disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KM |
1. |
|
0:31,28 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
28. |
(predteki) |
   os.rek. (0:33,82; 8.12%) |
| 2. |
|
0:30,69 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:31,28; 1.92%) |
| 3. |
|
0:30,50 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (0:30,69; 0.62%) |
| 4. |
|
0:30,14 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (0:30,50; 1.19%) |
| 5. |
|
0:29,62 |
  |
MM Miklavž (pop., 2010 in 2011) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (0:30,14; 1.75%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KM |
1. |
|
1:10,60 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
18. |
(predteki) |
   os.rek. (1:14,05; 4.88%) |
| 2. |
|
1:07,91 |
  |
Plavalno tekmovanje Istra Koper 2023 |
Koper |
08.10.2023 |
42. |
(predteki) |
   os.rek. (1:10,60; 3.96%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KM |
1. |
|
2:29,89 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (2:38,52; 5.75%) |
| 2. |
|
2:24,81 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (2:29,89; 3.5%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KM |
1. |
|
5:30,58 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
22. |
(predteki) |
   os.rek. (5:39,20; 2.6%) |
| 2. |
|
5:27,28 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
20.12.2022 |
14. |
(predteki) |
   os.rek. (5:30,58; 1%) |
| 3. |
|
5:23,53 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
15. |
(predteki) |
   os.rek. (5:27,28; 1.15%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
800KM |
1. |
|
11:30,74 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
19.11.2022 |
-  |
(vmesni) |
   os.rek. (brez rezultata) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
1500KM |
1. |
|
21:42,84 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
19.11.2022 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PM |
1. |
|
0:40,04 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (0:42,54; 6.24%) |
| 2. |
|
0:38,41 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (0:40,04; 4.24%) |
| 3. |
|
0:38,54 |
  |
    |
   |
    |
7. |
(finale) |
   os.rek. (0:40,04; 3.89%) |
| 4. |
|
0:39,64 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
4. |
(predteki) |
              (0:38,41; -3.1%) |
| 5. |
|
0:38,24 |
  |
Plavalno tekmovanje Istra Koper 2023 |
Koper |
08.10.2023 |
16. |
(predteki) |
   os.rek. (0:38,41; 0.44%) |
| 6. |
|
0:36,85 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (0:38,24; 3.77%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PM |
1. |
|
1:27,97 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
15. |
(predteki) |
   os.rek. (1:33,51; 6.29%) |
| 2. |
|
1:25,58 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (1:27,97; 2.79%) |
| 3. |
|
1:25,15 |
  |
    |
   |
    |
7. |
(finale) |
   os.rek. (1:27,97; 3.31%) |
| 4. |
|
1:25,59 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
5. |
(predteki) |
              (1:25,15; -0.51%) |
| 5. |
|
1:20,79 |
  |
Plavalno tekmovanje Istra Koper 2023 |
Koper |
08.10.2023 |
16. |
(predteki) |
   os.rek. (1:25,15; 5.39%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PM |
1. |
|
3:07,08 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (3:22,18; 8.07%) |
| 2. |
|
3:08,57 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
20.12.2022 |
3. |
(predteki) |
              (3:07,08; -0.79%) |
| 3. |
|
3:07,61 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
11. |
(predteki) |
              (3:07,08; -0.28%) |
| 4. |
|
2:50,40 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (3:07,08; 9.78%) |
| 5. |
|
2:47,69 |
  |
MM Miklavž (pop., 2010 in 2011) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (2:50,40; 1.61%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DM |
1. |
|
0:39,15 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
31. |
(predteki) |
   os.rek. (0:41,33; 5.56%) |
| 2. |
|
0:35,49 |
  |
Plavalno tekmovanje Istra Koper 2023 |
Koper |
08.10.2023 |
32. |
(predteki) |
   os.rek. (0:39,15; 10.31%) |
| 3. |
|
0:33,97 |
  |
MM Miklavž (pop., 2010 in 2011) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
26. |
(predteki) |
   os.rek. (0:35,49; 4.47%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DM |
1. |
|
1:17,84 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
21. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HM |
1. |
|
0:39,91 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
19. |
(predteki) |
   os.rek. (0:42,90; 7.49%) |
| 2. |
|
0:39,42 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
49. |
(predteki) |
   os.rek. (0:39,91; 1.24%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HM |
1. |
|
1:27,68 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
32. |
(predteki) |
   os.rek. (1:35,98; 9.46%) |
| 2. |
|
1:22,94 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
21. |
(predteki) |
   os.rek. (1:27,68; 5.71%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HM |
1. |
|
2:59,35 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
20. |
(predteki) |
   os.rek. (3:23,50; 13.46%) |
| 2. |
|
2:49,27 |
  |
MM Miklavž (pop., 2010 in 2011) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
16. |
(predteki) |
   os.rek. (2:59,35; 5.95%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MM |
1. |
|
1:20,70 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
33. |
(predteki) |
   os.rek. (1:31,95; 13.94%) |
| 2. |
|
1:18,85 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (1:20,70; 2.34%) |
| 3. |
|
1:15,77 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
16.12.2023 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (1:18,85; 4.06%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MM |
1. |
|
2:57,93 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
19.11.2022 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
| 2. |
|
2:47,38 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
24. |
(predteki) |
   os.rek. (2:57,93; 6.3%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400MM |
1. |
|
5:44,88 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
16.12.2023 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |