disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KM |
1. |
|
0:35,38 |
  |
Istra Koper 2022 |
Koper |
09.10.2022 |
22. |
(predteki) |
   os.rek. (0:37,48; 5.93%) |
| 2. |
|
0:35,39 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
35. |
(predteki) |
              (0:35,38; -0.02%) |
| 3. |
|
0:34,08 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
26. |
(predteki) |
   os.rek. (0:35,38; 3.81%) |
| 4. |
|
0:34,64 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
53. |
(predteki) |
              (0:34,08; -1.61%) |
| 5. |
|
0:33,16 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
21. |
(predteki) |
   os.rek. (0:34,08; 2.77%) |
| 6. |
|
0:31,71 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
67. |
(predteki) |
   os.rek. (0:33,16; 4.57%) |
| 7. |
|
0:31,31 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
18.11.2023 |
72. |
(predteki) |
   os.rek. (0:31,71; 1.27%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KM |
1. |
|
1:18,78 |
  |
Istra Koper 2022 |
Koper |
09.10.2022 |
17. |
(predteki) |
   os.rek. (1:21,55; 3.51%) |
| 2. |
|
1:18,04 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
35. |
(predteki) |
   os.rek. (1:18,78; 0.94%) |
| 3. |
|
1:12,58 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
67. |
(predteki) |
   os.rek. (1:18,04; 7.52%) |
| 4. |
|
1:11,99 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (1:12,58; 0.81%) |
| 5. |
|
1:12,54 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
22. |
(predteki) |
              (1:11,99; -0.75%) |
| 6. |
|
1:07,82 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
81. |
(predteki) |
   os.rek. (1:11,99; 6.14%) |
| 7. |
|
1:07,84 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
18.11.2023 |
52. |
(predteki) |
              (1:07,82; -0.02%) |
| 8. |
|
1:08,71 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
16.12.2023 |
8. |
(predteki) |
              (1:07,82; -1.29%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KM |
1. |
|
2:41,35 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
26. |
(predteki) |
   os.rek. (2:55,95; 9.04%) |
| 2. |
|
2:46,77 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
37. |
(predteki) |
              (2:41,35; -3.24%) |
| 3. |
|
2:26,35 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
35. |
(predteki) |
   os.rek. (2:41,35; 10.24%) |
| 4. |
|
2:27,71 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
18.11.2023 |
54. |
(predteki) |
              (2:26,35; -0.92%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KM |
1. |
|
5:46,83 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
26. |
(predteki) |
   os.rek. (6:18,45; 9.11%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PM |
1. |
|
0:44,65 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
17. |
(predteki) |
   os.rek. (0:45,90; 2.79%) |
| 2. |
|
0:45,67 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
13. |
(predteki) |
              (0:44,65; -2.23%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PM |
1. |
|
1:37,22 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (1:39,65; 2.49%) |
| 2. |
|
1:37,46 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
59. |
(predteki) |
              (1:37,22; -0.24%) |
| 3. |
|
1:31,14 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
16.12.2023 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (1:37,22; 6.67%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DM |
1. |
|
0:39,79 |
  |
Istra Koper 2022 |
Koper |
09.10.2022 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (0:41,90; 5.3%) |
| 2. |
|
0:37,80 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
24. |
(predteki) |
   os.rek. (0:39,79; 5.26%) |
| 3. |
|
0:37,61 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
21. |
(predteki) |
   os.rek. (0:37,80; 0.5%) |
| 4. |
|
0:38,21 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
26. |
(predteki) |
              (0:37,61; -1.57%) |
| 5. |
|
0:39,34 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
19. |
(predteki) |
              (0:37,61; -4.39%) |
| 6. |
|
0:36,58 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (0:37,61; 2.81%) |
| 7. |
|
0:33,62 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
18.11.2023 |
45. |
(predteki) |
   os.rek. (0:36,58; 8.8%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DM |
1. |
|
1:27,61 |
  |
Istra Koper 2022 |
Koper |
09.10.2022 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (1:43,75; 18.42%) |
| 2. |
|
1:27,15 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (1:27,61; 0.52%) |
| 3. |
|
1:26,54 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (1:27,15; 0.7%) |
| 4. |
|
1:27,41 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
26. |
(predteki) |
              (1:26,54; -0.99%) |
| 5. |
|
1:24,86 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
40. |
(predteki) |
   os.rek. (1:26,54; 1.97%) |
| 6. |
|
1:16,80 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
22. |
(predteki) |
   os.rek. (1:24,86; 10.49%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200DM |
1. |
|
3:11,43 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HM |
1. |
|
0:37,23 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
18.11.2023 |
36. |
(predteki) |
   os.rek. (1:12,32; 94.25%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MM |
1. |
|
1:26,62 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
33. |
(predteki) |
   os.rek. (1:32,76; 7.08%) |
| 2. |
|
1:23,21 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
47. |
(predteki) |
   os.rek. (1:26,62; 4.09%) |
| 3. |
|
1:19,84 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
83. |
(predteki) |
   os.rek. (1:23,21; 4.22%) |
| 4. |
|
1:18,39 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
18.11.2023 |
44. |
(predteki) |
   os.rek. (1:19,84; 1.84%) |
| 5. |
|
1:18,99 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
16.12.2023 |
8. |
(predteki) |
              (1:18,39; -0.75%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MM |
1. |
|
3:05,05 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
23. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |