disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KZ |
1. |
|
0:33,53 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (0:35,30; 5.27%)
|
| 2. |
|
0:32,66 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (0:33,53; 2.66%)
|
| 3. |
|
0:32,39 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:32,66; 0.83%)
|
| 4. |
|
0:31,76 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (0:32,39; 1.98%)
|
| 5. |
|
0:32,18 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
14.10.2023 |
15. |
(predteki) |
|
| 6. |
|
0:31,19 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
17. |
(predteki) |
   os.rek. (0:31,76; 1.82%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KZ |
1. |
|
1:16,60 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
14. |
(predteki) |
   os.rek. (1:17,59; 1.29%)
|
| 2. |
|
1:13,21 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
15. |
(predteki) |
   os.rek. (1:16,60; 4.63%)
|
| 3. |
|
1:12,59 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
19. |
(predteki) |
   os.rek. (1:13,21; 0.85%)
|
| 4. |
|
1:10,52 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (1:12,59; 2.93%)
|
| 5. |
|
1:11,75 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
5. |
(predteki) |
|
| 6. |
|
1:11,45 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
14.10.2023 |
18. |
(predteki) |
|
| 7. |
|
1:11,02 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
16.12.2023 |
4. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KZ |
1. |
|
2:37,93 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
19.11.2022 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (2:52,00; 8.9%)
|
| 2. |
|
2:31,59 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (2:37,93; 4.18%)
|
| 3. |
|
2:39,42 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
-  |
(štafeta) |
|
| 4. |
|
2:32,03 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
10. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KZ |
1. |
|
5:34,00 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (6:01,40; 8.2%)
|
| 2. |
|
5:32,97 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
20.12.2022 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (5:34,00; 0.3%)
|
| 3. |
|
5:21,83 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (5:32,97; 3.46%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PZ |
1. |
|
0:45,06 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
24. |
(predteki) |
   os.rek. (0:56,22; 24.76%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PZ |
1. |
|
1:35,17 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
21. |
(predteki) |
   os.rek. (1:41,56; 6.71%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DZ |
1. |
|
0:36,50 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (0:38,23; 4.73%)
|
| 2. |
|
0:35,43 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (0:36,50; 3.02%)
|
| 3. |
|
0:35,08 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (0:35,43; 0.99%)
|
| 4. |
|
0:33,66 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (0:35,08; 4.21%)
|
| 5. |
|
0:33,50 |
  |
    |
   |
    |
7. |
(finale) |
   os.rek. (0:35,08; 4.71%)
|
| 6. |
|
0:34,18 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
4. |
(predteki) |
|
| 7. |
|
0:35,11 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
14.10.2023 |
15. |
(predteki) |
|
| 8. |
|
0:34,12 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
6. |
(predteki) |
|
| 9. |
|
0:34,01 |
  |
MM Miklavž (pop., 2010 in 2011) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
9. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DZ |
1. |
|
1:32,08 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
10. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
1:22,39 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (1:30,72; 10.11%)
|
| 3. |
|
1:24,48 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
12. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
1:22,35 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (1:22,39; 0.04%)
|
| 5. |
|
1:15,34 |
  |
    |
   |
    |
3. |
(finale) |
   os.rek. (1:22,39; 9.35%)
|
| 6. |
|
1:19,64 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
14.10.2023 |
7. |
(predteki) |
|
| 7. |
|
1:17,58 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
11. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200DZ |
1. |
|
3:11,24 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HZ |
1. |
|
0:38,09 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (0:39,52; 3.75%)
|
| 2. |
|
0:39,20 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
19. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
0:37,59 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
19. |
(predteki) |
   os.rek. (0:38,09; 1.33%)
|
| 4. |
|
0:34,93 |
  |
MM Miklavž (pop., 2010 in 2011) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (0:37,59; 7.61%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HZ |
1. |
|
1:21,66 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
17. |
(predteki) |
   os.rek. (1:25,90; 5.19%)
|
| 2. |
|
1:17,52 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
16.12.2023 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (1:21,66; 5.34%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HZ |
1. |
|
3:04,23 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
19.11.2022 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (4:13,19; 37.43%)
|
| 2. |
|
2:41,53 |
  |
MM Miklavž (pop., 2010 in 2011) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (3:04,23; 14.05%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MZ |
1. |
|
1:21,33 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
14. |
(predteki) |
   os.rek. (1:26,32; 6.13%)
|
| 2. |
|
1:22,40 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
10. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
1:18,30 |
  |
    |
   |
    |
9. |
(finale) |
   os.rek. (1:21,33; 3.86%)
|
| 4. |
|
1:20,64 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
4. |
(predteki) |
|
| 5. |
|
1:22,74 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
16.12.2023 |
3. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MZ |
1. |
|
2:55,96 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
2:51,33 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (2:55,96; 2.7%)
|
| 3. |
|
2:49,84 |
  |
    |
   |
    |
5. |
(finale) |
   os.rek. (2:55,96; 3.6%)
|
| 4. |
|
2:47,95 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (2:49,84; 1.12%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400MZ |
1. |
|
6:16,62 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
6:03,43 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (6:16,62; 3.62%)
|