disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KZ |
1. |
|
0:35,35 |
  |
Istra Koper 2022 |
Koper |
09.10.2022 |
14. |
(predteki) |
   os.rek. (0:38,00; 7.49%)
|
| 2. |
|
0:36,04 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
23. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
0:33,76 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (0:35,35; 4.7%)
|
| 4. |
|
0:33,16 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (0:33,76; 1.8%)
|
| 5. |
|
0:32,88 |
  |
MM Miklavž (pop., 2010 in 2011) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (0:33,16; 0.85%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KZ |
1. |
|
1:19,94 |
  |
Istra Koper 2022 |
Koper |
09.10.2022 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (1:24,68; 5.92%)
|
| 2. |
|
1:18,33 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
19. |
(predteki) |
   os.rek. (1:19,94; 2.05%)
|
| 3. |
|
1:16,33 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
30. |
(predteki) |
   os.rek. (1:18,33; 2.62%)
|
| 4. |
|
1:13,94 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (1:16,33; 3.23%)
|
| 5. |
|
1:12,45 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (1:13,94; 2.05%)
|
| 6. |
|
1:12,21 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
14.10.2023 |
19. |
(predteki) |
   os.rek. (1:12,45; 0.33%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KZ |
1. |
|
2:40,77 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (3:14,22; 20.8%)
|
| 2. |
|
2:39,09 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (2:40,77; 1.05%)
|
| 3. |
|
2:41,53 |
  |
    |
   |
    |
4. |
(finale) |
|
| 4. |
|
2:29,67 |
  |
MM Miklavž (pop., 2010 in 2011) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (2:39,09; 6.29%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PZ |
1. |
|
0:46,25 |
  |
Istra Koper 2022 |
Koper |
09.10.2022 |
8. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
0:46,26 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
13. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
0:44,80 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
22. |
(predteki) |
   os.rek. (0:45,96; 2.58%)
|
| 4. |
|
0:42,28 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (0:44,80; 5.96%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PZ |
1. |
|
1:38,03 |
  |
Istra Koper 2022 |
Koper |
09.10.2022 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (1:43,79; 5.87%)
|
| 2. |
|
1:40,80 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
11. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PZ |
1. |
|
3:29,42 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
18. |
(predteki) |
   os.rek. (3:45,90; 7.86%)
|
| 2. |
|
3:23,19 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (3:29,42; 3.06%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DZ |
1. |
|
0:41,36 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
21. |
(predteki) |
   os.rek. (0:47,51; 14.86%)
|
| 2. |
|
0:44,90 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
23. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
0:39,54 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (0:41,36; 4.6%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DZ |
1. |
|
1:31,36 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
1:25,65 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
14.10.2023 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (1:31,36; 6.66%)
|
| 3. |
|
1:23,91 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
23. |
(predteki) |
   os.rek. (1:25,65; 2.07%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200DZ |
1. |
|
3:17,52 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
2:56,58 |
  |
MM Miklavž (pop., 2010 in 2011) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (3:17,52; 11.85%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MZ |
1. |
|
1:28,03 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
41. |
(predteki) |
   os.rek. (1:33,47; 6.17%)
|
| 2. |
|
1:26,52 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (1:28,03; 1.74%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MZ |
1. |
|
3:05,83 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
16. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
2:57,21 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (3:05,83; 4.86%)
|
| 3. |
|
2:54,42 |
  |
    |
   |
    |
4. |
(finale) |
   os.rek. (3:05,83; 6.54%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400MZ |
1. |
|
5:57,79 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|