disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KM |
1. |
|
0:31,67 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (0:32,35; 2.14%)
|
| 2. |
|
0:31,80 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
2. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
0:31,69 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
6. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
0:31,89 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
-  |
(štafeta) |
|
| 5. |
|
0:30,85 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (0:31,67; 2.65%)
|
| 6. |
|
0:31,16 |
  |
    |
   |
    |
6. |
(finale) |
   os.rek. (0:31,67; 1.63%)
|
| 7. |
|
0:31,01 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
5. |
(predteki) |
|
| 8. |
|
0:30,55 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
18.03.2023 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (0:30,85; 0.98%)
|
| 9. |
|
0:31,05 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(štafeta) |
|
| 10. |
|
0:31,03 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
14.10.2023 |
23. |
(predteki) |
|
| 11. |
|
0:31,10 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
-  |
(štafeta) |
|
| 12. |
|
0:30,28 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
22. |
(predteki) |
   os.rek. (0:30,55; 0.89%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KM |
1. |
|
1:10,27 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (1:11,57; 1.85%)
|
| 2. |
|
1:10,45 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
4. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
1:07,81 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (1:10,27; 3.62%)
|
| 4. |
|
1:06,46 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
18.03.2023 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (1:07,81; 2.03%)
|
| 5. |
|
1:06,93 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
14.10.2023 |
14. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KM |
1. |
|
2:33,20 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (2:41,81; 5.62%)
|
| 2. |
|
2:30,38 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (2:33,20; 1.87%)
|
| 3. |
|
2:31,14 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
20.12.2022 |
5. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
2:22,89 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
18.03.2023 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (2:30,38; 5.24%)
|
| 5. |
|
2:21,68 |
  |
MM Miklavž (pop., 2010 in 2011) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (2:22,89; 0.85%)
|
| 6. |
|
2:21,53 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (2:21,68; 0.1%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KM |
1. |
|
5:33,92 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (5:43,32; 2.81%)
|
| 2. |
|
5:12,13 |
  |
3. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
25.02.2023 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (5:33,92; 6.98%)
|
| 3. |
|
5:05,60 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
18.03.2023 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (5:12,13; 2.13%)
|
| 4. |
|
4:55,76 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
16. |
(predteki) |
   os.rek. (5:05,60; 3.32%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PM |
1. |
|
0:47,04 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
15. |
(predteki) |
   os.rek. (0:48,82; 3.78%)
|
| 2. |
|
0:43,82 |
  |
MM Miklavž (pop., 2010 in 2011) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
31. |
(predteki) |
   os.rek. (0:47,04; 7.34%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PM |
1. |
|
1:44,93 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
22. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DM |
1. |
|
0:39,11 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (0:40,96; 4.73%)
|
| 2. |
|
0:38,69 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (0:39,11; 1.08%)
|
| 3. |
|
0:39,97 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
28. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
0:34,86 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
14.10.2023 |
18. |
(predteki) |
   os.rek. (0:38,69; 10.98%)
|
| 5. |
|
0:35,66 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
28. |
(predteki) |
|
| 6. |
|
0:35,19 |
  |
MM Miklavž (pop., 2010 in 2011) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
12. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HM |
1. |
|
0:38,50 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (0:39,39; 2.31%)
|
| 2. |
|
0:38,15 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (0:38,50; 0.91%)
|
| 3. |
|
0:39,54 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
24. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
0:37,11 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
18.03.2023 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (0:38,15; 2.8%)
|
| 5. |
|
0:37,80 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:38,15; 0.92%)
|
| 6. |
|
0:37,64 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
-  |
(štafeta) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HM |
1. |
|
1:26,11 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (1:29,81; 4.29%)
|
| 2. |
|
1:28,07 |
  |
3. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
25.02.2023 |
2. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
1:23,96 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
15. |
(predteki) |
   os.rek. (1:26,11; 2.56%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HM |
1. |
|
3:06,09 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
20.12.2022 |
17. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
2:45,95 |
  |
MM Miklavž (pop., 2010 in 2011) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (3:04,80; 11.35%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MM |
1. |
|
1:26,74 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
85. |
(predteki) |
   os.rek. (1:28,33; 1.83%)
|
| 2. |
|
1:22,21 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
18.03.2023 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (1:26,74; 5.51%)
|