disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KZ |
1. |
|
0:30,08 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
18.11.2023 |
29. |
(predteki) |
   os.rek. (0:30,08; 0%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KZ |
1. |
|
1:04,89 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
18.11.2023 |
27. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KZ |
1. |
|
2:16,59 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
19.11.2022 |
19. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
2:15,48 |
  |
    |
   |
    |
14. |
(finale) |
   os.rek. (2:15,87; 0.28%)
|
| 3. |
|
2:17,58 |
  |
Zimsko odprto združeno prvenstvo Slovenije |
Kranj |
16.12.2022 |
29. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
2:18,51 |
  |
Pokal Delfin |
Ljubljana |
21.10.2023 |
16. |
(predteki) |
|
| 5. |
|
2:20,04 |
  |
Pokal mesta Celje |
Celje |
25.11.2023 |
21. |
(predteki) |
|
| 6. |
|
2:18,14 |
  |
Pokal Slovenije, Zimsko odprto prvenstvo Slovenije ABS in U23 |
Koper |
15.12.2023 |
27. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KZ |
1. |
|
4:53,98 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
9. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
4:49,33 |
  |
MM Mladost |
Zagreb |
12.11.2022 |
24. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
4:51,16 |
  |
Zimsko odprto združeno prvenstvo Slovenije |
Kranj |
16.12.2022 |
23. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
4:58,11 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
18.11.2023 |
18. |
(predteki) |
|
| 5. |
|
4:49,07 |
  |
Pokal Slovenije, Zimsko odprto prvenstvo Slovenije ABS in U23 |
Koper |
15.12.2023 |
20. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
800KZ |
1. |
|
9:58,73 |
  |
MM Mladost |
Zagreb |
12.11.2022 |
19. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
10:01,06 |
  |
Zimsko odprto združeno prvenstvo Slovenije |
Kranj |
16.12.2022 |
20. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
10:01,97 |
  |
Pokal Slovenije, Zimsko odprto prvenstvo Slovenije ABS in U23 |
Koper |
15.12.2023 |
15. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DZ |
1. |
|
0:31,44 |
  |
MM Mladost |
Zagreb |
12.11.2022 |
23. |
(predteki) |
   os.rek. (0:32,38; 2.98%)
|
| 2. |
|
0:31,77 |
  |
Pokal mesta Celje |
Celje |
25.11.2023 |
7. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
0:31,79 |
  |
    |
   |
    |
6. |
(finale) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DZ |
1. |
|
1:13,71 |
  |
Zimsko odprto združeno prvenstvo Slovenije |
Kranj |
16.12.2022 |
19. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
1:14,25 |
  |
Pokal mesta Celje |
Celje |
25.11.2023 |
10. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MZ |
1. |
|
2:35,43 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
19.11.2022 |
10. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
2:34,05 |
  |
    |
   |
    |
10. |
(finale) |
   os.rek. (2:35,24; 0.77%)
|
| 3. |
|
2:35,35 |
  |
Zimsko odprto združeno prvenstvo Slovenije |
Kranj |
16.12.2022 |
14. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
2:34,23 |
  |
    |
   |
    |
11. |
(finale) |
|
| 5. |
|
2:36,82 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
18.11.2023 |
7. |
(predteki) |
|
| 6. |
|
2:38,06 |
  |
    |
   |
    |
7. |
(finale) |
|
| 7. |
|
2:39,41 |
  |
Pokal Slovenije, Zimsko odprto prvenstvo Slovenije ABS in U23 |
Koper |
15.12.2023 |
15. |
(predteki) |
|
| 8. |
|
2:35,96 |
  |
    |
   |
    |
12. |
(finale) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400MZ |
1. |
|
5:37,69 |
  |
Pokal mesta Celje |
Celje |
25.11.2023 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (5:41,45; 1.11%)
|