disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KZ |
1. |
|
0:32,46 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (0:35,25; 8.59%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KZ |
1. |
|
1:11,49 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (1:17,80; 8.82%)
|
| 2. |
|
1:08,91 |
  |
Memorial Anto Dragić |
Čakovec |
21.12.2019 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (1:11,49; 3.74%)
|
| 3. |
|
1:08,20 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (1:08,91; 1.04%)
|
| 4. |
|
1:10,51 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
23. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KZ |
1. |
|
2:32,19 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
18. |
(predteki) |
   os.rek. (2:51,51; 12.69%)
|
| 2. |
|
2:26,04 |
  |
Memorial Anto Dragić |
Čakovec |
21.12.2019 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (2:32,19; 4.21%)
|
| 3. |
|
2:31,36 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
11. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
2:25,88 |
  |
    |
   |
    |
9. |
(finale) |
   os.rek. (2:26,04; 0.1%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KZ |
1. |
|
5:17,26 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (6:16,91; 18.8%)
|
| 2. |
|
5:30,29 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
21. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
800KZ |
1. |
|
10:38,10 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (12:38,61; 18.88%)
|
| 2. |
|
10:30,56 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (10:38,10; 1.19%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PZ |
1. |
|
1:45,03 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
22. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DZ |
1. |
|
0:35,12 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (0:41,27; 17.51%)
|
| 2. |
|
0:34,92 |
  |
Memorial Anto Dragić |
Čakovec |
21.12.2019 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (0:35,12; 0.57%)
|
| 3. |
|
0:34,69 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (0:34,92; 0.66%)
|
| 4. |
|
0:34,77 |
  |
    |
   |
    |
13. |
(finale) |
   os.rek. (0:34,92; 0.43%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DZ |
1. |
|
1:27,37 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (1:33,96; 7.54%)
|
| 2. |
|
1:27,08 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (1:27,37; 0.33%)
|
| 3. |
|
1:20,34 |
  |
Memorial Anto Dragić |
Čakovec |
21.12.2019 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (1:27,08; 8.38%)
|
| 4. |
|
1:25,45 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
11. |
(predteki) |
|
| 5. |
|
1:20,90 |
  |
    |
   |
    |
9. |
(finale) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200DZ |
1. |
|
3:10,88 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HZ |
1. |
|
0:38,42 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
19. |
(predteki) |
   os.rek. (0:43,34; 12.8%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HZ |
1. |
|
1:31,05 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
21. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
1:24,21 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
30. |
(predteki) |
   os.rek. (1:29,60; 6.4%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HZ |
1. |
|
2:52,09 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
17. |
(predteki) |
   os.rek. (3:15,28; 13.47%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MZ |
1. |
|
1:21,43 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
14. |
(predteki) |
   os.rek. (1:30,70; 11.38%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400MZ |
1. |
|
6:13,45 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|