disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KZ |
1. |
|
0:29,84 |
  |
Istra Koper 2022 |
Koper |
09.10.2022 |
6. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
0:30,06 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
2. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
0:29,67 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(štafeta) |
|
| 4. |
|
0:29,09 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
19.11.2022 |
31. |
(predteki) |
   os.rek. (0:29,17; 0.27%)
|
| 5. |
|
0:29,17 |
  |
    |
   |
    |
22. |
(finale) |
   os.rek. (0:29,17; 0%)
|
| 6. |
|
0:29,55 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
0. |
(predteki) |
|
| 7. |
|
0:29,69 |
  |
Zimsko odprto združeno prvenstvo Slovenije |
Kranj |
16.12.2022 |
55. |
(predteki) |
|
| 8. |
|
0:29,95 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
29. |
(predteki) |
|
| 9. |
|
0:30,04 |
  |
MM Mladost |
Zagreb |
11.11.2023 |
57. |
(predteki) |
|
| 10. |
|
0:30,21 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
18.11.2023 |
31. |
(predteki) |
|
| 11. |
|
0:30,01 |
  |
    |
   |
    |
22. |
(finale) |
|
| 12. |
|
0:30,51 |
  |
Pokal mesta Celje |
Celje |
25.11.2023 |
25. |
(predteki) |
|
| 13. |
|
0:30,43 |
  |
    |
   |
    |
3. |
(finale) |
|
| 14. |
|
0:29,84 |
  |
Pokal Slovenije, Zimsko odprto prvenstvo Slovenije ABS in U23 |
Koper |
15.12.2023 |
45. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KZ |
1. |
|
1:09,23 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
7. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
1:05,04 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
9. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
1:05,21 |
  |
Zimsko odprto združeno prvenstvo Slovenije |
Kranj |
16.12.2022 |
55. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
1:06,40 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
43. |
(predteki) |
|
| 5. |
|
1:05,58 |
  |
MM Mladost |
Zagreb |
11.11.2023 |
83. |
(predteki) |
|
| 6. |
|
1:06,56 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
18.11.2023 |
40. |
(predteki) |
|
| 7. |
|
1:07,53 |
  |
Pokal mesta Celje |
Celje |
25.11.2023 |
16. |
(predteki) |
|
| 8. |
|
1:07,02 |
  |
    |
   |
    |
5. |
(finale) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KZ |
1. |
|
2:25,81 |
  |
Zimsko odprto združeno prvenstvo Slovenije |
Kranj |
16.12.2022 |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (2:27,57; 1.2%)
|
| 2. |
|
2:23,60 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
18. |
(predteki) |
   os.rek. (2:25,81; 1.53%)
|
| 3. |
|
2:23,67 |
  |
MM Mladost |
Zagreb |
11.11.2023 |
60. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
2:26,66 |
  |
Pokal mesta Celje |
Celje |
25.11.2023 |
29. |
(predteki) |
|
| 5. |
|
2:28,21 |
  |
    |
   |
    |
6. |
(finale) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PZ |
1. |
|
0:41,02 |
  |
Istra Koper 2022 |
Koper |
09.10.2022 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (0:41,83; 1.97%)
|
| 2. |
|
0:40,46 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (0:41,02; 1.38%)
|
| 3. |
|
0:39,87 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
19.11.2022 |
32. |
(predteki) |
   os.rek. (0:40,46; 1.47%)
|
| 4. |
|
0:40,59 |
  |
    |
   |
    |
21. |
(finale) |
|
| 5. |
|
0:40,13 |
  |
Zimsko odprto združeno prvenstvo Slovenije |
Kranj |
16.12.2022 |
33. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PZ |
1. |
|
1:34,60 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
8. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
1:29,14 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
19.11.2022 |
29. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
1:28,06 |
  |
    |
   |
    |
20. |
(finale) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PZ |
1. |
|
3:13,04 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
19.11.2022 |
20. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
3:13,50 |
  |
    |
   |
    |
16. |
(finale) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DZ |
1. |
|
0:35,20 |
  |
Istra Koper 2022 |
Koper |
09.10.2022 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (0:35,88; 1.93%)
|
| 2. |
|
0:35,14 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (0:35,20; 0.17%)
|
| 3. |
|
0:33,98 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
19.11.2022 |
42. |
(predteki) |
   os.rek. (0:35,14; 3.41%)
|
| 4. |
|
0:34,31 |
  |
Zimsko odprto združeno prvenstvo Slovenije |
Kranj |
16.12.2022 |
54. |
(predteki) |
|
| 5. |
|
0:33,84 |
  |
MM Mladost |
Zagreb |
11.11.2023 |
47. |
(predteki) |
   os.rek. (0:33,98; 0.41%)
|
| 6. |
|
0:34,05 |
  |
Pokal mesta Celje |
Celje |
25.11.2023 |
17. |
(predteki) |
|
| 7. |
|
0:35,04 |
  |
    |
   |
    |
8. |
(finale) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HZ |
1. |
|
0:35,59 |
  |
Istra Koper 2022 |
Koper |
09.10.2022 |
3. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
0:37,58 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
11. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
0:34,88 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
6. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
0:34,58 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
0. |
(predteki) |
   os.rek. (0:34,65; 0.2%)
|
| 5. |
|
0:34,34 |
  |
Zimsko odprto združeno prvenstvo Slovenije |
Kranj |
16.12.2022 |
38. |
(predteki) |
   os.rek. (0:34,58; 0.69%)
|
| 6. |
|
0:33,93 |
  |
    |
   |
    |
21. |
(finale) |
   os.rek. (0:34,58; 1.91%)
|
| 7. |
|
0:35,02 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
33. |
(predteki) |
|
| 8. |
|
0:35,30 |
  |
MM Mladost |
Zagreb |
11.11.2023 |
38. |
(predteki) |
|
| 9. |
|
0:34,79 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
18.11.2023 |
27. |
(predteki) |
|
| 10. |
|
0:34,80 |
  |
    |
   |
    |
21. |
(finale) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HZ |
1. |
|
1:18,26 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
6. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
1:16,98 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
4. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
1:17,54 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
10. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
1:15,96 |
  |
MM Mladost |
Zagreb |
11.11.2023 |
45. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HZ |
1. |
|
2:41,88 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
19.11.2022 |
21. |
(predteki) |
   os.rek. (2:47,67; 3.57%)
|
| 2. |
|
2:41,21 |
  |
Zimsko odprto združeno prvenstvo Slovenije |
Kranj |
16.12.2022 |
31. |
(predteki) |
   os.rek. (2:41,88; 0.41%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MZ |
1. |
|
1:18,23 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
9. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
1:15,27 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
31. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
1:17,04 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
18.11.2023 |
23. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
1:15,99 |
  |
    |
   |
    |
19. |
(finale) |
|