disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KM |
1. |
|
0:41,25 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
22. |
(predteki) |
   os.rek. (0:44,86; 8.75%)
|
| 2. |
|
0:38,71 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
13.12.2019 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (0:41,25; 6.56%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KM |
1. |
|
1:28,03 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
52. |
(predteki) |
   os.rek. (1:45,09; 19.37%)
|
| 2. |
|
1:25,88 |
  |
Ilirija Challenge 2019 |
Ljubljana |
21.12.2019 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (1:28,03; 2.5%)
|
| 3. |
|
1:22,28 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
42. |
(predteki) |
   os.rek. (1:25,88; 4.37%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KM |
1. |
|
3:11,35 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
13.12.2019 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (3:55,35; 22.99%)
|
| 2. |
|
3:14,73 |
  |
Ilirija Challenge 2019 |
Ljubljana |
21.12.2019 |
19. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
3:07,97 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
43. |
(predteki) |
   os.rek. (3:11,35; 1.79%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PM |
1. |
|
0:52,90 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
18. |
(predteki) |
   os.rek. (0:56,20; 6.23%)
|
| 2. |
|
0:51,00 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
52. |
(predteki) |
   os.rek. (0:52,90; 3.72%)
|
| 3. |
|
0:52,07 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
50. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PM |
1. |
|
1:51,35 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
17. |
(predteki) |
   os.rek. (2:04,35; 11.67%)
|
| 2. |
|
1:52,23 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
44. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PM |
1. |
|
3:58,32 |
  |
3. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
24.01.2020 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
3:51,54 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
46. |
(predteki) |
   os.rek. (3:58,32; 2.92%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DM |
1. |
|
0:45,03 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
37. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
0:52,34 |
  |
3. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
24.01.2020 |
7. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HM |
1. |
|
0:48,04 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
16. |
(predteki) |
   os.rek. (0:52,83; 9.97%)
|
| 2. |
|
0:47,68 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
30. |
(predteki) |
   os.rek. (0:48,04; 0.75%)
|
| 3. |
|
0:46,33 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
22.11.2019 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (0:47,68; 2.91%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HM |
1. |
|
1:40,05 |
  |
Ilirija Challenge 2019 |
Ljubljana |
21.12.2019 |
14. |
(predteki) |
   os.rek. (1:59,98; 19.92%)
|
| 2. |
|
1:37,87 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
44. |
(predteki) |
   os.rek. (1:40,05; 2.22%)
|
| 3. |
|
1:37,47 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
42. |
(predteki) |
   os.rek. (1:37,87; 0.41%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HM |
1. |
|
3:31,03 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
41. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
3:25,77 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
29. |
(predteki) |
   os.rek. (3:31,03; 2.55%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MM |
1. |
|
1:43,66 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
25. |
(predteki) |
   os.rek. (2:00,52; 16.26%)
|
| 2. |
|
1:41,25 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
22.11.2019 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (1:43,66; 2.38%)
|
| 3. |
|
1:42,31 |
  |
Ilirija Challenge 2019 |
Ljubljana |
21.12.2019 |
9. |
(predteki) |
|