disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KZ |
1. |
|
0:33,80 |
  |
Istra Koper 2022 |
Koper |
09.10.2022 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (0:37,61; 11.27%)
|
| 2. |
|
0:35,20 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
17. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
0:33,85 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
14. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KZ |
1. |
|
1:16,73 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
15. |
(predteki) |
   os.rek. (1:24,09; 9.59%)
|
| 2. |
|
1:13,37 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
17. |
(predteki) |
   os.rek. (1:16,73; 4.57%)
|
| 3. |
|
1:13,06 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
22. |
(predteki) |
   os.rek. (1:13,37; 0.42%)
|
| 4. |
|
1:12,75 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (1:13,06; 0.42%)
|
| 5. |
|
1:13,78 |
  |
Plavalno tekmovanje Istra Koper 2023 |
Koper |
08.10.2023 |
45. |
(predteki) |
|
| 6. |
|
1:13,47 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
14.10.2023 |
24. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KZ |
1. |
|
2:36,20 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (3:10,31; 21.83%)
|
| 2. |
|
2:31,45 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
27. |
(predteki) |
   os.rek. (2:36,20; 3.13%)
|
| 3. |
|
2:32,87 |
  |
MM Miklavž (pop., 2010 in 2011) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
12. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KZ |
1. |
|
5:39,98 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
5:15,90 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
18.11.2023 |
33. |
(predteki) |
   os.rek. (5:39,98; 7.62%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
800KZ |
1. |
|
11:19,26 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
19.11.2022 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
11:08,98 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (11:19,26; 1.53%)
|
| 3. |
|
11:06,03 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (11:08,98; 0.44%)
|
| 4. |
|
10:57,69 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
16.12.2023 |
-  |
(vmesni) |
   os.rek. (11:06,03; 1.26%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
1500KZ |
1. |
|
20:38,42 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
16.12.2023 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PZ |
1. |
|
0:43,95 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (0:45,76; 4.11%)
|
| 2. |
|
0:40,84 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (0:43,95; 7.61%)
|
| 3. |
|
0:41,12 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
6. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
0:39,24 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (0:40,84; 4.07%)
|
| 5. |
|
0:38,14 |
  |
Plavalno tekmovanje Istra Koper 2023 |
Koper |
08.10.2023 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (0:39,24; 2.88%)
|
| 6. |
|
0:38,56 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
10. |
(predteki) |
|
| 7. |
|
0:38,15 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
4. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PZ |
1. |
|
1:34,19 |
  |
Istra Koper 2022 |
Koper |
09.10.2022 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (1:37,13; 3.12%)
|
| 2. |
|
1:33,41 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (1:34,19; 0.83%)
|
| 3. |
|
1:29,35 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (1:33,41; 4.54%)
|
| 4. |
|
1:28,84 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (1:29,35; 0.57%)
|
| 5. |
|
1:26,16 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (1:28,84; 3.11%)
|
| 6. |
|
1:24,41 |
  |
Plavalno tekmovanje Istra Koper 2023 |
Koper |
08.10.2023 |
18. |
(predteki) |
   os.rek. (1:26,16; 2.07%)
|
| 7. |
|
1:24,71 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
14.10.2023 |
3. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PZ |
1. |
|
3:12,30 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (3:27,60; 7.95%)
|
| 2. |
|
3:08,39 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
20.12.2022 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (3:12,30; 2.07%)
|
| 3. |
|
3:03,52 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (3:08,39; 2.65%)
|
| 4. |
|
3:05,70 |
  |
    |
   |
    |
6. |
(finale) |
   os.rek. (3:08,39; 1.44%)
|
| 5. |
|
2:52,38 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (3:03,52; 6.46%)
|
| 6. |
|
2:58,21 |
  |
MM Miklavž (pop., 2010 in 2011) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
3. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DZ |
1. |
|
0:38,82 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (0:42,26; 8.86%)
|
| 2. |
|
0:39,50 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
10. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
0:37,45 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (0:38,82; 3.65%)
|
| 4. |
|
0:38,47 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
11. |
(predteki) |
|
| 5. |
|
0:36,58 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
14.10.2023 |
17. |
(predteki) |
   os.rek. (0:37,45; 2.37%)
|
| 6. |
|
0:36,48 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
15. |
(predteki) |
   os.rek. (0:36,58; 0.27%)
|
| 7. |
|
0:36,79 |
  |
MM Miklavž (pop., 2010 in 2011) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
12. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DZ |
1. |
|
1:31,84 |
  |
Istra Koper 2022 |
Koper |
09.10.2022 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
1:33,26 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
11. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
1:34,14 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
14. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
1:32,68 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
23. |
(predteki) |
|
| 5. |
|
1:33,37 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
9. |
(predteki) |
|
| 6. |
|
1:31,68 |
  |
    |
   |
    |
10. |
(finale) |
   os.rek. (1:31,84; 0.17%)
|
| 7. |
|
1:28,81 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
14.10.2023 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (1:31,68; 3.23%)
|
| 8. |
|
1:25,80 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
26. |
(predteki) |
   os.rek. (1:28,81; 3.5%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200DZ |
1. |
|
3:32,97 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
20.12.2022 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
3:30,73 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (3:32,97; 1.06%)
|
| 3. |
|
3:18,45 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
16.12.2023 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (3:30,73; 6.18%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HZ |
1. |
|
0:40,54 |
  |
Istra Koper 2022 |
Koper |
09.10.2022 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (0:49,20; 21.36%)
|
| 2. |
|
0:40,82 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
19. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
0:41,46 |
  |
Plavalno tekmovanje Istra Koper 2023 |
Koper |
08.10.2023 |
25. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
0:41,35 |
  |
MM Miklavž (pop., 2010 in 2011) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
20. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HZ |
1. |
|
1:29,14 |
  |
Istra Koper 2022 |
Koper |
09.10.2022 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (1:40,18; 12.38%)
|
| 2. |
|
1:28,08 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
40. |
(predteki) |
   os.rek. (1:29,14; 1.2%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MZ |
1. |
|
1:22,40 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
25. |
(predteki) |
   os.rek. (1:34,37; 14.52%)
|
| 2. |
|
1:22,34 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (1:22,40; 0.07%)
|
| 3. |
|
1:21,01 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
16.12.2023 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (1:22,34; 1.64%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MZ |
1. |
|
3:00,05 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (3:28,74; 15.93%)
|
| 2. |
|
2:59,61 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
19.11.2022 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (3:00,05; 0.24%)
|
| 3. |
|
2:56,11 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (2:59,61; 1.98%)
|
| 4. |
|
2:56,48 |
  |
    |
   |
    |
15. |
(finale) |
   os.rek. (2:59,61; 1.77%)
|
| 5. |
|
2:54,45 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
23. |
(predteki) |
   os.rek. (2:56,11; 0.95%)
|
| 6. |
|
2:49,18 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (2:54,45; 3.11%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400MZ |
1. |
|
6:13,23 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
6:17,51 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
11. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
5:55,52 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (6:13,23; 4.98%)
|