disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KZ |
1. |
|
0:38,81 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
25. |
(predteki) |
   os.rek. (0:43,43; 11.9%) |
| 2. |
|
0:38,56 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:43,43; 12.62%) |
| 3. |
|
0:37,79 |
  |
3. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
04.01.2020 |
33. |
(predteki) |
   os.rek. (0:38,56; 2.03%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KZ |
1. |
|
1:26,96 |
  |
MM Start |
Kranj |
12.10.2019 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (1:36,72; 11.22%) |
| 2. |
|
1:23,52 |
  |
2. kolo troboja BM-FR-VV |
Maribor |
18.12.2019 |
26. |
(predteki) |
   os.rek. (1:26,96; 4.11%) |
| 3. |
|
1:21,03 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
18. |
(predteki) |
   os.rek. (1:23,52; 3.07%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KZ |
1. |
|
3:02,48 |
  |
3. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
04.01.2020 |
17. |
(predteki) |
   os.rek. (3:26,65; 13.24%) |
| 2. |
|
2:52,85 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (3:02,48; 5.57%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KZ |
1. |
|
6:19,82 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
| 2. |
|
6:15,65 |
  |
1. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
16.11.2019 |
14. |
(predteki) |
   os.rek. (6:19,82; 1.11%) |
| 3. |
|
5:59,77 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (6:15,65; 4.41%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PZ |
1. |
|
0:51,80 |
  |
MM Start |
Kranj |
12.10.2019 |
9. |
(predteki) |
              (0:51,53; -0.52%) |
| 2. |
|
0:51,18 |
  |
1. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
16.11.2019 |
34. |
(predteki) |
   os.rek. (0:51,53; 0.68%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PZ |
1. |
|
1:48,61 |
  |
MM Start |
Kranj |
12.10.2019 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (1:52,91; 3.95%) |
| 2. |
|
1:48,93 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
13. |
(predteki) |
              (1:48,61; -0.29%) |
| 3. |
|
1:48,48 |
  |
3. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
04.01.2020 |
19. |
(predteki) |
   os.rek. (1:48,61; 0.11%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PZ |
1. |
|
3:46,61 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
22. |
(predteki) |
   os.rek. (3:57,60; 4.84%) |
| 2. |
|
3:46,97 |
  |
2. kolo troboja BM-FR-VV |
Maribor |
18.12.2019 |
12. |
(predteki) |
              (3:46,61; -0.15%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DZ |
1. |
|
0:46,45 |
  |
2. kolo troboja BM-FR-VV |
Maribor |
18.12.2019 |
23. |
(predteki) |
   os.rek. (0:51,97; 11.88%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DZ |
1. |
|
1:42,94 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (1:57,08; 13.73%) |
| 2. |
|
1:44,43 |
  |
3. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
04.01.2020 |
8. |
(predteki) |
              (1:42,94; -1.42%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HZ |
1. |
|
0:44,80 |
  |
MM Start |
Kranj |
12.10.2019 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (0:50,17; 11.98%) |
| 2. |
|
0:44,94 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
12. |
(predteki) |
              (0:44,80; -0.31%) |
| 3. |
|
0:42,97 |
  |
2. kolo troboja BM-FR-VV |
Maribor |
18.12.2019 |
23. |
(predteki) |
   os.rek. (0:44,80; 4.25%) |
| 4. |
|
0:42,86 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:42,97; 0.25%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HZ |
1. |
|
1:33,25 |
  |
MM Start |
Kranj |
12.10.2019 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (1:40,30; 7.56%) |
| 2. |
|
1:38,80 |
  |
1. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
16.11.2019 |
27. |
(predteki) |
              (1:33,25; -5.61%) |
| 3. |
|
1:31,12 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (1:33,25; 2.33%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HZ |
1. |
|
3:16,19 |
  |
3. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
04.01.2020 |
19. |
(predteki) |
   os.rek. (3:30,72; 7.4%) |
| 2. |
|
3:08,82 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (3:16,19; 3.9%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MZ |
1. |
|
1:38,32 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (1:43,73; 5.5%) |
| 2. |
|
1:35,80 |
  |
2. kolo troboja BM-FR-VV |
Maribor |
18.12.2019 |
26. |
(predteki) |
   os.rek. (1:38,32; 2.63%) |
| 3. |
|
1:33,80 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
21. |
(predteki) |
   os.rek. (1:35,80; 2.13%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MZ |
1. |
|
3:26,08 |
  |
1. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
16.11.2019 |
19. |
(predteki) |
   os.rek. (3:43,17; 8.29%) |