disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KZ |
1. |
|
0:33,72 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (0:36,40; 7.94%)
|
| 2. |
|
0:34,17 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
4. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
0:33,95 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(štafeta) |
|
| 4. |
|
0:34,44 |
  |
Ljubljanski plavalni izziv (samo aktivni) |
Ljubljana |
01.12.2019 |
1. |
(predteki) |
|
| 5. |
|
0:33,62 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (0:33,72; 0.29%)
|
| 6. |
|
0:34,37 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
13.12.2019 |
2. |
(predteki) |
|
| 7. |
|
0:32,74 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
18.01.2020 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (0:33,62; 2.68%)
|
| 8. |
|
0:32,68 |
  |
    |
   |
    |
5. |
(finale) |
   os.rek. (0:33,62; 2.87%)
|
| 9. |
|
0:32,64 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (0:32,68; 0.12%)
|
| 10. |
|
0:33,84 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(štafeta) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KZ |
1. |
|
1:16,22 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (1:27,62; 14.95%)
|
| 2. |
|
1:16,57 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
5. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
1:14,66 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (1:16,22; 2.08%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KZ |
1. |
|
2:53,25 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
13.12.2019 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (3:36,90; 25.19%)
|
| 2. |
|
2:44,40 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (2:53,25; 5.38%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KZ |
1. |
|
6:14,32 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
5:58,52 |
  |
3. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
24.01.2020 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (6:14,32; 4.4%)
|
| 3. |
|
5:53,41 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (5:58,52; 1.44%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PZ |
1. |
|
0:49,25 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
16. |
(predteki) |
   os.rek. (0:55,08; 11.83%)
|
| 2. |
|
0:48,97 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
21. |
(predteki) |
   os.rek. (0:49,25; 0.57%)
|
| 3. |
|
0:50,93 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
22. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
0:50,04 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
18.01.2020 |
37. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PZ |
1. |
|
1:50,12 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
22.11.2019 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (1:59,55; 8.56%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DZ |
1. |
|
0:47,24 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (1:08,26; 44.49%)
|
| 2. |
|
0:42,06 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
18.01.2020 |
15. |
(predteki) |
   os.rek. (0:47,24; 12.31%)
|
| 3. |
|
0:41,74 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (0:42,06; 0.76%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DZ |
1. |
|
1:47,49 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
17. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HZ |
1. |
|
0:41,47 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
5. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
0:40,62 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (0:41,35; 1.79%)
|
| 3. |
|
0:42,98 |
  |
Ljubljanski plavalni izziv (samo aktivni) |
Ljubljana |
01.12.2019 |
1. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
0:40,44 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (0:40,62; 0.44%)
|
| 5. |
|
0:40,97 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
18.01.2020 |
12. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HZ |
1. |
|
1:31,76 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HZ |
1. |
|
3:16,44 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MZ |
1. |
|
1:32,55 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (1:40,82; 8.93%)
|
| 2. |
|
1:34,23 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
22.11.2019 |
14. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
1:34,81 |
  |
Ljubljanski plavalni izziv (samo aktivni) |
Ljubljana |
01.12.2019 |
1. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
1:29,43 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (1:32,55; 3.48%)
|