disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KM |
1. |
|
0:30,94 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:33,25; 7.46%)
|
| 2. |
|
0:31,24 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
13.12.2019 |
8. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KM |
1. |
|
1:08,57 |
  |
MM Generali |
Hallein |
19.10.2019 |
32. |
(predteki) |
   os.rek. (1:09,68; 1.61%)
|
| 2. |
|
1:07,66 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
22.11.2019 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (1:08,57; 1.34%)
|
| 3. |
|
1:06,98 |
  |
Ilirija Challenge 2019 |
Ljubljana |
21.12.2019 |
14. |
(predteki) |
   os.rek. (1:07,66; 1.01%)
|
| 4. |
|
1:05,90 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
37. |
(predteki) |
   os.rek. (1:06,98; 1.63%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KM |
1. |
|
2:24,82 |
  |
MM Generali |
Hallein |
19.10.2019 |
21. |
(predteki) |
   os.rek. (2:27,35; 1.74%)
|
| 2. |
|
2:25,78 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
26. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
2:19,33 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
17. |
(predteki) |
   os.rek. (2:24,82; 3.94%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KM |
1. |
|
4:55,37 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (5:07,60; 4.14%)
|
| 2. |
|
4:49,68 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
15. |
(predteki) |
   os.rek. (4:55,37; 1.96%)
|
| 3. |
|
4:51,59 |
  |
    |
   |
    |
15. |
(finale) |
   os.rek. (4:55,37; 1.29%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
800KM |
1. |
|
10:07,05 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
-  |
(vmesni) |
   os.rek. (10:46,47; 6.49%)
|
| 2. |
|
10:02,45 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
-  |
(vmesni) |
   os.rek. (10:07,05; 0.76%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
1500KM |
1. |
|
18:57,51 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (20:16,30; 6.92%)
|
| 2. |
|
18:58,81 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
8. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PM |
1. |
|
0:40,62 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
13.12.2019 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (0:58,55; 44.14%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PM |
1. |
|
1:27,01 |
  |
Ilirija Challenge 2019 |
Ljubljana |
21.12.2019 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (1:55,22; 32.42%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PM |
1. |
|
3:06,22 |
  |
3. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
24.01.2020 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (4:04,94; 31.53%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DM |
1. |
|
0:37,04 |
  |
3. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
24.01.2020 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (0:40,43; 9.15%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HM |
1. |
|
0:37,22 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
30. |
(predteki) |
   os.rek. (0:38,74; 4.08%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HM |
1. |
|
1:19,14 |
  |
MM Generali |
Hallein |
19.10.2019 |
27. |
(predteki) |
   os.rek. (1:21,19; 2.59%)
|
| 2. |
|
1:20,02 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
32. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
1:16,39 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (1:19,14; 3.59%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HM |
1. |
|
2:40,19 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (2:46,21; 3.75%)
|
| 2. |
|
2:36,85 |
  |
    |
   |
    |
12. |
(finale) |
   os.rek. (2:46,21; 5.96%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MM |
1. |
|
1:19,49 |
  |
MM Generali |
Hallein |
19.10.2019 |
29. |
(predteki) |
   os.rek. (1:28,52; 11.35%)
|
| 2. |
|
1:19,61 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
22.11.2019 |
12. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MM |
1. |
|
2:46,00 |
  |
Ilirija Challenge 2019 |
Ljubljana |
21.12.2019 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|