disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KZ |
1. |
|
0:39,19 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
16.10.2021 |
15. |
(predteki) |
   os.rek. (0:45,50; 16.1%)
|
| 2. |
|
0:39,19 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
04.12.2021 |
14. |
(predteki) |
   os.rek. (0:39,19; 0%)
|
| 3. |
|
0:37,99 |
  |
2. razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
18.12.2021 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (0:39,19; 3.15%)
|
| 4. |
|
0:35,42 |
  |
Princ in princeza šprinta |
Ljubljana |
05.03.2022 |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:37,99; 7.25%)
|
| 5. |
|
0:36,59 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
12.03.2022 |
20. |
(predteki) |
|
| 6. |
|
0:36,55 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Maribor |
01.04.2022 |
-  |
(štafeta) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KZ |
1. |
|
1:25,86 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
27.11.2021 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (2:00,02; 39.78%)
|
| 2. |
|
1:22,19 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
19.03.2022 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (1:25,86; 4.46%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KZ |
1. |
|
2:59,59 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
20.11.2021 |
45. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
3:00,60 |
  |
3. razvojni pokal in 4. Celjski pokal |
Celje |
08.01.2022 |
13. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KZ |
1. |
|
6:10,41 |
  |
3. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
08.03.2022 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PZ |
1. |
|
0:46,85 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
16.10.2021 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (0:54,98; 17.35%)
|
| 2. |
|
0:45,24 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
04.12.2021 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (0:46,85; 3.55%)
|
| 3. |
|
0:45,64 |
  |
2. razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
18.12.2021 |
6. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
0:45,00 |
  |
3. razvojni pokal in 4. Celjski pokal |
Celje |
08.01.2022 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (0:45,24; 0.53%)
|
| 5. |
|
0:42,76 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
12.03.2022 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (0:45,00; 5.23%)
|
| 6. |
|
0:42,63 |
  |
    |
   |
    |
5. |
(finale) |
   os.rek. (0:45,00; 5.55%)
|
| 7. |
|
0:43,53 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Maribor |
01.04.2022 |
7. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PZ |
1. |
|
1:39,26 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
04.12.2021 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (2:01,92; 22.82%)
|
| 2. |
|
1:37,92 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
19.03.2022 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (1:39,26; 1.36%)
|
| 3. |
|
1:39,75 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Maribor |
01.04.2022 |
8. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PZ |
1. |
|
3:35,95 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
20.11.2021 |
23. |
(predteki) |
   os.rek. (4:15,74; 18.42%)
|
| 2. |
|
3:34,48 |
  |
3. razvojni pokal in 4. Celjski pokal |
Celje |
08.01.2022 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (3:35,95; 0.68%)
|
| 3. |
|
3:26,32 |
  |
3. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
08.03.2022 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (3:34,48; 3.95%)
|
| 4. |
|
3:32,24 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Maribor |
01.04.2022 |
8. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DZ |
1. |
|
0:44,11 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
16.10.2021 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
0:40,81 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
04.12.2021 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (0:44,11; 8.08%)
|
| 3. |
|
0:40,02 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
12.03.2022 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (0:40,81; 1.97%)
|
| 4. |
|
0:40,46 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Maribor |
01.04.2022 |
8. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DZ |
1. |
|
1:47,20 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
04.12.2021 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
1:42,69 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Maribor |
01.04.2022 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (1:47,20; 4.39%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HZ |
1. |
|
0:45,49 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
16.10.2021 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
0:43,28 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
04.12.2021 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (0:45,49; 5.1%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HZ |
1. |
|
1:33,80 |
  |
3. razvojni pokal in 4. Celjski pokal |
Celje |
08.01.2022 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HZ |
1. |
|
3:18,16 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
27.11.2021 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MZ |
1. |
|
1:31,94 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
04.12.2021 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
1:31,77 |
  |
2. razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
18.12.2021 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (1:31,94; 0.18%)
|
| 3. |
|
1:29,81 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Maribor |
01.04.2022 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (1:31,77; 2.18%)
|