disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KM |
1. |
|
0:33,01 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
25. |
(predteki) |
   os.rek. (0:33,04; 0.09%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KM |
1. |
|
1:11,91 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
18. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
1:09,38 |
  |
Memorial Anto Dragić |
Čakovec |
21.12.2019 |
29. |
(predteki) |
   os.rek. (1:11,89; 3.61%)
|
| 3. |
|
1:10,75 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
40. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KM |
1. |
|
2:40,83 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
53. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KM |
1. |
|
5:14,05 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
33. |
(predteki) |
   os.rek. (5:19,13; 1.61%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
800KM |
1. |
|
10:45,38 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
-  |
(vmesni) |
|
| 2. |
|
10:57,62 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
-  |
(vmesni) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
1500KM |
1. |
|
20:12,06 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (20:25,77; 1.13%)
|
| 2. |
|
21:08,72 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
23. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PM |
1. |
|
0:39,54 |
  |
Memorial Anto Dragić |
Čakovec |
21.12.2019 |
15. |
(predteki) |
   os.rek. (0:43,14; 9.1%)
|
| 2. |
|
0:40,97 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
25. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PM |
1. |
|
1:27,25 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (1:32,33; 5.82%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PM |
1. |
|
3:02,55 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (3:15,25; 6.95%)
|
| 2. |
|
3:08,92 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
27. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DM |
1. |
|
0:35,21 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
30. |
(predteki) |
   os.rek. (0:38,20; 8.49%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DM |
1. |
|
1:18,73 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (1:21,45; 3.45%)
|
| 2. |
|
1:18,67 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
14. |
(predteki) |
   os.rek. (1:18,73; 0.07%)
|
| 3. |
|
1:18,31 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
15. |
(predteki) |
   os.rek. (1:18,67; 0.45%)
|
| 4. |
|
1:17,04 |
  |
    |
   |
    |
13. |
(finale) |
   os.rek. (1:18,67; 2.11%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200DM |
1. |
|
2:47,15 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (3:15,00; 16.66%)
|
| 2. |
|
2:55,44 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
8. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HM |
1. |
|
0:37,76 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
33. |
(predteki) |
   os.rek. (0:42,17; 11.67%)
|
| 2. |
|
0:37,38 |
  |
Memorial Anto Dragić |
Čakovec |
21.12.2019 |
22. |
(predteki) |
   os.rek. (0:37,76; 1.01%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HM |
1. |
|
1:18,83 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (1:25,63; 8.62%)
|
| 2. |
|
1:21,52 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
38. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HM |
1. |
|
2:45,91 |
  |
Memorial Anto Dragić |
Čakovec |
21.12.2019 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
2:52,84 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
29. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
2:46,20 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
19. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MM |
1. |
|
1:19,99 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
29. |
(predteki) |
   os.rek. (1:21,96; 2.46%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MM |
1. |
|
2:44,51 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
23. |
(predteki) |
   os.rek. (2:56,88; 7.51%)
|
| 2. |
|
2:50,50 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
22. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400MM |
1. |
|
5:48,50 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|