disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KM |
1. |
|
0:26,02 |
  |
Ilirija Challenge |
Ljubljana |
10.12.2016 |
1. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
0:25,72 |
  |
    |
   |
    |
2. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
0:26,13 |
  |
    |
   |
    |
3. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
0:26,24 |
  |
    |
   |
    |
4. |
(predteki) |
|
| 5. |
|
0:26,91 |
  |
    |
   |
    |
6. |
(predteki) |
|
| 6. |
|
0:24,97 |
  |
Združeno prvenstvo Slovenije |
Maribor |
26.01.2017 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (0:25,43; 1.84%)
|
| 7. |
|
0:24,91 |
  |
    |
   |
    |
6. |
(finale) |
   os.rek. (0:25,43; 2.08%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KM |
1. |
|
0:53,90 |
  |
Serbia Grand Prix - Kup Zrenjanin |
Zrenjanin |
03.11.2016 |
37. |
(predteki) |
   os.rek. (0:54,51; 1.13%)
|
| 2. |
|
0:54,91 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
19.11.2016 |
16. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
0:54,46 |
  |
Ilirija Challenge |
Ljubljana |
10.12.2016 |
3. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
0:52,92 |
  |
Združeno prvenstvo Slovenije |
Maribor |
26.01.2017 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (0:53,90; 1.85%)
|
| 5. |
|
0:53,48 |
  |
    |
   |
    |
8. |
(finale) |
   os.rek. (0:53,90; 0.78%)
|
| 6. |
|
0:54,62 |
  |
Prvenstvo srednjih šol v plavanju |
Ljubljana |
16.03.2017 |
4. |
(predteki) |
|
| 7. |
|
0:53,54 |
  |
    |
   |
    |
3. |
(finale) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KM |
1. |
|
1:56,72 |
  |
Serbia Grand Prix - Kup Zrenjanin |
Zrenjanin |
03.11.2016 |
25. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
2:00,41 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
19.11.2016 |
13. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
1:57,02 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
07.01.2017 |
1. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
1:56,17 |
  |
Združeno prvenstvo Slovenije |
Maribor |
26.01.2017 |
5. |
(predteki) |
|
| 5. |
|
1:54,01 |
  |
    |
   |
    |
6. |
(finale) |
   os.rek. (1:55,75; 1.52%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KM |
1. |
|
4:14,88 |
  |
Serbia Grand Prix - Kup Zrenjanin |
Zrenjanin |
03.11.2016 |
26. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
4:07,39 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
19.11.2016 |
5. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
4:14,25 |
  |
Združeno prvenstvo Slovenije |
Maribor |
26.01.2017 |
12. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
4:09,09 |
  |
    |
   |
    |
3. |
(finale) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DM |
1. |
|
0:28,21 |
  |
Serbia Grand Prix - Kup Zrenjanin |
Zrenjanin |
03.11.2016 |
60. |
(predteki) |
   os.rek. (0:29,66; 5.14%)
|
| 2. |
|
0:28,34 |
  |
3. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
14.01.2017 |
1. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DM |
1. |
|
1:01,06 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
19.11.2016 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (1:11,36; 16.86%)
|
| 2. |
|
1:01,61 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
07.01.2017 |
2. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
0:59,88 |
  |
Združeno prvenstvo Slovenije |
Maribor |
26.01.2017 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (1:01,06; 1.97%)
|
| 4. |
|
0:59,60 |
  |
    |
   |
    |
6. |
(finale) |
   os.rek. (1:01,06; 2.44%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200DM |
1. |
|
2:14,33 |
  |
Serbia Grand Prix - Kup Zrenjanin |
Zrenjanin |
03.11.2016 |
24. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
2:14,66 |
  |
3. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
14.01.2017 |
1. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MM |
1. |
|
1:01,91 |
  |
Ilirija Challenge |
Ljubljana |
10.12.2016 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (1:05,16; 5.24%)
|
| 2. |
|
1:01,63 |
  |
Združeno prvenstvo Slovenije |
Maribor |
26.01.2017 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (1:01,91; 0.45%)
|
| 3. |
|
1:01,21 |
  |
    |
   |
    |
3. |
(finale) |
   os.rek. (1:01,91; 1.14%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MM |
1. |
|
2:10,42 |
  |
Združeno prvenstvo Slovenije |
Maribor |
26.01.2017 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (2:10,55; 0.09%)
|
| 2. |
|
2:08,13 |
  |
    |
   |
    |
5. |
(finale) |
   os.rek. (2:10,55; 1.88%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400MM |
1. |
|
4:51,86 |
  |
Serbia Grand Prix - Kup Zrenjanin |
Zrenjanin |
03.11.2016 |
21. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
4:51,54 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
07.01.2017 |
1. |
(predteki) |
|