disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KZ |
1. |
|
0:30,66 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
08.12.2018 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (0:32,69; 6.62%)
|
| 2. |
|
0:30,82 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
05.01.2019 |
10. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
0:31,31 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
01.02.2019 |
15. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
0:31,64 |
  |
    |
   |
    |
14. |
(finale) |
|
| 5. |
|
0:31,33 |
  |
MM Mimosa Cup |
Herceg Novi |
16.02.2019 |
26. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KZ |
1. |
|
1:09,76 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
13.10.2018 |
4. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
1:08,22 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
27.10.2018 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (1:08,84; 0.9%)
|
| 3. |
|
1:08,05 |
  |
Kup Pančevo |
Pančevo |
24.11.2018 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (1:08,22; 0.24%)
|
| 4. |
|
1:08,50 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
01.02.2019 |
19. |
(predteki) |
|
| 5. |
|
1:07,43 |
  |
MM Mimosa Cup |
Herceg Novi |
16.02.2019 |
38. |
(predteki) |
   os.rek. (1:08,05; 0.91%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KZ |
1. |
|
2:28,80 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
12.01.2019 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (2:41,76; 8.7%)
|
| 2. |
|
2:30,48 |
  |
MM Mimosa Cup |
Herceg Novi |
16.02.2019 |
23. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KZ |
1. |
|
5:13,37 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
10.11.2018 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (5:39,33; 8.28%)
|
| 2. |
|
5:17,76 |
  |
Kup Pančevo |
Pančevo |
24.11.2018 |
6. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
5:30,46 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
01.02.2019 |
22. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
5:18,18 |
  |
MM Mimosa Cup |
Herceg Novi |
16.02.2019 |
22. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
800KZ |
1. |
|
10:56,50 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
05.01.2019 |
14. |
(predteki) |
   os.rek. (11:15,47; 2.88%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PZ |
1. |
|
0:40,71 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
10.11.2018 |
15. |
(predteki) |
   os.rek. (0:44,19; 8.54%)
|
| 2. |
|
0:40,09 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
08.12.2018 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (0:40,71; 1.54%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PZ |
1. |
|
1:35,50 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
13.10.2018 |
15. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DZ |
1. |
|
0:33,00 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
08.12.2018 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (0:34,70; 5.15%)
|
| 2. |
|
0:33,17 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
01.02.2019 |
11. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
0:33,48 |
  |
    |
   |
    |
13. |
(finale) |
|
| 4. |
|
0:33,54 |
  |
MM Mimosa Cup |
Herceg Novi |
16.02.2019 |
19. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DZ |
1. |
|
1:19,85 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
13.10.2018 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (1:23,48; 4.54%)
|
| 2. |
|
1:19,34 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
10.11.2018 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (1:19,85; 0.64%)
|
| 3. |
|
1:19,61 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
22.12.2018 |
3. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
1:17,72 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
01.02.2019 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (1:19,34; 2.08%)
|
| 5. |
|
1:16,78 |
  |
    |
   |
    |
10. |
(finale) |
   os.rek. (1:19,34; 3.33%)
|
| 6. |
|
1:16,43 |
  |
MM Mimosa Cup |
Herceg Novi |
16.02.2019 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (1:16,78; 0.45%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200DZ |
1. |
|
3:08,40 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
12.01.2019 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (3:15,55; 3.79%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HZ |
1. |
|
0:36,17 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
27.10.2018 |
14. |
(predteki) |
   os.rek. (0:38,22; 5.66%)
|
| 2. |
|
0:35,29 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
08.12.2018 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (0:36,17; 2.49%)
|
| 3. |
|
0:36,86 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
01.02.2019 |
18. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HZ |
1. |
|
1:20,56 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
13.10.2018 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (1:22,91; 2.91%)
|
| 2. |
|
1:20,52 |
  |
Kup Pančevo |
Pančevo |
24.11.2018 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (1:20,56; 0.04%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HZ |
1. |
|
2:47,92 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
22.12.2018 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (3:43,56; 33.13%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MZ |
1. |
|
1:18,80 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
22.12.2018 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (1:21,01; 2.8%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MZ |
1. |
|
2:51,06 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
08.12.2018 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (3:26,82; 20.9%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400MZ |
1. |
|
5:59,98 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
27.10.2018 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (6:28,41; 7.89%)
|