disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KZ |
1. |
|
0:41,35 |
  |
Istra Koper 2022 |
Koper |
09.10.2022 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (0:45,58; 10.22%) |
| 2. |
|
0:43,78 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
16. |
(predteki) |
              (0:41,35; -5.55%) |
| 3. |
|
0:40,77 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
42. |
(predteki) |
   os.rek. (0:41,35; 1.42%) |
| 4. |
|
0:38,94 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
18.03.2023 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (0:40,77; 4.69%) |
| 5. |
|
0:35,47 |
  |
Plavalno tekmovanje Istra Koper 2023 |
Koper |
08.10.2023 |
46. |
(predteki) |
   os.rek. (0:38,94; 9.78%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KZ |
1. |
|
1:40,94 |
  |
Istra Koper 2022 |
Koper |
09.10.2022 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
| 2. |
|
1:41,80 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
24. |
(predteki) |
              (1:40,94; -0.84%) |
| 3. |
|
1:37,00 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (1:40,94; 4.06%) |
| 4. |
|
1:26,84 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
18.03.2023 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (1:37,00; 11.69%) |
| 5. |
|
1:19,85 |
  |
Plavalno tekmovanje Istra Koper 2023 |
Koper |
08.10.2023 |
50. |
(predteki) |
   os.rek. (1:26,84; 8.75%) |
| 6. |
|
1:19,72 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (1:19,85; 0.16%) |
| 7. |
|
1:18,80 |
  |
MM Miklavž (dop., 2012 in mlajši) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (1:19,72; 1.16%) |
| 8. |
|
1:18,95 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
16.12.2023 |
3. |
(predteki) |
              (1:18,80; -0.18%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KZ |
1. |
|
3:26,46 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
20.12.2022 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
| 2. |
|
3:07,19 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
18.03.2023 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (3:26,46; 10.29%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KZ |
1. |
|
6:03,95 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PZ |
1. |
|
0:52,03 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (0:55,13; 5.95%) |
| 2. |
|
0:49,29 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
25. |
(predteki) |
   os.rek. (0:52,03; 5.55%) |
| 3. |
|
0:46,73 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
14.10.2023 |
19. |
(predteki) |
   os.rek. (0:49,29; 5.47%) |
| 4. |
|
0:46,50 |
  |
MM Miklavž (dop., 2012 in mlajši) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (0:46,73; 0.49%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PZ |
1. |
|
1:54,27 |
  |
Istra Koper 2022 |
Koper |
09.10.2022 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
| 2. |
|
1:56,14 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
17. |
(predteki) |
              (1:54,27; -1.61%) |
| 3. |
|
1:52,14 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (1:54,27; 1.89%) |
| 4. |
|
1:51,32 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (1:52,14; 0.73%) |
| 5. |
|
1:54,41 |
  |
3. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
25.02.2023 |
7. |
(predteki) |
              (1:51,32; -2.7%) |
| 6. |
|
1:43,04 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
14.10.2023 |
21. |
(predteki) |
   os.rek. (1:51,32; 8.03%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PZ |
1. |
|
3:31,15 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DZ |
1. |
|
0:54,97 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
47. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
| 2. |
|
0:50,63 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (0:54,97; 8.57%) |
| 3. |
|
0:43,11 |
  |
Plavalno tekmovanje Istra Koper 2023 |
Koper |
08.10.2023 |
32. |
(predteki) |
   os.rek. (0:50,63; 17.44%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DZ |
1. |
|
1:40,71 |
  |
Plavalno tekmovanje Istra Koper 2023 |
Koper |
08.10.2023 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
| 2. |
|
1:33,93 |
  |
MM Miklavž (dop., 2012 in mlajši) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (1:40,71; 7.21%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HZ |
1. |
|
0:52,27 |
  |
Istra Koper 2022 |
Koper |
09.10.2022 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
| 2. |
|
0:50,41 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (0:52,27; 3.68%) |
| 3. |
|
0:48,16 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (0:50,41; 4.67%) |
| 4. |
|
0:50,20 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
52. |
(predteki) |
              (0:48,16; -4.06%) |
| 5. |
|
0:46,61 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (0:48,16; 3.32%) |
| 6. |
|
0:45,17 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
18.03.2023 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (0:46,61; 3.18%) |
| 7. |
|
0:44,97 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:46,61; 3.64%) |
| 8. |
|
0:42,51 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
14.10.2023 |
25. |
(predteki) |
   os.rek. (0:44,97; 5.78%) |
| 9. |
|
0:43,32 |
  |
MM Miklavž (dop., 2012 in mlajši) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
5. |
(predteki) |
              (0:42,51; -1.86%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HZ |
1. |
|
1:46,72 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
| 2. |
|
1:37,94 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (1:46,72; 8.96%) |
| 3. |
|
1:36,64 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
18.03.2023 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (1:37,94; 1.34%) |
| 4. |
|
1:32,54 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
14.10.2023 |
22. |
(predteki) |
   os.rek. (1:36,64; 4.43%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HZ |
1. |
|
3:39,42 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
20.12.2022 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
| 2. |
|
3:24,55 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
18.03.2023 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (3:39,42; 7.26%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MZ |
1. |
|
1:43,94 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
99. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
| 2. |
|
1:42,85 |
  |
3. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
25.02.2023 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (1:43,94; 1.05%) |
| 3. |
|
1:37,29 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (1:42,85; 5.71%) |
| 4. |
|
1:28,64 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
16.12.2023 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (1:37,29; 9.75%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MZ |
1. |
|
3:11,47 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400MZ |
1. |
|
6:31,40 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
16.12.2023 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |