disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KM |
1. |
|
0:31,19 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
0:29,68 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (0:31,19; 5.08%)
|
| 3. |
|
0:29,21 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (0:29,68; 1.6%)
|
| 4. |
|
0:27,99 |
  |
MM Miklavž (pop., 2010 in 2011) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
5. |
(finale) |
   os.rek. (0:29,21; 4.35%)
|
| 5. |
|
0:27,24 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (0:27,99; 2.75%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KM |
1. |
|
1:07,31 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
20. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
1:05,74 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (1:07,31; 2.38%)
|
| 3. |
|
1:05,27 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (1:05,74; 0.72%)
|
| 4. |
|
1:02,66 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
60. |
(predteki) |
   os.rek. (1:05,27; 4.16%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KM |
1. |
|
2:40,88 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
23. |
(predteki) |
   os.rek. (3:05,07; 15.03%)
|
| 2. |
|
2:16,16 |
  |
MM Miklavž (pop., 2010 in 2011) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (2:40,88; 18.15%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KM |
1. |
|
5:48,33 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
27. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
5:41,96 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
20.12.2022 |
18. |
(predteki) |
   os.rek. (5:48,33; 1.86%)
|
| 3. |
|
4:55,30 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
27. |
(predteki) |
   os.rek. (5:41,96; 15.8%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PM |
1. |
|
0:40,49 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
33. |
(predteki) |
   os.rek. (1:03,25; 56.21%)
|
| 2. |
|
0:38,52 |
  |
MM Miklavž (pop., 2010 in 2011) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (0:40,49; 5.11%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PM |
1. |
|
3:41,14 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
16. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
3:45,25 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
20.12.2022 |
14. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
3:08,36 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
32. |
(predteki) |
   os.rek. (3:41,14; 17.4%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DM |
1. |
|
0:40,84 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
39. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
0:31,64 |
  |
Plavalno tekmovanje Istra Koper 2023 |
Koper |
08.10.2023 |
19. |
(predteki) |
   os.rek. (0:40,84; 29.07%)
|
| 3. |
|
0:30,43 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
37. |
(predteki) |
   os.rek. (0:31,64; 3.97%)
|
| 4. |
|
0:30,45 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
3. |
(predteki) |
|
| 5. |
|
0:29,79 |
  |
MM Miklavž (pop., 2010 in 2011) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (0:30,43; 2.14%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DM |
1. |
|
1:14,48 |
  |
Plavalno tekmovanje Istra Koper 2023 |
Koper |
08.10.2023 |
19. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
1:09,92 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (1:14,48; 6.52%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HM |
1. |
|
0:38,10 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
0:36,56 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (0:38,10; 4.21%)
|
| 3. |
|
0:34,52 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
15. |
(predteki) |
   os.rek. (0:36,56; 5.9%)
|
| 4. |
|
0:34,12 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (0:34,52; 1.17%)
|
| 5. |
|
0:34,11 |
  |
    |
   |
    |
4. |
(finale) |
   os.rek. (0:34,52; 1.2%)
|
| 6. |
|
0:34,31 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:34,52; 0.61%)
|
| 7. |
|
0:34,06 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (0:34,11; 0.14%)
|
| 8. |
|
0:33,04 |
  |
Plavalno tekmovanje Istra Koper 2023 |
Koper |
08.10.2023 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (0:34,06; 3.08%)
|
| 9. |
|
0:31,45 |
  |
MM Miklavž (pop., 2010 in 2011) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
3. |
(finale) |
   os.rek. (0:33,04; 5.05%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HM |
1. |
|
1:25,27 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
28. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
1:15,68 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (1:25,27; 12.67%)
|
| 3. |
|
1:19,00 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (1:25,27; 7.93%)
|
| 4. |
|
1:13,30 |
  |
Plavalno tekmovanje Istra Koper 2023 |
Koper |
08.10.2023 |
14. |
(predteki) |
   os.rek. (1:15,61; 3.15%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HM |
1. |
|
2:59,32 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
19.11.2022 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
2:34,84 |
  |
MM Miklavž (pop., 2010 in 2011) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (2:59,32; 15.8%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MM |
1. |
|
1:19,36 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
29. |
(predteki) |
   os.rek. (1:43,17; 30%)
|
| 2. |
|
1:17,18 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (1:19,36; 2.82%)
|
| 3. |
|
1:10,72 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
41. |
(predteki) |
   os.rek. (1:17,18; 9.13%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MM |
1. |
|
3:05,36 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
19.11.2022 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
2:40,57 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
18. |
(predteki) |
   os.rek. (3:05,36; 15.43%)
|
| 3. |
|
2:33,41 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (2:40,57; 4.66%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400MM |
1. |
|
5:33,74 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|