disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KZ |
1. |
|
0:48,50 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (0:56,54; 16.57%)
|
| 2. |
|
0:47,50 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (0:48,50; 2.1%)
|
| 3. |
|
0:47,97 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
19.11.2022 |
1. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
0:45,03 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (0:47,50; 5.48%)
|
| 5. |
|
0:46,24 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
1. |
(predteki) |
|
| 6. |
|
0:45,37 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
2. |
(predteki) |
|
| 7. |
|
0:44,88 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
63. |
(predteki) |
   os.rek. (0:45,03; 0.33%)
|
| 8. |
|
0:43,94 |
  |
MM Miklavž (dop., 2012 in mlajši) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
38. |
(predteki) |
   os.rek. (0:44,88; 2.13%)
|
| 9. |
|
0:41,47 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
46. |
(predteki) |
   os.rek. (0:43,94; 5.95%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KZ |
1. |
|
1:47,50 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
14. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
1:33,24 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
16.12.2023 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (1:47,50; 15.29%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KZ |
1. |
|
3:37,80 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
20.12.2022 |
15. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
3:18,48 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
40. |
(predteki) |
   os.rek. (3:37,80; 9.73%)
|
| 3. |
|
3:17,89 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
52. |
(predteki) |
   os.rek. (3:18,48; 0.29%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PZ |
1. |
|
0:59,55 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (1:02,77; 5.4%)
|
| 2. |
|
0:58,47 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (0:59,55; 1.84%)
|
| 3. |
|
0:55,45 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (0:58,47; 5.44%)
|
| 4. |
|
0:57,85 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
5. |
(predteki) |
|
| 5. |
|
0:57,65 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
70. |
(predteki) |
|
| 6. |
|
0:53,73 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
26. |
(predteki) |
   os.rek. (0:55,45; 3.2%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PZ |
1. |
|
1:54,10 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
56. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
1:52,61 |
  |
MM Miklavž (dop., 2012 in mlajši) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
20. |
(predteki) |
   os.rek. (1:54,10; 1.32%)
|
| 3. |
|
1:53,82 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
16.12.2023 |
4. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PZ |
1. |
|
3:57,05 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
34. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DZ |
1. |
|
0:54,58 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
0:57,64 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
1. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
0:57,48 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
9. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
0:53,59 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (0:54,58; 1.84%)
|
| 5. |
|
1:01,13 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
1. |
(predteki) |
|
| 6. |
|
0:58,76 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
50. |
(predteki) |
|
| 7. |
|
0:49,07 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
67. |
(predteki) |
   os.rek. (0:53,59; 9.21%)
|
| 8. |
|
0:51,31 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
34. |
(predteki) |
|
| 9. |
|
0:47,87 |
  |
MM Miklavž (dop., 2012 in mlajši) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
17. |
(predteki) |
   os.rek. (0:49,07; 2.5%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HZ |
1. |
|
0:53,32 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
0:51,48 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (0:53,32; 3.57%)
|
| 3. |
|
0:51,29 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (0:51,48; 0.37%)
|
| 4. |
|
0:50,50 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (0:51,29; 1.56%)
|
| 5. |
|
0:53,04 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
1. |
(predteki) |
|
| 6. |
|
0:50,23 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
53. |
(predteki) |
   os.rek. (0:50,50; 0.53%)
|
| 7. |
|
0:45,22 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
71. |
(predteki) |
   os.rek. (0:50,23; 11.07%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HZ |
1. |
|
1:45,12 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
35. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
1:38,68 |
  |
MM Miklavž (dop., 2012 in mlajši) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (1:45,12; 6.52%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HZ |
1. |
|
3:25,43 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
23. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MZ |
1. |
|
1:54,27 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
118. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
1:50,33 |
  |
3. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
25.02.2023 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (1:54,27; 3.57%)
|
| 3. |
|
1:42,45 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
94. |
(predteki) |
   os.rek. (1:50,33; 7.69%)
|