disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KZ |
1. |
|
0:28,36 |
  |
Istra Koper 2022 |
Koper |
09.10.2022 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (0:28,64; 0.98%) |
| 2. |
|
0:28,58 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
1. |
(predteki) |
              (0:28,36; -0.76%) |
| 3. |
|
0:27,93 |
  |
Pokal Delfin |
Ljubljana |
06.11.2022 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (0:28,36; 1.53%) |
| 4. |
|
0:28,05 |
  |
MM Mladost |
Zagreb |
12.11.2022 |
18. |
(predteki) |
              (0:27,93; -0.42%) |
| 5. |
|
0:28,11 |
  |
    |
   |
    |
16. |
(finale) |
              (0:27,93; -0.64%) |
| 6. |
|
0:28,28 |
  |
Pokal mesta Celje |
Celje |
26.11.2022 |
10. |
(predteki) |
              (0:27,93; -1.23%) |
| 7. |
|
0:28,12 |
  |
    |
   |
    |
8. |
(finale) |
              (0:27,93; -0.67%) |
| 8. |
|
0:28,05 |
  |
Zimsko odprto združeno prvenstvo Slovenije |
Kranj |
16.12.2022 |
28. |
(predteki) |
              (0:27,93; -0.42%) |
| 9. |
|
0:28,35 |
  |
    |
   |
    |
20. |
(finale) |
              (0:27,93; -1.48%) |
| 10. |
|
0:28,86 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
14.10.2023 |
2. |
(predteki) |
              (0:27,93; -3.22%) |
| 11. |
|
0:28,88 |
  |
Pokal Delfin |
Ljubljana |
21.10.2023 |
5. |
(predteki) |
              (0:27,93; -3.28%) |
| 12. |
|
0:28,27 |
  |
Skopje OPEN |
Skopje |
11.11.2023 |
9. |
(predteki) |
              (0:27,93; -1.2%) |
| 13. |
|
0:28,71 |
  |
Pokal mesta Celje |
Celje |
25.11.2023 |
9. |
(predteki) |
              (0:27,93; -2.71%) |
| 14. |
|
0:28,86 |
  |
    |
   |
    |
1. |
(finale) |
              (0:27,93; -3.22%) |
| 15. |
|
0:28,58 |
  |
Pokal Slovenije, Zimsko odprto prvenstvo Slovenije ABS in U23 |
Koper |
15.12.2023 |
25. |
(predteki) |
              (0:27,93; -2.27%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KZ |
1. |
|
1:04,27 |
  |
Istra Koper 2022 |
Koper |
09.10.2022 |
3. |
(predteki) |
              (1:02,64; -2.53%) |
| 2. |
|
1:02,74 |
  |
MM Mladost |
Zagreb |
12.11.2022 |
46. |
(predteki) |
              (1:02,64; -0.15%) |
| 3. |
|
1:03,54 |
  |
Skopje OPEN |
Skopje |
11.11.2023 |
22. |
(predteki) |
              (1:02,64; -1.41%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KZ |
1. |
|
2:21,69 |
  |
Pokal mesta Celje |
Celje |
26.11.2022 |
10. |
(predteki) |
              (2:18,66; -2.13%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PZ |
1. |
|
0:41,00 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (0:41,91; 2.21%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DZ |
1. |
|
0:32,61 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (0:32,96; 1.07%) |
| 2. |
|
0:32,58 |
  |
Pokal mesta Celje |
Celje |
26.11.2022 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (0:32,61; 0.09%) |
| 3. |
|
0:31,36 |
  |
Zimsko odprto združeno prvenstvo Slovenije |
Kranj |
16.12.2022 |
33. |
(predteki) |
   os.rek. (0:32,58; 3.89%) |
| 4. |
|
0:31,28 |
  |
    |
   |
    |
22. |
(finale) |
   os.rek. (0:32,58; 4.15%) |
| 5. |
|
0:31,66 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
14.10.2023 |
3. |
(predteki) |
              (0:31,28; -1.2%) |
| 6. |
|
0:31,30 |
  |
Skopje OPEN |
Skopje |
11.11.2023 |
9. |
(predteki) |
              (0:31,28; -0.06%) |
| 7. |
|
0:31,13 |
  |
Pokal Slovenije, Zimsko odprto prvenstvo Slovenije ABS in U23 |
Koper |
15.12.2023 |
24. |
(predteki) |
   os.rek. (0:31,28; 0.48%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HZ |
1. |
|
0:31,97 |
  |
Istra Koper 2022 |
Koper |
09.10.2022 |
2. |
(predteki) |
              (0:31,78; -0.59%) |
| 2. |
|
0:31,73 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (0:31,78; 0.15%) |
| 3. |
|
0:31,21 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (0:31,73; 1.66%) |
| 4. |
|
0:31,33 |
  |
Pokal Delfin |
Ljubljana |
06.11.2022 |
1. |
(predteki) |
              (0:31,21; -0.38%) |
| 5. |
|
0:31,60 |
  |
MM Mladost |
Zagreb |
12.11.2022 |
10. |
(predteki) |
              (0:31,21; -1.23%) |
