disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KM |
1. |
|
0:39,19 |
  |
MM Generali |
Hallein |
19.10.2019 |
11. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
0:38,71 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
47. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
0:37,99 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
46. |
(predteki) |
   os.rek. (0:38,16; 0.44%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KM |
1. |
|
1:25,67 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
43. |
(predteki) |
   os.rek. (1:28,71; 3.54%)
|
| 2. |
|
1:27,60 |
  |
Ilirija Challenge 2019 |
Ljubljana |
21.12.2019 |
14. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KM |
1. |
|
3:07,38 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
40. |
(predteki) |
   os.rek. (3:15,92; 4.55%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PM |
1. |
|
0:48,70 |
  |
MM Generali |
Hallein |
19.10.2019 |
10. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
0:45,52 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
19. |
(predteki) |
   os.rek. (0:47,07; 3.4%)
|
| 3. |
|
0:47,82 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
28. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PM |
1. |
|
1:41,38 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (1:43,56; 2.15%)
|
| 2. |
|
1:39,63 |
  |
Ilirija Challenge 2019 |
Ljubljana |
21.12.2019 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (1:41,38; 1.75%)
|
| 3. |
|
1:43,76 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
26. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PM |
1. |
|
3:34,38 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
20. |
(predteki) |
   os.rek. (3:43,93; 4.45%)
|
| 2. |
|
3:27,81 |
  |
Ilirija Challenge 2019 |
Ljubljana |
21.12.2019 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (3:34,38; 3.16%)
|
| 3. |
|
3:35,68 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
28. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DM |
1. |
|
0:46,79 |
  |
MM Generali |
Hallein |
19.10.2019 |
9. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
0:49,29 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
45. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
0:46,84 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
18.01.2020 |
52. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HM |
1. |
|
0:41,89 |
  |
MM Generali |
Hallein |
19.10.2019 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (0:43,40; 3.6%)
|
| 2. |
|
0:42,28 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
12. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
0:43,99 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
18.01.2020 |
49. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
0:40,82 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
24. |
(predteki) |
   os.rek. (0:41,89; 2.62%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HM |
1. |
|
1:35,85 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
37. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
1:34,94 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
38. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HM |
1. |
|
3:14,80 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
26. |
(predteki) |
   os.rek. (3:24,00; 4.72%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MM |
1. |
|
1:37,74 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
15. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
1:35,94 |
  |
Ilirija Challenge 2019 |
Ljubljana |
21.12.2019 |
8. |
(predteki) |
|