disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KM |
1. |
|
0:32,48 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
14. |
(predteki) |
   os.rek. (0:35,21; 8.4%)
|
| 2. |
|
0:32,53 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
40. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
0:31,15 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (0:32,48; 4.26%)
|
| 4. |
|
0:31,78 |
  |
Plavalno tekmovanje Istra Koper 2023 |
Koper |
08.10.2023 |
60. |
(predteki) |
|
| 5. |
|
0:31,11 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
32. |
(predteki) |
   os.rek. (0:31,15; 0.12%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KM |
1. |
|
1:12,35 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
22. |
(predteki) |
   os.rek. (1:15,97; 5%)
|
| 2. |
|
1:09,79 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
16. |
(predteki) |
   os.rek. (1:12,35; 3.66%)
|
| 3. |
|
1:11,47 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (1:12,35; 1.23%)
|
| 4. |
|
1:08,73 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (1:09,79; 1.54%)
|
| 5. |
|
1:10,79 |
  |
Plavalno tekmovanje Istra Koper 2023 |
Koper |
08.10.2023 |
52. |
(predteki) |
|
| 6. |
|
1:09,97 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
87. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KM |
1. |
|
2:28,94 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (2:32,94; 2.68%)
|
| 2. |
|
2:30,31 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
9. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
2:27,01 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (2:28,94; 1.31%)
|
| 4. |
|
2:28,03 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
37. |
(predteki) |
|
| 5. |
|
2:24,96 |
  |
MM Miklavž (pop., 2010 in 2011) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
23. |
(predteki) |
   os.rek. (2:27,01; 1.41%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KM |
1. |
|
5:13,92 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
19. |
(predteki) |
   os.rek. (5:21,03; 2.26%)
|
| 2. |
|
5:10,18 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
20.12.2022 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (5:13,92; 1.2%)
|
| 3. |
|
5:06,39 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (5:10,18; 1.23%)
|
| 4. |
|
5:03,40 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
20. |
(predteki) |
   os.rek. (5:06,39; 0.98%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
800KM |
1. |
|
10:56,59 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
19.11.2022 |
-  |
(vmesni) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
10:41,00 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
-  |
(vmesni) |
   os.rek. (10:56,59; 2.43%)
|
| 3. |
|
10:46,38 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
-  |
(vmesni) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
1500KM |
1. |
|
20:26,94 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
19.11.2022 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
20:04,10 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (20:26,94; 1.89%)
|
| 3. |
|
20:27,10 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
8. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PM |
1. |
|
0:44,40 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
17. |
(predteki) |
   os.rek. (0:47,01; 5.87%)
|
| 2. |
|
0:45,22 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
31. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
0:41,01 |
  |
MM Miklavž (pop., 2010 in 2011) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
19. |
(predteki) |
   os.rek. (0:44,40; 8.26%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PM |
1. |
|
1:38,86 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
17. |
(predteki) |
   os.rek. (1:45,66; 6.87%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PM |
1. |
|
3:17,48 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
20.12.2022 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (3:36,79; 9.77%)
|
| 2. |
|
3:15,47 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
43. |
(predteki) |
   os.rek. (3:17,48; 1.02%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DM |
1. |
|
0:38,59 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
28. |
(predteki) |
   os.rek. (0:40,48; 4.89%)
|
| 2. |
|
0:34,95 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (0:38,59; 10.41%)
|
| 3. |
|
0:35,31 |
  |
Plavalno tekmovanje Istra Koper 2023 |
Koper |
08.10.2023 |
30. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
0:35,02 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
22. |
(predteki) |
|
| 5. |
|
0:34,55 |
  |
MM Miklavž (pop., 2010 in 2011) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
27. |
(predteki) |
   os.rek. (0:34,95; 1.15%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DM |
1. |
|
1:30,72 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
15. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
1:26,86 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
25. |
(predteki) |
   os.rek. (1:30,72; 4.44%)
|
| 3. |
|
1:25,53 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
26. |
(predteki) |
   os.rek. (1:26,86; 1.55%)
|
| 4. |
|
1:20,97 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
31. |
(predteki) |
   os.rek. (1:25,53; 5.63%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200DM |
1. |
|
3:18,28 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
16.12.2023 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HM |
1. |
|
0:37,85 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
37. |
(predteki) |
   os.rek. (0:40,35; 6.6%)
|
| 2. |
|
0:36,65 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
50. |
(predteki) |
   os.rek. (0:37,85; 3.27%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HM |
1. |
|
1:23,62 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
16. |
(predteki) |
   os.rek. (1:24,83; 1.44%)
|
| 2. |
|
1:23,32 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
22. |
(predteki) |
   os.rek. (1:23,62; 0.36%)
|
| 3. |
|
1:19,33 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (1:23,32; 5.02%)
|
| 4. |
|
1:19,76 |
  |
Plavalno tekmovanje Istra Koper 2023 |
Koper |
08.10.2023 |
27. |
(predteki) |
|
| 5. |
|
1:17,15 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
16.12.2023 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (1:19,33; 2.82%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HM |
1. |
|
2:47,35 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (2:58,16; 6.45%)
|
| 2. |
|
2:47,43 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
6. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
2:45,35 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
31. |
(predteki) |
   os.rek. (2:47,35; 1.2%)
|
| 4. |
|
2:42,19 |
  |
MM Miklavž (pop., 2010 in 2011) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (2:45,35; 1.94%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MM |
1. |
|
1:20,63 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (1:27,38; 8.37%)
|
| 2. |
|
1:20,50 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
85. |
(predteki) |
   os.rek. (1:20,63; 0.16%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MM |
1. |
|
2:58,34 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
19.11.2022 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400MM |
1. |
|
5:55,86 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
20. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|