disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KZ |
1. |
|
0:39,72 |
  |
1. kolo gorenjske regije |
Kranj |
11.10.2022 |
23. |
(predteki) |
   os.rek. (0:43,74; 10.12%)
|
| 2. |
|
0:35,44 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (0:39,72; 12.07%)
|
| 3. |
|
0:36,46 |
  |
4. kolo gorenjske regije |
Kranj |
05.01.2023 |
12. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
0:36,18 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
21. |
(predteki) |
|
| 5. |
|
0:35,82 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
18.03.2023 |
-  |
(štafeta) |
|
| 6. |
|
0:35,69 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
14.10.2023 |
31. |
(predteki) |
|
| 7. |
|
0:34,06 |
  |
2. kolo Gorenjske |
Kranj |
16.11.2023 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (0:35,44; 4.05%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KZ |
1. |
|
1:25,56 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (1:50,47; 29.11%)
|
| 2. |
|
1:19,57 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (1:25,56; 7.52%)
|
| 3. |
|
1:21,30 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
10. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
1:18,87 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
18.03.2023 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (1:19,57; 0.88%)
|
| 5. |
|
1:15,04 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
14.10.2023 |
29. |
(predteki) |
   os.rek. (1:18,87; 5.1%)
|
| 6. |
|
1:14,69 |
  |
MM Miklavž (dop., 2012 in mlajši) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
15. |
(predteki) |
   os.rek. (1:15,04; 0.46%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KZ |
1. |
|
2:53,89 |
  |
2. kolo gorenjske regije |
Kranj |
10.11.2022 |
26. |
(predteki) |
   os.rek. (3:35,02; 23.65%)
|
| 2. |
|
2:49,86 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (2:53,89; 2.37%)
|
| 3. |
|
2:50,51 |
  |
4. kolo gorenjske regije |
Kranj |
05.01.2023 |
17. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
2:38,22 |
  |
2. kolo Gorenjske |
Kranj |
16.11.2023 |
22. |
(predteki) |
   os.rek. (2:49,86; 7.35%)
|
| 5. |
|
2:35,51 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (2:38,22; 1.74%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KZ |
1. |
|
6:02,57 |
  |
3. kolo gorenjske regije |
Kranj |
08.12.2022 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
6:23,85 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
18.03.2023 |
11. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
5:28,03 |
  |
3. kolo Gorenjske |
Kranj |
12.12.2023 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (6:02,57; 10.52%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PZ |
1. |
|
0:48,34 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (0:53,12; 9.88%)
|
| 2. |
|
0:43,98 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (0:48,34; 9.91%)
|
| 3. |
|
0:45,43 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
18.03.2023 |
8. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
0:44,13 |
  |
2. kolo Gorenjske |
Kranj |
16.11.2023 |
9. |
(predteki) |
|
| 5. |
|
0:45,10 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
17. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PZ |
1. |
|
1:43,69 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
1:42,91 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (1:43,69; 0.75%)
|
| 3. |
|
1:37,49 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
14.10.2023 |
15. |
(predteki) |
   os.rek. (1:42,91; 5.55%)
|
| 4. |
|
1:34,77 |
  |
MM Miklavž (dop., 2012 in mlajši) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (1:37,49; 2.87%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PZ |
1. |
|
3:39,92 |
  |
2. kolo gorenjske regije |
Kranj |
10.11.2022 |
15. |
(predteki) |
   os.rek. (4:04,68; 11.25%)
|
| 2. |
|
3:16,21 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (3:39,92; 12.08%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DZ |
1. |
|
0:46,27 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (0:58,76; 26.99%)
|
| 2. |
|
0:49,39 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
19. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
0:49,98 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
34. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
0:41,90 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (0:46,27; 10.42%)
|
| 5. |
|
0:41,74 |
  |
MM Miklavž (dop., 2012 in mlajši) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
15. |
(predteki) |
   os.rek. (0:41,90; 0.38%)
|
| 6. |
|
0:42,01 |
  |
3. kolo Gorenjske |
Kranj |
12.12.2023 |
13. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DZ |
1. |
|
1:50,12 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HZ |
1. |
|
0:44,38 |
  |
1. kolo gorenjske regije |
Kranj |
11.10.2022 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (0:48,73; 9.8%)
|
| 2. |
|
0:41,67 |
  |
2. kolo gorenjske regije |
Kranj |
10.11.2022 |
15. |
(predteki) |
   os.rek. (0:44,38; 6.5%)
|
| 3. |
|
0:41,85 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
7. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
0:41,30 |
  |
3. kolo gorenjske regije |
Kranj |
08.12.2022 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (0:41,67; 0.89%)
|
| 5. |
|
0:42,67 |
  |
4. kolo gorenjske regije |
Kranj |
05.01.2023 |
13. |
(predteki) |
|
| 6. |
|
0:41,27 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (0:41,30; 0.07%)
|
| 7. |
|
0:40,44 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
18.03.2023 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (0:41,27; 2.05%)
|
| 8. |
|
0:40,37 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
14.10.2023 |
21. |
(predteki) |
   os.rek. (0:40,44; 0.17%)
|
| 9. |
|
0:39,11 |
  |
MM Miklavž (dop., 2012 in mlajši) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (0:40,37; 3.22%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HZ |
1. |
|
1:30,16 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (1:46,00; 17.56%)
|
| 2. |
|
1:31,55 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
7. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
1:27,96 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
18.03.2023 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (1:30,16; 2.5%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HZ |
1. |
|
3:19,45 |
  |
1. kolo gorenjske regije |
Kranj |
11.10.2022 |
26. |
(predteki) |
   os.rek. (4:06,36; 23.51%)
|
| 2. |
|
3:10,78 |
  |
3. kolo gorenjske regije |
Kranj |
08.12.2022 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (3:19,45; 4.54%)
|
| 3. |
|
3:05,38 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (3:10,78; 2.91%)
|
| 4. |
|
3:05,49 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
18.03.2023 |
5. |
(predteki) |
|
| 5. |
|
3:00,31 |
  |
3. kolo Gorenjske |
Kranj |
12.12.2023 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (3:05,38; 2.81%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MZ |
1. |
|
1:33,65 |
  |
2. kolo gorenjske regije |
Kranj |
10.11.2022 |
15. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
1:32,65 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (1:33,65; 1.07%)
|
| 3. |
|
1:33,84 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
71. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
1:26,56 |
  |
2. kolo Gorenjske |
Kranj |
16.11.2023 |
15. |
(predteki) |
   os.rek. (1:32,65; 7.03%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MZ |
1. |
|
3:01,42 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400MZ |
1. |
|
6:08,95 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|