disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KZ |
1. |
|
0:31,06 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (0:31,58; 1.67%) |
| 2. |
|
0:29,74 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (0:31,06; 4.43%) |
| 3. |
|
0:28,65 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:29,74; 3.8%) |
| 4. |
|
0:29,32 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
-  |
(štafeta) |
              (0:28,65; -2.28%) |
| 5. |
|
0:28,62 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (0:28,65; 0.1%) |
| 6. |
|
0:28,27 |
  |
    |
   |
    |
1. |
(finale) |
   os.rek. (0:28,65; 1.34%) |
| 7. |
|
0:29,34 |
  |
MM Miklavž (pop., 2010 in 2011) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
3. |
(finale) |
              (0:28,27; -3.64%) |
| 8. |
|
0:27,60 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (0:28,27; 2.42%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KZ |
1. |
|
1:07,87 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (1:09,67; 2.65%) |
| 2. |
|
1:03,98 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (1:07,87; 6.08%) |
| 3. |
|
1:02,94 |
  |
Plavalno tekmovanje Istra Koper 2023 |
Koper |
08.10.2023 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (1:03,98; 1.65%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KZ |
1. |
|
2:22,05 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (2:32,97; 7.68%) |
| 2. |
|
2:20,31 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (2:22,05; 1.24%) |
| 3. |
|
2:16,66 |
  |
MM Miklavž (pop., 2010 in 2011) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (2:20,31; 2.67%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KZ |
1. |
|
5:02,81 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (5:28,10; 8.35%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
800KZ |
1. |
|
10:18,59 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (11:09,05; 8.15%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PZ |
1. |
|
0:35,68 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (0:37,35; 4.68%) |
| 2. |
|
0:35,56 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (0:35,68; 0.33%) |
| 3. |
|
0:34,58 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (0:35,56; 2.83%) |
| 4. |
|
0:34,74 |
  |
    |
   |
    |
1. |
(finale) |
   os.rek. (0:35,56; 2.36%) |
| 5. |
|
0:35,87 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
1. |
(predteki) |
              (0:34,58; -3.59%) |
| 6. |
|
0:35,81 |
  |
MM Miklavž (pop., 2010 in 2011) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
2. |
(predteki) |
              (0:34,58; -3.43%) |
| 7. |
|
0:36,91 |
  |
    |
   |
    |
2. |
(finale) |
              (0:34,58; -6.31%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PZ |
1. |
|
1:17,71 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (1:22,51; 6.17%) |
| 2. |
|
1:17,59 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (1:17,71; 0.15%) |
| 3. |
|
1:20,79 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
1. |
(predteki) |
              (1:17,59; -3.96%) |
| 4. |
|
1:16,23 |
  |
    |
   |
    |
1. |
(finale) |
   os.rek. (1:17,59; 1.78%) |
| 5. |
|
1:19,75 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
1. |
(predteki) |
              (1:16,23; -4.41%) |
| 6. |
|
1:17,54 |
  |
Plavalno tekmovanje Istra Koper 2023 |
Koper |
08.10.2023 |
6. |
(predteki) |
              (1:16,23; -1.68%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PZ |
1. |
|
2:51,00 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (3:00,33; 5.45%) |
| 2. |
|
2:47,20 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (2:51,00; 2.27%) |
| 3. |
|
2:42,69 |
  |
    |
   |
    |
1. |
(finale) |
   os.rek. (2:51,00; 5.1%) |
| 4. |
|
2:42,52 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (2:42,69; 0.1%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DZ |
1. |
|
0:33,20 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
1. |
(predteki) |
              (0:33,01; -0.57%) |
| 2. |
|
0:31,58 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (0:33,01; 4.52%) |
| 3. |
|
0:31,57 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (0:31,58; 0.03%) |
| 4. |
|
0:29,84 |
  |
    |
   |
    |
1. |
(finale) |
   os.rek. (0:31,58; 5.83%) |
| 5. |
|
0:30,90 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
1. |
(predteki) |
              (0:29,84; -3.43%) |
| 6. |
|
0:31,02 |
  |
Plavalno tekmovanje Istra Koper 2023 |
Koper |
08.10.2023 |
9. |
(predteki) |
              (0:29,84; -3.8%) |
| 7. |
|
0:30,49 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
1. |
(predteki) |
              (0:29,84; -2.13%) |
| 8. |
|
0:30,06 |
  |
MM Miklavž (pop., 2010 in 2011) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
1. |
(predteki) |
              (0:29,84; -0.73%) |
| 9. |
|
0:30,72 |
  |
    |
   |
    |
1. |
(finale) |
              (0:29,84; -2.86%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DZ |
1. |
|
1:16,76 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (1:17,24; 0.62%) |
| 2. |
|
1:12,43 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (1:16,76; 5.97%) |
| 3. |
|
1:10,97 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (1:12,43; 2.05%) |
| 4. |
|
1:11,40 |
  |
    |
   |
    |
1. |
(finale) |
   os.rek. (1:12,43; 1.44%) |
| 5. |
|
1:06,42 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (1:10,97; 6.85%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HZ |
1. |
|
0:34,63 |
  |
MM Miklavž (pop., 2010 in 2011) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (0:45,22; 30.58%) |
| 2. |
|
0:33,34 |
  |
    |
   |
    |
2. |
(finale) |
   os.rek. (0:45,22; 35.63%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HZ |
1. |
|
2:44,96 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (3:26,51; 25.18%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MZ |
1. |
|
1:11,71 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (1:16,40; 6.54%) |
| 2. |
|
1:12,26 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
1. |
(predteki) |
              (1:11,71; -0.76%) |
| 3. |
|
1:11,60 |
  |
    |
   |
    |
1. |
(finale) |
   os.rek. (1:11,71; 0.15%) |
| 4. |
|
1:11,05 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (1:11,60; 0.77%) |
| 5. |
|
1:09,31 |
  |
    |
   |
    |
1. |
(finale) |
   os.rek. (1:11,60; 3.3%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MZ |
1. |
|
2:42,79 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (2:53,38; 6.5%) |
| 2. |
|
2:33,92 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (2:42,79; 5.76%) |
| 3. |
|
2:30,36 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (2:33,92; 2.36%) |