disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KZ |
1. |
|
0:34,32 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (0:35,33; 2.94%)
|
| 2. |
|
0:31,15 |
  |
3. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
04.01.2020 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (0:34,32; 10.17%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KZ |
1. |
|
1:10,09 |
  |
2. kolo troboja BM-FR-VV |
Maribor |
18.12.2019 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (1:16,05; 8.5%)
|
| 2. |
|
1:08,92 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (1:10,09; 1.69%)
|
| 3. |
|
1:08,94 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
18.01.2020 |
21. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KZ |
1. |
|
2:40,93 |
  |
MM Start |
Kranj |
12.10.2019 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (2:44,28; 2.08%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KZ |
1. |
|
5:37,17 |
  |
MM Start |
Kranj |
12.10.2019 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (5:46,74; 2.83%)
|
| 2. |
|
5:33,00 |
  |
1. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
16.11.2019 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (5:37,17; 1.25%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PZ |
1. |
|
0:42,14 |
  |
1. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
16.11.2019 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (0:46,70; 10.82%)
|
| 2. |
|
0:41,02 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
14. |
(predteki) |
   os.rek. (0:42,14; 2.73%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PZ |
1. |
|
1:32,73 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
16. |
(predteki) |
   os.rek. (1:38,53; 6.25%)
|
| 2. |
|
1:30,20 |
  |
3. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
04.01.2020 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (1:32,73; 2.8%)
|
| 3. |
|
1:25,97 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
18.01.2020 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (1:30,20; 4.92%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PZ |
1. |
|
3:21,77 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (3:31,00; 4.57%)
|
| 2. |
|
3:11,11 |
  |
2. kolo troboja BM-FR-VV |
Maribor |
18.12.2019 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (3:21,77; 5.57%)
|
| 3. |
|
3:07,40 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (3:11,11; 1.97%)
|
| 4. |
|
3:04,08 |
  |
    |
   |
    |
11. |
(finale) |
   os.rek. (3:11,11; 3.81%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DZ |
1. |
|
0:37,23 |
  |
2. kolo troboja BM-FR-VV |
Maribor |
18.12.2019 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (0:39,44; 5.93%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DZ |
1. |
|
1:33,84 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (1:45,16; 12.06%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HZ |
1. |
|
0:38,68 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
22. |
(predteki) |
   os.rek. (0:40,03; 3.49%)
|
| 2. |
|
0:36,51 |
  |
2. kolo troboja BM-FR-VV |
Maribor |
18.12.2019 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (0:38,68; 5.94%)
|
| 3. |
|
0:35,34 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:36,51; 3.31%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HZ |
1. |
|
1:22,79 |
  |
1. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
16.11.2019 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (1:31,37; 10.36%)
|
| 2. |
|
1:16,17 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
18.01.2020 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (1:22,79; 8.69%)
|
| 3. |
|
1:16,94 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
-  |
(štafeta) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HZ |
1. |
|
2:45,82 |
  |
3. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
04.01.2020 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (3:07,69; 13.18%)
|
| 2. |
|
2:44,63 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (2:45,82; 0.72%)
|
| 3. |
|
2:43,65 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (2:44,63; 0.59%)
|
| 4. |
|
2:41,97 |
  |
    |
   |
    |
11. |
(finale) |
   os.rek. (2:44,63; 1.64%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MZ |
1. |
|
1:24,50 |
  |
MM Start |
Kranj |
12.10.2019 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (1:25,59; 1.28%)
|
| 2. |
|
1:22,87 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
19. |
(predteki) |
   os.rek. (1:24,50; 1.96%)
|
| 3. |
|
1:21,16 |
  |
2. kolo troboja BM-FR-VV |
Maribor |
18.12.2019 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (1:22,87; 2.1%)
|
| 4. |
|
1:16,58 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
18.01.2020 |
14. |
(predteki) |
   os.rek. (1:21,16; 5.98%)
|
| 5. |
|
1:18,62 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
7. |
(predteki) |
|
| 6. |
|
1:16,13 |
  |
    |
   |
    |
4. |
(finale) |
   os.rek. (1:16,58; 0.59%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MZ |
1. |
|
2:57,43 |
  |
MM Start |
Kranj |
12.10.2019 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (3:20,42; 12.95%)
|
| 2. |
|
2:57,39 |
  |
1. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
16.11.2019 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (2:57,43; 0.02%)
|
| 3. |
|
2:45,23 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (2:57,39; 7.35%)
|
| 4. |
|
2:47,77 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
5. |
(predteki) |
|
| 5. |
|
2:42,87 |
  |
    |
   |
    |
5. |
(finale) |
   os.rek. (2:45,23; 1.44%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400MZ |
1. |
|
6:20,12 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
6:13,84 |
  |
3. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
04.01.2020 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (6:20,12; 1.67%)
|
| 3. |
|
5:47,67 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (6:13,84; 7.52%)
|