disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KM |
1. |
|
0:35,81 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
21. |
(predteki) |
   os.rek. (0:36,89; 3.01%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KM |
1. |
|
1:18,86 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
17. |
(predteki) |
   os.rek. (1:25,13; 7.95%)
|
| 2. |
|
1:10,52 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
38. |
(predteki) |
   os.rek. (1:18,86; 11.82%)
|
| 3. |
|
1:11,48 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
67. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KM |
1. |
|
2:37,25 |
  |
Velika nagrada Slovenije - Pokal mesta Celje |
Celje |
09.11.2019 |
42. |
(predteki) |
   os.rek. (3:06,39; 18.53%)
|
| 2. |
|
2:38,87 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
51. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
2:32,75 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
42. |
(predteki) |
   os.rek. (2:37,25; 2.94%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KM |
1. |
|
5:37,67 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
46. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PM |
1. |
|
0:42,98 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
32. |
(predteki) |
   os.rek. (0:46,45; 8.07%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PM |
1. |
|
1:38,02 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (1:40,17; 2.19%)
|
| 2. |
|
1:35,93 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
39. |
(predteki) |
   os.rek. (1:38,02; 2.17%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PM |
1. |
|
3:32,06 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
14. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
3:25,18 |
  |
Velika nagrada Slovenije - Pokal mesta Celje |
Celje |
09.11.2019 |
18. |
(predteki) |
   os.rek. (3:30,28; 2.48%)
|
| 3. |
|
3:17,25 |
  |
    |
   |
    |
3. |
(finale) |
   os.rek. (3:30,28; 6.6%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DM |
1. |
|
0:37,26 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
43. |
(predteki) |
   os.rek. (0:41,73; 11.99%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DM |
1. |
|
1:28,68 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (1:32,39; 4.18%)
|
| 2. |
|
1:33,31 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
13. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HM |
1. |
|
0:38,36 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
37. |
(predteki) |
   os.rek. (0:39,42; 2.76%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HM |
1. |
|
1:23,15 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (1:28,98; 7.01%)
|
| 2. |
|
1:22,73 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
44. |
(predteki) |
   os.rek. (1:23,15; 0.5%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HM |
1. |
|
2:57,61 |
  |
Velika nagrada Slovenije - Pokal mesta Celje |
Celje |
09.11.2019 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (3:18,09; 11.53%)
|
| 2. |
|
2:56,14 |
  |
    |
   |
    |
6. |
(finale) |
   os.rek. (3:18,09; 12.46%)
|
| 3. |
|
2:54,34 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
31. |
(predteki) |
   os.rek. (2:56,14; 1.03%)
|
| 4. |
|
2:58,45 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
26. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MM |
1. |
|
1:27,18 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (1:27,85; 0.76%)
|
| 2. |
|
1:24,28 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
46. |
(predteki) |
   os.rek. (1:27,18; 3.44%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MM |
1. |
|
2:54,76 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
31. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|