disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KM |
1. |
|
0:30,52 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (0:32,35; 5.99%)
|
| 2. |
|
0:31,12 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
13.12.2019 |
7. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
0:31,10 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
50. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
0:31,20 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(štafeta) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KM |
1. |
|
1:12,21 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
19. |
(predteki) |
   os.rek. (1:12,31; 0.13%)
|
| 2. |
|
1:09,26 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
22.11.2019 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (1:12,21; 4.25%)
|
| 3. |
|
1:07,82 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
14. |
(predteki) |
   os.rek. (1:09,26; 2.12%)
|
| 4. |
|
1:09,57 |
  |
Ilirija Challenge 2019 |
Ljubljana |
21.12.2019 |
18. |
(predteki) |
|
| 5. |
|
1:09,81 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
34. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KM |
1. |
|
2:30,00 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
40. |
(predteki) |
   os.rek. (2:37,54; 5.02%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PM |
1. |
|
0:40,88 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
21. |
(predteki) |
   os.rek. (0:45,39; 11.03%)
|
| 2. |
|
0:41,12 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
26. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
0:41,53 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
29. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PM |
1. |
|
1:31,98 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
15. |
(predteki) |
   os.rek. (1:38,56; 7.15%)
|
| 2. |
|
1:27,73 |
  |
Ilirija Challenge 2019 |
Ljubljana |
21.12.2019 |
14. |
(predteki) |
   os.rek. (1:31,98; 4.84%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DM |
1. |
|
0:36,60 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
38. |
(predteki) |
   os.rek. (0:40,18; 9.78%)
|
| 2. |
|
0:34,37 |
  |
3. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
24.01.2020 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (0:36,60; 6.48%)
|
| 3. |
|
0:35,81 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
37. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DM |
1. |
|
1:22,81 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
13.12.2019 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HM |
1. |
|
0:35,84 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
22.11.2019 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (0:37,67; 5.1%)
|
| 2. |
|
0:34,84 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (0:35,84; 2.87%)
|
| 3. |
|
0:35,65 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
26. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
0:35,71 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(štafeta) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HM |
1. |
|
1:19,87 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
12. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
1:17,80 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
21. |
(predteki) |
   os.rek. (1:19,34; 1.97%)
|
| 3. |
|
1:16,87 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
25. |
(predteki) |
   os.rek. (1:17,80; 1.2%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MM |
1. |
|
1:17,63 |
  |
Ilirija Challenge 2019 |
Ljubljana |
21.12.2019 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (1:22,58; 6.37%)
|
| 2. |
|
1:16,98 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
18.01.2020 |
45. |
(predteki) |
   os.rek. (1:17,63; 0.84%)
|
| 3. |
|
1:16,48 |
  |
3. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
24.01.2020 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (1:16,98; 0.65%)
|
| 4. |
|
1:19,73 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
21. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MM |
1. |
|
2:48,30 |
  |
Ilirija Challenge 2019 |
Ljubljana |
21.12.2019 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (3:02,73; 8.57%)
|