| 6. |
|
0:31,07 |
  |
    |
   |
    |
6. |
(finale) |
   os.rek. (0:31,21; 0.45%) |
| 7. |
|
0:31,09 |
  |
Pokal mesta Celje |
Celje |
26.11.2022 |
3. |
(predteki) |
              (0:31,07; -0.06%) |
| 8. |
|
0:31,05 |
  |
    |
   |
    |
3. |
(finale) |
   os.rek. (0:31,07; 0.06%) |
| 9. |
|
0:31,19 |
  |
Zimsko odprto združeno prvenstvo Slovenije |
Kranj |
16.12.2022 |
13. |
(predteki) |
              (0:31,05; -0.44%) |
| 10. |
|
0:31,27 |
  |
    |
   |
    |
13. |
(finale) |
              (0:31,05; -0.7%) |
| 11. |
|
0:31,72 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
14.10.2023 |
2. |
(predteki) |
              (0:31,05; -2.11%) |
| 12. |
|
0:32,01 |
  |
Pokal Delfin |
Ljubljana |
21.10.2023 |
4. |
(predteki) |
              (0:31,05; -2.99%) |
| 13. |
|
0:31,08 |
  |
Skopje OPEN |
Skopje |
11.11.2023 |
6. |
(predteki) |
              (0:31,05; -0.09%) |
| 14. |
|
0:31,20 |
  |
Pokal mesta Celje |
Celje |
25.11.2023 |
5. |
(predteki) |
              (0:31,05; -0.48%) |
| 15. |
|
0:31,22 |
  |
    |
   |
    |
6. |
(finale) |
              (0:31,05; -0.54%) |
| 16. |
|
0:31,18 |
  |
Pokal Slovenije, Zimsko odprto prvenstvo Slovenije ABS in U23 |
Koper |
15.12.2023 |
14. |
(predteki) |
              (0:31,05; -0.41%) |
| 17. |
|
0:30,97 |
  |
    |
   |
    |
12. |
(finale) |
   os.rek. (0:31,05; 0.25%) |
| 18. |
|
0:30,87 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:31,05; 0.58%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HZ |
1. |
|
1:09,60 |
  |
Istra Koper 2022 |
Koper |
09.10.2022 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (1:10,83; 1.76%) |
| 2. |
|
1:10,69 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
2. |
(predteki) |
              (1:09,60; -1.54%) |
| 3. |
|
1:12,22 |
  |
Pokal Delfin |
Ljubljana |
06.11.2022 |
3. |
(predteki) |
              (1:09,60; -3.62%) |
| 4. |
|
1:09,16 |
  |
MM Mladost |
Zagreb |
12.11.2022 |
22. |
(predteki) |
   os.rek. (1:09,60; 0.63%) |
| 5. |
|
1:08,50 |
  |
    |
   |
    |
17. |
(finale) |
   os.rek. (1:09,60; 1.6%) |
| 6. |
|
1:09,96 |
  |
Pokal mesta Celje |
Celje |
26.11.2022 |
6. |
(predteki) |
              (1:08,50; -2.08%) |
| 7. |
|
1:07,52 |
  |
    |
   |
    |
6. |
(finale) |
   os.rek. (1:08,50; 1.45%) |
| 8. |
|
1:09,37 |
  |
Zimsko odprto združeno prvenstvo Slovenije |
Kranj |
16.12.2022 |
21. |
(predteki) |
              (1:07,52; -2.66%) |
| 9. |
|
1:07,58 |
  |
    |
   |
    |
17. |
(finale) |
              (1:07,52; -0.08%) |
| 10. |
|
1:08,88 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(štafeta) |
              (1:07,52; -1.97%) |
| 11. |
|
1:11,96 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
14.10.2023 |
3. |
(predteki) |
              (1:07,52; -6.17%) |
| 12. |
|
1:08,18 |
  |
Skopje OPEN |
Skopje |
11.11.2023 |
3. |
(predteki) |
              (1:07,52; -0.96%) |
| 13. |
|
1:10,77 |
  |
Pokal mesta Celje |
Celje |
25.11.2023 |
11. |
(predteki) |
              (1:07,52; -4.59%) |
| 14. |
|
1:09,65 |
  |
    |
   |
    |
2. |
(finale) |
              (1:07,52; -3.05%) |
| 15. |
|
1:09,27 |
  |
Pokal Slovenije, Zimsko odprto prvenstvo Slovenije ABS in U23 |
Koper |
15.12.2023 |
13. |
(predteki) |
              (1:07,52; -2.52%) |
| 16. |
|
1:09,28 |
  |
    |
   |
    |
13. |
(finale) |
              (1:07,52; -2.54%) |
| 17. |
|
1:08,52 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(štafeta) |
              (1:07,52; -1.45%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HZ |
1. |
|
2:37,13 |
  |
Pokal mesta Celje |
Celje |
25.11.2023 |
7. |
(predteki) |
              (2:32,85; -2.72%) |
| 2. |
|
2:35,20 |
  |
    |
   |
    |
8. |
(finale) |
              (2:32,85; -1.51%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MZ |
1. |
|
1:13,08 |
  |
Pokal Delfin |
Ljubljana |
06.11.2022 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (1:13,64; 0.76%) |
| 2. |
|
1:14,08 |
  |
Pokal Delfin |
Ljubljana |
21.10.2023 |
8. |
(predteki) |
              (1:13,08; -1.34%) |