disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KM |
1. |
|
0:29,09 |
  |
1. kolo gorenjske regije |
Kranj |
16.10.2019 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (0:30,81; 5.91%) |
| 2. |
|
0:29,02 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (0:29,09; 0.24%) |
| 3. |
|
0:28,60 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:29,02; 1.46%) |
| 4. |
|
0:28,07 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:28,60; 1.88%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KM |
1. |
|
1:03,75 |
  |
MM Start |
Kranj |
12.10.2019 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (1:07,51; 5.89%) |
| 2. |
|
1:01,12 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (1:03,75; 4.3%) |
| 3. |
|
1:01,65 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
3. |
(predteki) |
              (1:01,12; -0.85%) |
| 4. |
|
1:00,99 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
18.01.2020 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (1:01,12; 0.21%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KM |
1. |
|
2:12,45 |
  |
2. kolo gorenjske regije |
Kranj |
13.11.2019 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (2:22,52; 7.6%) |
| 2. |
|
2:12,40 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (2:12,45; 0.03%) |
| 3. |
|
2:10,68 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (2:12,40; 1.31%) |
| 4. |
|
2:10,10 |
  |
    |
   |
    |
8. |
(finale) |
   os.rek. (2:12,40; 1.76%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KM |
1. |
|
4:34,10 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (4:56,75; 8.26%) |
| 2. |
|
4:34,39 |
  |
3. kolo gorenjske regije |
Kranj |
11.12.2019 |
10. |
(predteki) |
              (4:34,10; -0.1%) |
| 3. |
|
4:33,89 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (4:34,10; 0.07%) |
| 4. |
|
4:28,69 |
  |
    |
   |
    |
4. |
(finale) |
   os.rek. (4:34,10; 2.01%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
800KM |
1. |
|
9:35,26 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
-  |
(vmesni) |
   os.rek. (brez rezultata) |
| 2. |
|
9:22,38 |
  |
4. kolo gorenjske regije |
Kranj |
08.01.2020 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (9:35,26; 2.29%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
1500KM |
1. |
|
18:02,45 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PM |
1. |
|
0:36,63 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (0:39,59; 8.08%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DM |
1. |
|
0:32,05 |
  |
MM Start |
Kranj |
12.10.2019 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (0:33,41; 4.24%) |
| 2. |
|
0:31,19 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (0:32,05; 2.75%) |
| 3. |
|
0:30,47 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (0:31,19; 2.36%) |
| 4. |
|
0:30,46 |
  |
4. kolo gorenjske regije |
Kranj |
08.01.2020 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (0:30,47; 0.03%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DM |
1. |
|
1:08,74 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (1:13,83; 7.4%) |
| 2. |
|
1:10,02 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
1. |
(predteki) |
              (1:08,74; -1.82%) |
| 3. |
|
1:07,26 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
18.01.2020 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (1:08,74; 2.2%) |
| 4. |
|
1:07,56 |
  |
    |
   |
    |
6. |
(finale) |
   os.rek. (1:08,74; 1.74%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200DM |
1. |
|
2:37,40 |
  |
1. kolo gorenjske regije |
Kranj |
16.10.2019 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
| 2. |
|
2:30,44 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (2:37,40; 4.62%) |
| 3. |
|
2:29,04 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (2:30,44; 0.93%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HM |
1. |
|
0:32,77 |
  |
MM Start |
Kranj |
12.10.2019 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (0:34,12; 4.11%) |
| 2. |
|
0:32,04 |
  |
2. kolo gorenjske regije |
Kranj |
13.11.2019 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (0:32,77; 2.27%) |
| 3. |
|
0:32,08 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
1. |
(predteki) |
              (0:32,04; -0.12%) |
| 4. |
|
0:31,70 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (0:32,04; 1.07%) |
| 5. |
|
0:31,37 |
  |
    |
   |
    |
4. |
(finale) |
   os.rek. (0:32,04; 2.13%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HM |
1. |
|
1:07,70 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (1:13,25; 8.19%) |
| 2. |
|
1:07,30 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
18.01.2020 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (1:07,70; 0.59%) |
| 3. |
|
1:07,96 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
3. |
(predteki) |
              (1:07,30; -0.97%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HM |
1. |
|
2:26,89 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (2:55,66; 19.58%) |
| 2. |
|
2:29,07 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
5. |
(predteki) |
              (2:26,89; -1.46%) |
| 3. |
|
2:23,67 |
  |
    |
   |
    |
4. |
(finale) |
   os.rek. (2:26,89; 2.24%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MM |
1. |
|
1:11,27 |
  |
MM Start |
Kranj |
12.10.2019 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (1:17,48; 8.71%) |
| 2. |
|
1:11,76 |
  |
2. kolo gorenjske regije |
Kranj |
13.11.2019 |
6. |
(predteki) |
              (1:11,27; -0.68%) |
| 3. |
|
1:10,07 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (1:11,27; 1.71%) |
| 4. |
|
1:09,07 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
18.01.2020 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (1:10,07; 1.44%) |
| 5. |
|
1:09,26 |
  |
    |
   |
    |
7. |
(finale) |
   os.rek. (1:10,07; 1.16%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MM |
1. |
|
2:30,29 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (2:43,60; 8.85%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400MM |
1. |
|
5:22,84 |
  |
1. kolo gorenjske regije |
Kranj |
16.10.2019 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
| 2. |
|
5:23,46 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
1. |
(predteki) |
              (5:22,84; -0.19%) |