disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KZ |
1. |
|
0:36,71 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
29. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
0:35,61 |
  |
Pokal mesta Celje |
Celje |
26.11.2022 |
46. |
(predteki) |
   os.rek. (0:36,07; 1.29%)
|
| 3. |
|
0:35,36 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
28. |
(predteki) |
   os.rek. (0:35,61; 0.7%)
|
| 4. |
|
0:34,16 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:35,36; 3.51%)
|
| 5. |
|
0:34,53 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
31. |
(predteki) |
|
| 6. |
|
0:35,01 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
16. |
(predteki) |
|
| 7. |
|
0:31,68 |
  |
Pokal mesta Celje |
Celje |
25.11.2023 |
34. |
(predteki) |
   os.rek. (0:34,16; 7.82%)
|
| 8. |
|
0:31,50 |
  |
    |
   |
    |
8. |
(finale) |
   os.rek. (0:34,16; 8.44%)
|
| 9. |
|
0:31,28 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
18. |
(predteki) |
   os.rek. (0:31,50; 0.7%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KZ |
1. |
|
1:22,90 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
29. |
(predteki) |
   os.rek. (1:25,60; 3.25%)
|
| 2. |
|
1:23,26 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
27. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
1:21,71 |
  |
Pokal mesta Celje |
Celje |
26.11.2022 |
34. |
(predteki) |
   os.rek. (1:22,90; 1.45%)
|
| 4. |
|
1:18,07 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
37. |
(predteki) |
   os.rek. (1:21,71; 4.66%)
|
| 5. |
|
1:18,81 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
37. |
(predteki) |
|
| 6. |
|
1:16,64 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
14. |
(predteki) |
   os.rek. (1:18,07; 1.86%)
|
| 7. |
|
1:10,18 |
  |
Pokal mesta Celje |
Celje |
25.11.2023 |
23. |
(predteki) |
   os.rek. (1:16,64; 9.2%)
|
| 8. |
|
1:11,19 |
  |
    |
   |
    |
2. |
(finale) |
   os.rek. (1:16,64; 7.65%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KZ |
1. |
|
2:58,04 |
  |
Pokal mesta Celje |
Celje |
26.11.2022 |
30. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
2:52,77 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
19. |
(predteki) |
   os.rek. (2:58,04; 3.05%)
|
| 3. |
|
2:38,13 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
15. |
(predteki) |
   os.rek. (2:52,77; 9.25%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KZ |
1. |
|
6:16,90 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
26. |
(predteki) |
   os.rek. (7:05,15; 12.8%)
|
| 2. |
|
5:44,09 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
48. |
(predteki) |
   os.rek. (6:16,90; 9.53%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
800KZ |
1. |
|
11:48,16 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
15. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PZ |
1. |
|
0:46,23 |
  |
Pokal mesta Celje |
Celje |
26.11.2022 |
21. |
(predteki) |
   os.rek. (0:47,17; 2.03%)
|
| 2. |
|
0:44,50 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
19. |
(predteki) |
   os.rek. (0:46,23; 3.88%)
|
| 3. |
|
0:42,87 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
16. |
(predteki) |
   os.rek. (0:44,50; 3.8%)
|
| 4. |
|
0:43,46 |
  |
    |
   |
    |
16. |
(finale) |
   os.rek. (0:44,50; 2.39%)
|
| 5. |
|
0:44,55 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
9. |
(predteki) |
|
| 6. |
|
0:41,50 |
  |
Pokal mesta Celje |
Celje |
25.11.2023 |
16. |
(predteki) |
   os.rek. (0:42,87; 3.3%)
|
| 7. |
|
0:41,54 |
  |
    |
   |
    |
6. |
(finale) |
   os.rek. (0:42,87; 3.2%)
|
| 8. |
|
0:40,54 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (0:41,50; 2.36%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PZ |
1. |
|
1:41,85 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
14. |
(predteki) |
   os.rek. (1:48,15; 6.18%)
|
| 2. |
|
1:40,26 |
  |
Pokal mesta Celje |
Celje |
26.11.2022 |
18. |
(predteki) |
   os.rek. (1:41,85; 1.58%)
|
| 3. |
|
1:39,95 |
  |
    |
   |
    |
17. |
(finale) |
   os.rek. (1:41,85; 1.9%)
|
| 4. |
|
1:35,11 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
19. |
(predteki) |
   os.rek. (1:39,95; 5.08%)
|
| 5. |
|
1:38,14 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
24. |
(predteki) |
|
| 6. |
|
1:35,81 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
6. |
(predteki) |
|
| 7. |
|
1:33,70 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
27. |
(predteki) |
   os.rek. (1:35,11; 1.5%)
|
| 8. |
|
1:31,51 |
  |
Pokal mesta Celje |
Celje |
25.11.2023 |
15. |
(predteki) |
   os.rek. (1:33,70; 2.39%)
|
| 9. |
|
1:32,19 |
  |
    |
   |
    |
5. |
(finale) |
   os.rek. (1:33,70; 1.63%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PZ |
1. |
|
3:35,49 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
23. |
(predteki) |
   os.rek. (3:43,01; 3.48%)
|
| 2. |
|
3:28,65 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
21. |
(predteki) |
   os.rek. (3:35,49; 3.27%)
|
| 3. |
|
3:20,34 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (3:28,65; 4.14%)
|
| 4. |
|
3:17,78 |
  |
Pokal mesta Celje |
Celje |
25.11.2023 |
14. |
(predteki) |
   os.rek. (3:20,34; 1.29%)
|
| 5. |
|
3:17,02 |
  |
    |
   |
    |
6. |
(finale) |
   os.rek. (3:20,34; 1.68%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DZ |
1. |
|
0:49,57 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
26. |
(predteki) |
   os.rek. (1:02,18; 25.43%)
|
| 2. |
|
0:49,58 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
13. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
0:47,38 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
27. |
(predteki) |
   os.rek. (0:49,57; 4.62%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HZ |
1. |
|
0:44,54 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
24. |
(predteki) |
   os.rek. (0:47,50; 6.64%)
|
| 2. |
|
0:41,27 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
30. |
(predteki) |
   os.rek. (0:44,54; 7.92%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HZ |
1. |
|
1:36,91 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
23. |
(predteki) |
   os.rek. (1:39,43; 2.6%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HZ |
1. |
|
3:18,66 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
22. |
(predteki) |
   os.rek. (3:33,84; 7.64%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MZ |
1. |
|
1:37,33 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
24. |
(predteki) |
   os.rek. (1:42,11; 4.91%)
|
| 2. |
|
1:33,13 |
  |
Pokal mesta Celje |
Celje |
26.11.2022 |
17. |
(predteki) |
   os.rek. (1:37,33; 4.5%)
|
| 3. |
|
1:32,53 |
  |
    |
   |
    |
15. |
(finale) |
   os.rek. (1:37,33; 5.18%)
|
| 4. |
|
1:25,04 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
63. |
(predteki) |
   os.rek. (1:32,53; 8.8%)
|
| 5. |
|
1:21,50 |
  |
Pokal mesta Celje |
Celje |
25.11.2023 |
22. |
(predteki) |
   os.rek. (1:25,04; 4.34%)
|
| 6. |
|
1:20,80 |
  |
    |
   |
    |
3. |
(finale) |
   os.rek. (1:25,04; 5.24%)
|