disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KM |
1. |
|
0:41,43 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
23. |
(predteki) |
   os.rek. (0:45,73; 10.37%)
|
| 2. |
|
0:40,48 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
13.12.2019 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (0:41,43; 2.34%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KM |
1. |
|
1:31,13 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
57. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
1:30,50 |
  |
Ilirija Challenge 2019 |
Ljubljana |
21.12.2019 |
18. |
(predteki) |
   os.rek. (1:31,13; 0.69%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KM |
1. |
|
3:19,08 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
13.12.2019 |
14. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
3:16,95 |
  |
Ilirija Challenge 2019 |
Ljubljana |
21.12.2019 |
20. |
(predteki) |
   os.rek. (3:19,08; 1.08%)
|
| 3. |
|
3:07,97 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
43. |
(predteki) |
   os.rek. (3:16,95; 4.77%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KM |
1. |
|
6:41,60 |
  |
3. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
24.01.2020 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PM |
1. |
|
0:53,47 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
20. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
0:51,08 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
54. |
(predteki) |
   os.rek. (0:53,47; 4.67%)
|
| 3. |
|
0:49,06 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
33. |
(predteki) |
   os.rek. (0:51,08; 4.11%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PM |
1. |
|
1:51,11 |
  |
Ilirija Challenge 2019 |
Ljubljana |
21.12.2019 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
1:46,51 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
32. |
(predteki) |
   os.rek. (1:51,11; 4.31%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PM |
1. |
|
4:00,42 |
  |
Ilirija Challenge 2019 |
Ljubljana |
21.12.2019 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
3:43,17 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
34. |
(predteki) |
   os.rek. (4:00,42; 7.72%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DM |
1. |
|
0:51,82 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
51. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
0:53,92 |
  |
3. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
24.01.2020 |
8. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HM |
1. |
|
0:47,31 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
14. |
(predteki) |
   os.rek. (0:49,29; 4.18%)
|
| 2. |
|
0:42,14 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:47,31; 12.26%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HM |
1. |
|
1:34,49 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
33. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
1:36,82 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
41. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HM |
1. |
|
3:31,88 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
42. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
3:17,92 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
26. |
(predteki) |
   os.rek. (3:31,88; 7.05%)
|