disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KM |
1. |
|
0:37,79 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
19. |
(predteki) |
   os.rek. (0:40,06; 6%) |
| 2. |
|
0:37,14 |
  |
4. kolo gorenjske regije |
Kranj |
08.01.2020 |
14. |
(predteki) |
   os.rek. (0:37,79; 1.75%) |
| 3. |
|
0:38,18 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
18.01.2020 |
62. |
(predteki) |
              (0:37,14; -2.72%) |
| 4. |
|
0:37,55 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
43. |
(predteki) |
              (0:37,14; -1.09%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KM |
1. |
|
1:22,80 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
38. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
| 2. |
|
1:22,70 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
43. |
(predteki) |
   os.rek. (1:22,80; 0.12%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KM |
1. |
|
2:58,06 |
  |
2. kolo gorenjske regije |
Kranj |
13.11.2019 |
36. |
(predteki) |
   os.rek. (3:15,23; 9.64%) |
| 2. |
|
3:01,53 |
  |
4. kolo gorenjske regije |
Kranj |
08.01.2020 |
33. |
(predteki) |
              (2:58,06; -1.91%) |
| 3. |
|
2:58,24 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
32. |
(predteki) |
              (2:58,06; -0.1%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KM |
1. |
|
6:20,85 |
  |
3. kolo gorenjske regije |
Kranj |
11.12.2019 |
25. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
| 2. |
|
6:34,61 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
31. |
(predteki) |
              (6:20,85; -3.48%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PM |
1. |
|
0:52,72 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
22. |
(predteki) |
   os.rek. (0:59,59; 13.03%) |
| 2. |
|
0:52,14 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
62. |
(predteki) |
   os.rek. (0:52,72; 1.11%) |
| 3. |
|
0:50,15 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
18.01.2020 |
57. |
(predteki) |
   os.rek. (0:52,14; 3.96%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PM |
1. |
|
3:57,43 |
  |
2. kolo gorenjske regije |
Kranj |
13.11.2019 |
32. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
| 2. |
|
4:03,43 |
  |
4. kolo gorenjske regije |
Kranj |
08.01.2020 |
18. |
(predteki) |
              (3:57,43; -2.46%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DM |
1. |
|
1:04,55 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
18.01.2020 |
82. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HM |
1. |
|
0:49,36 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
19. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
| 2. |
|
0:47,43 |
  |
3. kolo gorenjske regije |
Kranj |
11.12.2019 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (0:49,36; 4.06%) |
| 3. |
|
0:47,44 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
18.01.2020 |
71. |
(predteki) |
              (0:47,43; -0.02%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HM |
1. |
|
3:40,51 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
44. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MM |
1. |
|
1:39,41 |
  |
2. kolo gorenjske regije |
Kranj |
13.11.2019 |
20. |
(predteki) |
   os.rek. (1:49,47; 10.11%) |
| 2. |
|
1:43,27 |
  |
4. kolo gorenjske regije |
Kranj |
08.01.2020 |
18. |
(predteki) |
              (1:39,41; -3.73%) |