disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KM |
1. |
|
0:38,85 |
  |
Istra Koper 2022 |
Koper |
09.10.2022 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (0:40,77; 4.94%) |
| 2. |
|
0:38,69 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
31. |
(predteki) |
   os.rek. (0:38,85; 0.41%) |
| 3. |
|
0:37,53 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
19.11.2022 |
26. |
(predteki) |
   os.rek. (0:38,69; 3.09%) |
| 4. |
|
0:35,80 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
51. |
(predteki) |
   os.rek. (0:37,53; 4.83%) |
| 5. |
|
0:36,40 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
39. |
(predteki) |
              (0:35,80; -1.64%) |
| 6. |
|
0:36,35 |
  |
MM Miklavž (pop., 2010 in 2011) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
27. |
(predteki) |
              (0:35,80; -1.51%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KM |
1. |
|
1:29,56 |
  |
Istra Koper 2022 |
Koper |
09.10.2022 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (1:35,61; 6.75%) |
| 2. |
|
1:29,32 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (1:29,56; 0.26%) |
| 3. |
|
1:25,78 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
29. |
(predteki) |
   os.rek. (1:29,32; 4.12%) |
| 4. |
|
1:24,48 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
39. |
(predteki) |
   os.rek. (1:25,78; 1.53%) |
| 5. |
|
1:21,63 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
25. |
(predteki) |
   os.rek. (1:24,48; 3.49%) |
| 6. |
|
1:19,32 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
108. |
(predteki) |
   os.rek. (1:21,63; 2.91%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KM |
1. |
|
3:05,00 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (3:33,61; 15.46%) |
| 2. |
|
2:59,51 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
28. |
(predteki) |
   os.rek. (3:05,00; 3.05%) |
| 3. |
|
2:58,83 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
20.12.2022 |
24. |
(predteki) |
   os.rek. (2:59,51; 0.38%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KM |
1. |
|
6:10,54 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
22. |
(predteki) |
   os.rek. (6:53,34; 11.55%) |
| 2. |
|
6:09,69 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
18.03.2023 |
23. |
(predteki) |
   os.rek. (6:10,54; 0.22%) |
| 3. |
|
6:11,20 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
50. |
(predteki) |
              (6:09,69; -0.4%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
800KM |
1. |
|
12:21,35 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
16.12.2023 |
-  |
(vmesni) |
   os.rek. (brez rezultata) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
1500KM |
1. |
|
23:38,28 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
16.12.2023 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PM |
1. |
|
0:49,73 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
27. |
(predteki) |
   os.rek. (0:54,33; 9.24%) |
| 2. |
|
0:46,48 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
49. |
(predteki) |
   os.rek. (0:49,73; 6.99%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PM |
1. |
|
1:46,12 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (1:56,51; 9.79%) |
| 2. |
|
1:51,34 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
39. |
(predteki) |
              (1:46,12; -4.68%) |
| 3. |
|
1:40,56 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
16.12.2023 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (1:46,12; 5.52%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PM |
1. |
|
3:47,01 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
19.11.2022 |
19. |
(predteki) |
   os.rek. (4:10,97; 10.55%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DM |
1. |
|
0:42,84 |
  |
Istra Koper 2022 |
Koper |
09.10.2022 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (0:45,22; 5.55%) |
| 2. |
|
0:43,18 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
23. |
(predteki) |
              (0:42,84; -0.78%) |
| 3. |
|
0:41,47 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (0:42,84; 3.3%) |
| 4. |
|
0:41,36 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
17. |
(predteki) |
   os.rek. (0:41,47; 0.26%) |
| 5. |
|
0:39,69 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
15. |
(predteki) |
   os.rek. (0:41,36; 4.2%) |
| 6. |
|
0:39,20 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
25. |
(predteki) |
   os.rek. (0:39,69; 1.25%) |
| 7. |
|
0:39,76 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
11. |
(predteki) |
              (0:39,20; -1.4%) |
| 8. |
|
0:37,70 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
18.03.2023 |
14. |
(predteki) |
   os.rek. (0:39,20; 3.97%) |
| 9. |
|
0:37,43 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
73. |
(predteki) |
   os.rek. (0:37,70; 0.72%) |
| 10. |
|
0:37,90 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
42. |
(predteki) |
              (0:37,43; -1.24%) |
| 11. |
|
0:37,43 |
  |
MM Miklavž (pop., 2010 in 2011) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
24. |
(predteki) |
   os.rek. (0:37,43; 0%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DM |
1. |
|
1:36,34 |
  |
Istra Koper 2022 |
Koper |
09.10.2022 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (2:00,12; 24.68%) |
| 2. |
|
1:33,84 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (1:36,34; 2.66%) |
| 3. |
|
1:35,81 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
5. |
(predteki) |
              (1:33,84; -2.05%) |
| 4. |
|
1:34,32 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
7. |
(predteki) |
              (1:33,84; -0.5%) |
| 5. |
|
1:28,07 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
18.03.2023 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (1:33,84; 6.55%) |
| 6. |
|
1:29,53 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
28. |
(predteki) |
              (1:28,07; -1.63%) |
| 7. |
|
1:33,21 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
59. |
(predteki) |
              (1:28,07; -5.51%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200DM |
1. |
|
3:18,47 |
  |
MM Miklavž (pop., 2010 in 2011) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HM |
1. |
|
0:46,12 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
30. |
(predteki) |
              (0:45,78; -0.73%) |
| 2. |
|
0:42,16 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
42. |
(predteki) |
   os.rek. (0:45,78; 8.58%) |
| 3. |
|
0:40,80 |
  |
MM Miklavž (pop., 2010 in 2011) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
21. |
(predteki) |
   os.rek. (0:42,16; 3.33%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HM |
1. |
|
1:38,57 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (1:45,41; 6.93%) |
| 2. |
|
1:33,48 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
18. |
(predteki) |
   os.rek. (1:38,57; 5.44%) |
| 3. |
|
1:29,00 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
18.03.2023 |
23. |
(predteki) |
   os.rek. (1:33,48; 5.03%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HM |
1. |
|
3:13,86 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
20.12.2022 |
20. |
(predteki) |
   os.rek. (3:57,16; 22.33%) |
| 2. |
|
3:17,26 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
20. |
(predteki) |
              (3:13,86; -1.72%) |
| 3. |
|
3:09,58 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
18.03.2023 |
21. |
(predteki) |
   os.rek. (3:13,86; 2.25%) |
| 4. |
|
3:09,91 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
42. |
(predteki) |
              (3:09,58; -0.17%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MM |
1. |
|
1:33,55 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (1:39,24; 6.08%) |
| 2. |
|
1:34,24 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
31. |
(predteki) |
              (1:33,55; -0.73%) |
| 3. |
|
1:31,99 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
19. |
(predteki) |
   os.rek. (1:33,55; 1.69%) |
| 4. |
|
1:28,00 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
18.03.2023 |
20. |
(predteki) |
   os.rek. (1:31,99; 4.53%) |
| 5. |
|
1:28,32 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
104. |
(predteki) |
              (1:28,00; -0.36%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MM |
1. |
|
3:13,56 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
30. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
| 2. |
|
3:07,29 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
37. |
(predteki) |
   os.rek. (3:13,56; 3.34%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400MM |
1. |
|
6:34,16 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
23. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |