disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KM |
1. |
|
0:29,24 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
20.11.2021 |
63. |
(predteki) |
   os.rek. (0:30,23; 3.38%)
|
| 2. |
|
0:28,85 |
  |
2. razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
18.12.2021 |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:29,24; 1.35%)
|
| 3. |
|
0:29,49 |
  |
3. razvojni pokal in 4. Celjski pokal |
Celje |
08.01.2022 |
19. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
0:29,42 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(štafeta) |
|
| 5. |
|
0:28,85 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
01.04.2022 |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:28,85; 0%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KM |
1. |
|
1:05,65 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
16.10.2021 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (1:06,48; 1.26%)
|
| 2. |
|
1:04,78 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
12.03.2022 |
25. |
(predteki) |
   os.rek. (1:05,65; 1.34%)
|
| 3. |
|
1:05,33 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
01.04.2022 |
20. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KM |
1. |
|
2:20,66 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
06.11.2021 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (2:26,02; 3.81%)
|
| 2. |
|
2:23,95 |
  |
2. razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
18.12.2021 |
20. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
2:18,39 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
01.04.2022 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (2:20,66; 1.64%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KM |
1. |
|
4:50,50 |
  |
3. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
08.03.2022 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (5:29,36; 13.37%)
|
| 2. |
|
4:54,44 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
01.04.2022 |
9. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
800KM |
1. |
|
11:10,28 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
27.11.2021 |
-  |
(vmesni) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
10:18,73 |
  |
3. razvojni pokal in 4. Celjski pokal |
Celje |
08.01.2022 |
-  |
(vmesni) |
   os.rek. (11:10,28; 8.33%)
|
| 3. |
|
10:06,53 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
01.04.2022 |
-  |
(vmesni) |
   os.rek. (10:18,73; 2.01%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
1500KM |
1. |
|
19:32,40 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
27.11.2021 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
19:11,75 |
  |
3. razvojni pokal in 4. Celjski pokal |
Celje |
08.01.2022 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (19:32,40; 1.79%)
|
| 3. |
|
18:54,05 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
01.04.2022 |
6. |
(finale) |
   os.rek. (19:11,75; 1.56%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PM |
1. |
|
0:38,38 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
27.11.2021 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (0:42,77; 11.43%)
|
| 2. |
|
0:38,55 |
  |
2. razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
18.12.2021 |
13. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PM |
1. |
|
1:27,95 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
16.10.2021 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (1:34,56; 7.51%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PM |
1. |
|
3:07,31 |
  |
3. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
08.03.2022 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (3:33,84; 14.16%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DM |
1. |
|
0:33,80 |
  |
2. razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
18.12.2021 |
20. |
(predteki) |
   os.rek. (0:36,34; 7.51%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DM |
1. |
|
1:21,36 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
16.10.2021 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
1:18,91 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
12.03.2022 |
29. |
(predteki) |
   os.rek. (1:21,36; 3.1%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HM |
1. |
|
1:17,49 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
16.10.2021 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (1:19,11; 2.09%)
|
| 2. |
|
1:17,87 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
20.11.2021 |
31. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
1:13,86 |
  |
2. razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
18.12.2021 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (1:17,49; 4.91%)
|
| 4. |
|
1:12,70 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
12.03.2022 |
15. |
(predteki) |
   os.rek. (1:13,86; 1.59%)
|
| 5. |
|
1:12,87 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
01.04.2022 |
13. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HM |
1. |
|
2:36,11 |
  |
3. razvojni pokal in 4. Celjski pokal |
Celje |
08.01.2022 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (2:56,26; 12.9%)
|
| 2. |
|
2:35,69 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
01.04.2022 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (2:36,11; 0.26%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MM |
1. |
|
1:19,09 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
16.10.2021 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (1:20,79; 2.14%)
|
| 2. |
|
1:16,41 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
06.11.2021 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (1:19,09; 3.5%)
|
| 3. |
|
1:15,14 |
  |
3. razvojni pokal in 4. Celjski pokal |
Celje |
08.01.2022 |
21. |
(predteki) |
   os.rek. (1:16,41; 1.69%)
|
| 4. |
|
1:14,02 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
12.03.2022 |
22. |
(predteki) |
   os.rek. (1:15,14; 1.51%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MM |
1. |
|
2:45,69 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
20.11.2021 |
28. |
(predteki) |
   os.rek. (2:55,93; 6.18%)
|