disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KZ |
1. |
|
0:40,03 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (0:45,98; 14.86%) |
| 2. |
|
0:38,89 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (0:40,03; 2.93%) |
| 3. |
|
0:38,53 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
36. |
(predteki) |
   os.rek. (0:38,89; 0.93%) |
| 4. |
|
0:38,08 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
18.03.2023 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (0:38,53; 1.18%) |
| 5. |
|
0:37,97 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:38,53; 1.47%) |
| 6. |
|
0:36,22 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
14.10.2023 |
36. |
(predteki) |
   os.rek. (0:37,97; 4.83%) |
| 7. |
|
0:36,82 |
  |
Pokal Delfin |
Ljubljana |
21.10.2023 |
36. |
(predteki) |
              (0:36,22; -1.62%) |
| 8. |
|
0:35,65 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
20. |
(predteki) |
   os.rek. (0:36,22; 1.59%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KZ |
1. |
|
1:27,09 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (1:47,07; 22.94%) |
| 2. |
|
1:23,41 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
15. |
(predteki) |
   os.rek. (1:27,09; 4.41%) |
| 3. |
|
1:24,86 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
18.03.2023 |
4. |
(predteki) |
              (1:23,41; -1.7%) |
| 4. |
|
1:17,39 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
14.10.2023 |
33. |
(predteki) |
   os.rek. (1:23,41; 7.77%) |
| 5. |
|
1:18,23 |
  |
MM Miklavž (dop., 2012 in mlajši) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
7. |
(predteki) |
              (1:17,39; -1.07%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KZ |
1. |
|
3:08,53 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
15. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
| 2. |
|
2:59,03 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
18.03.2023 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (3:08,53; 5.3%) |
| 3. |
|
2:49,98 |
  |
Pokal Delfin |
Ljubljana |
21.10.2023 |
39. |
(predteki) |
   os.rek. (2:59,03; 5.32%) |
| 4. |
|
2:44,75 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
20. |
(predteki) |
   os.rek. (2:49,98; 3.17%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KZ |
1. |
|
5:57,12 |
  |
Pokal Delfin |
Ljubljana |
21.10.2023 |
19. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PZ |
1. |
|
0:55,11 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
22. |
(predteki) |
   os.rek. (0:56,47; 2.46%) |
| 2. |
|
0:52,29 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (0:55,11; 5.39%) |
| 3. |
|
0:54,81 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
16. |
(predteki) |
              (0:52,29; -4.59%) |
| 4. |
|
0:51,23 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
39. |
(predteki) |
   os.rek. (0:52,29; 2.06%) |
| 5. |
|
0:52,47 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
18.03.2023 |
10. |
(predteki) |
              (0:51,23; -2.36%) |
| 6. |
|
0:52,94 |
  |
MM Miklavž (dop., 2012 in mlajši) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
28. |
(predteki) |
              (0:51,23; -3.23%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PZ |
1. |
|
3:50,35 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
26. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DZ |
1. |
|
0:54,76 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
| 2. |
|
0:53,98 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (0:54,76; 1.44%) |
| 3. |
|
0:52,42 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
26. |
(predteki) |
   os.rek. (0:53,98; 2.97%) |
| 4. |
|
0:47,97 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
31. |
(predteki) |
   os.rek. (0:52,42; 9.27%) |
| 5. |
|
0:41,35 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
14.10.2023 |
19. |
(predteki) |
   os.rek. (0:47,97; 16%) |
| 6. |
|
0:44,02 |
  |
Pokal Delfin |
Ljubljana |
21.10.2023 |
28. |
(predteki) |
              (0:41,35; -6.06%) |
| 7. |
|
0:45,03 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
21. |
(predteki) |
              (0:41,35; -8.17%) |
| 8. |
|
0:45,88 |
  |
MM Miklavž (dop., 2012 in mlajši) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
15. |
(predteki) |
              (0:41,35; -9.87%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HZ |
1. |
|
0:48,23 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (1:00,17; 24.75%) |
| 2. |
|
0:45,85 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (0:48,23; 5.19%) |
| 3. |
|
0:44,85 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
18.03.2023 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (0:45,85; 2.22%) |
| 4. |
|
0:43,40 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
14.10.2023 |
30. |
(predteki) |
   os.rek. (0:44,85; 3.34%) |
| 5. |
|
0:42,07 |
  |
MM Miklavž (dop., 2012 in mlajši) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (0:43,40; 3.16%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HZ |
1. |
|
1:33,27 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
14.10.2023 |
23. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
| 2. |
|
1:31,86 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (1:33,27; 1.53%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HZ |
1. |
|
3:03,67 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MZ |
1. |
|
1:38,88 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
| 2. |
|
1:40,78 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
18. |
(predteki) |
              (1:38,88; -1.88%) |
| 3. |
|
1:37,90 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
86. |
(predteki) |
   os.rek. (1:38,88; 1%) |