta) |
              (0:43,59; -0.22%) |
| 7. |
|
0:42,64 |
  |
Plavalno tekmovanje Istra Koper 2023 |
Koper |
08.10.2023 |
30. |
(predteki) |
   os.rek. (0:43,42; 1.82%) |
| 8. |
|
0:43,79 |
  |
MM Miklavž (dop., 2012 in mlajši) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
19. |
(predteki) |
              (0:42,64; -2.62%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HZ |
1. |
|
1:34,42 |
  |
Istra Koper 2022 |
Koper |
09.10.2022 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (1:37,54; 3.3%) |
| 2. |
|
1:37,23 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
7. |
(predteki) |
              (1:34,42; -2.89%) |
| 3. |
|
1:33,78 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (1:34,42; 0.68%) |
| 4. |
|
1:30,24 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
18.03.2023 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (1:33,78; 3.92%) |
| 5. |
|
1:32,04 |
  |
Plavalno tekmovanje Istra Koper 2023 |
Koper |
08.10.2023 |
24. |
(predteki) |
              (1:30,24; -1.95%) |
| 6. |
|
1:29,86 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (1:30,24; 0.42%) |
| 7. |
|
1:31,18 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
-  |
(štafeta) |
              (1:29,86; -1.44%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HZ |
1. |
|
3:22,01 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (3:27,13; 2.53%) |
| 2. |
|
3:14,10 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
18.03.2023 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (3:22,01; 4.07%) |
| 3. |
|
3:11,94 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
15. |
(predteki) |
   os.rek. (3:14,10; 1.12%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MZ |
1. |
|
1:36,85 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (1:50,13; 13.71%) |
| 2. |
|
1:35,19 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
18.03.2023 |
17. |
(predteki) |
   os.rek. (1:36,85; 1.74%) |