disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KM |
1. |
|
0:45,53 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
27. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
0:44,01 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
70. |
(predteki) |
   os.rek. (0:45,53; 3.45%)
|
| 3. |
|
0:46,14 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
13.12.2019 |
9. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
0:42,32 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
18.01.2020 |
94. |
(predteki) |
   os.rek. (0:44,01; 3.99%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KM |
1. |
|
1:40,10 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
63. |
(predteki) |
   os.rek. (1:47,73; 7.62%)
|
| 2. |
|
1:36,72 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
22.11.2019 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (1:40,10; 3.49%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KM |
1. |
|
3:25,67 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
13.12.2019 |
23. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KM |
1. |
|
7:48,24 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
15. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PM |
1. |
|
0:53,13 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
23. |
(predteki) |
   os.rek. (1:01,38; 15.52%)
|
| 2. |
|
0:52,52 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
65. |
(predteki) |
   os.rek. (0:53,13; 1.16%)
|
| 3. |
|
0:53,96 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
18.01.2020 |
83. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
0:54,47 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
55. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PM |
1. |
|
1:55,58 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
22.11.2019 |
16. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PM |
1. |
|
4:01,60 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
49. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DM |
1. |
|
0:54,35 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
21. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
0:56,70 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
18.01.2020 |
78. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DM |
1. |
|
2:10,09 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
34. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HM |
1. |
|
0:50,30 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
23. |
(predteki) |
   os.rek. (0:53,29; 5.94%)
|
| 2. |
|
0:49,69 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
18. |
(predteki) |
   os.rek. (0:50,30; 1.22%)
|
| 3. |
|
0:50,03 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
18.01.2020 |
88. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
0:49,01 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:49,69; 1.38%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HM |
1. |
|
3:52,41 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
49. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|