disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KM |
1. |
|
0:30,90 |
  |
Istra Koper 2022 |
Koper |
09.10.2022 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (0:38,71; 25.27%) |
| 2. |
|
0:31,78 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
19. |
(predteki) |
              (0:30,90; -2.76%) |
| 3. |
|
0:29,82 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
17. |
(predteki) |
   os.rek. (0:30,90; 3.62%) |
| 4. |
|
0:28,84 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (0:29,82; 3.39%) |
| 5. |
|
0:27,97 |
  |
Plavalno tekmovanje Istra Koper 2023 |
Koper |
08.10.2023 |
28. |
(predteki) |
   os.rek. (0:28,84; 3.11%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KM |
1. |
|
1:07,25 |
  |
Istra Koper 2022 |
Koper |
09.10.2022 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (1:11,18; 5.84%) |
| 2. |
|
1:05,15 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
17. |
(predteki) |
   os.rek. (1:07,25; 3.22%) |
| 3. |
|
1:03,28 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
21. |
(predteki) |
   os.rek. (1:05,15; 2.95%) |
| 4. |
|
1:03,72 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
15. |
(predteki) |
              (1:03,28; -0.69%) |
| 5. |
|
1:03,64 |
  |
    |
   |
    |
14. |
(finale) |
              (1:03,28; -0.56%) |
| 6. |
|
1:01,94 |
  |
Plavalno tekmovanje Istra Koper 2023 |
Koper |
08.10.2023 |
21. |
(predteki) |
   os.rek. (1:03,28; 2.16%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KM |
1. |
|
2:19,57 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
15. |
(predteki) |
   os.rek. (2:31,71; 8.69%) |
| 2. |
|
2:19,55 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (2:19,57; 0.01%) |
| 3. |
|
2:18,36 |
  |
    |
   |
    |
10. |
(finale) |
   os.rek. (2:19,57; 0.87%) |
| 4. |
|
2:10,47 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
18.11.2023 |
33. |
(predteki) |
   os.rek. (2:18,36; 6.04%) |
| 5. |
|
2:13,25 |
  |
Pokal mesta Celje |
Celje |
25.11.2023 |
27. |
(predteki) |
              (2:10,47; -2.08%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KM |
1. |
|
5:04,74 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (5:28,38; 7.75%) |
| 2. |
|
4:50,95 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (5:04,74; 4.73%) |
| 3. |
|
4:50,20 |
  |
    |
   |
    |
11. |
(finale) |
   os.rek. (5:04,74; 5.01%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PM |
1. |
|
0:40,97 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
18. |
(predteki) |
   os.rek. (0:45,37; 10.73%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DM |
1. |
|
0:35,23 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (0:37,88; 7.52%) |
| 2. |
|
0:30,87 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
18.11.2023 |
35. |
(predteki) |
   os.rek. (0:35,23; 14.12%) |
| 3. |
|
0:31,13 |
  |
    |
   |
    |
22. |
(finale) |
   os.rek. (0:35,23; 13.17%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HM |
1. |
|
0:35,53 |
  |
Istra Koper 2022 |
Koper |
09.10.2022 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (0:38,57; 8.55%) |
| 2. |
|
0:36,60 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
8. |
(predteki) |
              (0:35,53; -2.92%) |
| 3. |
|
0:35,09 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:35,53; 1.25%) |
| 4. |
|
0:35,27 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
10. |
(predteki) |
              (0:35,09; -0.51%) |
| 5. |
|
0:34,89 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
17. |
(predteki) |
   os.rek. (0:35,09; 0.57%) |
| 6. |
|
0:33,50 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (0:34,89; 4.14%) |
| 7. |
|
0:33,25 |
  |
    |
   |
    |
10. |
(finale) |
   os.rek. (0:34,89; 4.93%) |
| 8. |
|
0:34,00 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:34,89; 2.61%) |
| 9. |
|
0:34,12 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
5. |
(predteki) |
              (0:33,25; -2.54%) |
| 10. |
|
0:32,03 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
18.11.2023 |
21. |
(predteki) |
   os.rek. (0:33,25; 3.8%) |
| 11. |
|
0:32,16 |
  |
    |
   |
    |
19. |
(finale) |
   os.rek. (0:33,25; 3.38%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HM |
1. |
|
1:16,51 |
  |
Istra Koper 2022 |
Koper |
09.10.2022 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (1:20,89; 5.72%) |
| 2. |
|
1:15,85 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (1:16,51; 0.87%) |
| 3. |
|
1:15,81 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (1:15,85; 0.05%) |
| 4. |
|
1:12,53 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
15. |
(predteki) |
   os.rek. (1:15,81; 4.52%) |
| 5. |
|
1:11,56 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (1:12,53; 1.35%) |
| 6. |
|
1:11,97 |
  |
    |
   |
    |
14. |
(finale) |
   os.rek. (1:12,53; 0.77%) |
| 7. |
|
1:11,83 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (1:12,53; 0.97%) |
| 8. |
|
1:08,12 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
18.11.2023 |
17. |
(predteki) |
   os.rek. (1:11,56; 5.04%) |
| 9. |
|
1:07,58 |
  |
    |
   |
    |
17. |
(finale) |
   os.rek. (1:11,56; 5.88%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HM |
1. |
|
2:35,61 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (2:49,54; 8.95%) |
| 2. |
|
2:35,45 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (2:35,61; 0.1%) |
| 3. |
|
2:36,69 |
  |
    |
   |
    |
8. |
(finale) |
              (2:35,61; -0.68%) |
| 4. |
|
2:25,23 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
18.11.2023 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (2:35,45; 7.03%) |
| 5. |
|
2:23,82 |
  |
    |
   |
    |
10. |
(finale) |
   os.rek. (2:35,45; 8.08%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MM |
1. |
|
1:14,62 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
20. |
(predteki) |
   os.rek. (1:41,25; 35.68%) |
| 2. |
|
1:13,13 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
18. |
(predteki) |
   os.rek. (1:14,62; 2.03%) |
| 3. |
|
1:13,96 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
5. |
(predteki) |
              (1:13,13; -1.12%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MM |
1. |
|
2:50,92 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
14. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
| 2. |
|
2:28,62 |
  |
Plavalno tekmovanje Istra Koper 2023 |
Koper |
08.10.2023 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (2:50,92; 15%) |