disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KM |
1. |
|
0:34,21 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
18. |
(predteki) |
   os.rek. (0:34,47; 0.76%)
|
| 2. |
|
0:33,01 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:34,21; 3.63%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KM |
1. |
|
1:12,78 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
45. |
(predteki) |
   os.rek. (1:17,03; 5.83%)
|
| 2. |
|
1:11,51 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
18.01.2020 |
54. |
(predteki) |
   os.rek. (1:12,78; 1.77%)
|
| 3. |
|
1:13,06 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
71. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KM |
1. |
|
2:43,41 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
59. |
(predteki) |
   os.rek. (2:51,98; 5.24%)
|
| 2. |
|
2:39,86 |
  |
Ilirija Challenge 2019 |
Ljubljana |
21.12.2019 |
30. |
(predteki) |
   os.rek. (2:43,41; 2.22%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
800KM |
1. |
|
12:06,77 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
-  |
(vmesni) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
1500KM |
1. |
|
22:57,91 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PM |
1. |
|
0:44,26 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
36. |
(predteki) |
   os.rek. (0:46,11; 4.17%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PM |
1. |
|
1:35,69 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
18.01.2020 |
45. |
(predteki) |
   os.rek. (1:39,02; 3.47%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DM |
1. |
|
0:36,67 |
  |
Velika nagrada Slovenije - Pokal mesta Celje |
Celje |
09.11.2019 |
18. |
(predteki) |
   os.rek. (0:38,27; 4.36%)
|
| 2. |
|
0:36,88 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
42. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DM |
1. |
|
1:27,98 |
  |
Velika nagrada Slovenije - Pokal mesta Celje |
Celje |
09.11.2019 |
16. |
(predteki) |
   os.rek. (1:31,65; 4.17%)
|
| 2. |
|
1:25,82 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
18.01.2020 |
33. |
(predteki) |
   os.rek. (1:27,98; 2.51%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200DM |
1. |
|
3:18,73 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
14. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HM |
1. |
|
0:37,90 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
34. |
(predteki) |
   os.rek. (0:40,08; 5.75%)
|
| 2. |
|
0:36,48 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:37,90; 3.89%)
|
| 3. |
|
0:36,44 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
27. |
(predteki) |
   os.rek. (0:36,48; 0.1%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HM |
1. |
|
1:24,15 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
49. |
(predteki) |
   os.rek. (1:26,61; 2.92%)
|
| 2. |
|
1:20,00 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
18.01.2020 |
40. |
(predteki) |
   os.rek. (1:24,15; 5.18%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HM |
1. |
|
3:00,94 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
36. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MM |
1. |
|
1:22,61 |
  |
Velika nagrada Slovenije - Pokal mesta Celje |
Celje |
09.11.2019 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (1:27,52; 5.94%)
|
| 2. |
|
1:22,11 |
  |
    |
   |
    |
6. |
(finale) |
   os.rek. (1:27,52; 6.58%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MM |
1. |
|
3:01,60 |
  |
Velika nagrada Slovenije - Pokal mesta Celje |
Celje |
09.11.2019 |
20. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400MM |
1. |
|
6:34,27 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|