disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KM |
1. |
|
0:26,21 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
1. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
0:26,47 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(štafeta) |
|
| 3. |
|
0:25,67 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
19.11.2022 |
31. |
(predteki) |
   os.rek. (0:26,18; 1.98%)
|
| 4. |
|
0:25,18 |
  |
    |
   |
    |
17. |
(finale) |
   os.rek. (0:26,18; 3.97%)
|
| 5. |
|
0:25,46 |
  |
Zimsko odprto združeno prvenstvo Slovenije |
Kranj |
16.12.2022 |
37. |
(predteki) |
|
| 6. |
|
0:25,39 |
  |
    |
   |
    |
19. |
(finale) |
|
| 7. |
|
0:25,52 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
14. |
(predteki) |
|
| 8. |
|
0:25,62 |
  |
MM Mladost |
Zagreb |
11.11.2023 |
57. |
(predteki) |
|
| 9. |
|
0:25,71 |
  |
Pokal mesta Celje |
Celje |
25.11.2023 |
18. |
(predteki) |
|
| 10. |
|
0:25,58 |
  |
    |
   |
    |
5. |
(finale) |
|
| 11. |
|
0:25,13 |
  |
Pokal Slovenije, Zimsko odprto prvenstvo Slovenije ABS in U23 |
Koper |
15.12.2023 |
29. |
(predteki) |
   os.rek. (0:25,18; 0.19%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KM |
1. |
|
0:58,12 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
3. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
0:58,15 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
19.11.2022 |
32. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
0:56,18 |
  |
    |
   |
    |
16. |
(finale) |
   os.rek. (0:57,83; 2.93%)
|
| 4. |
|
0:58,46 |
  |
Pokal mesta Celje |
Celje |
26.11.2022 |
8. |
(predteki) |
|
| 5. |
|
0:58,53 |
  |
    |
   |
    |
7. |
(finale) |
|
| 6. |
|
0:58,32 |
  |
Zimsko odprto združeno prvenstvo Slovenije |
Kranj |
16.12.2022 |
46. |
(predteki) |
|
| 7. |
|
1:01,57 |
  |
    |
   |
    |
24. |
(finale) |
|
| 8. |
|
0:57,38 |
  |
MM Mladost |
Zagreb |
11.11.2023 |
102. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KM |
1. |
|
2:06,62 |
  |
Pokal mesta Celje |
Celje |
26.11.2022 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (2:11,38; 3.75%)
|
| 2. |
|
2:07,05 |
  |
    |
   |
    |
8. |
(finale) |
   os.rek. (2:11,38; 3.4%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DM |
1. |
|
0:28,29 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (0:29,12; 2.93%)
|
| 2. |
|
0:27,76 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
19.11.2022 |
20. |
(predteki) |
   os.rek. (0:28,29; 1.9%)
|
| 3. |
|
0:27,15 |
  |
    |
   |
    |
11. |
(finale) |
   os.rek. (0:28,29; 4.19%)
|
| 4. |
|
0:27,59 |
  |
Pokal mesta Celje |
Celje |
26.11.2022 |
3. |
(predteki) |
|
| 5. |
|
0:27,72 |
  |
    |
   |
    |
3. |
(finale) |
|
| 6. |
|
0:27,23 |
  |
Zimsko odprto združeno prvenstvo Slovenije |
Kranj |
16.12.2022 |
23. |
(predteki) |
|
| 7. |
|
0:27,28 |
  |
    |
   |
    |
16. |
(finale) |
|
| 8. |
|
0:27,49 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
16. |
(predteki) |
|
| 9. |
|
0:27,10 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
18.11.2023 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (0:27,15; 0.18%)
|
| 10. |
|
0:27,03 |
  |
    |
   |
    |
9. |
(finale) |
   os.rek. (0:27,15; 0.44%)
|
| 11. |
|
0:26,93 |
  |
Pokal Slovenije, Zimsko odprto prvenstvo Slovenije ABS in U23 |
Koper |
15.12.2023 |
25. |
(predteki) |
   os.rek. (0:27,03; 0.37%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DM |
1. |
|
1:03,08 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (1:03,10; 0.03%)
|
| 2. |
|
1:00,74 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
19.11.2022 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (1:03,08; 3.85%)
|
| 3. |
|
1:00,54 |
  |
    |
   |
    |
11. |
(finale) |
   os.rek. (1:03,08; 4.19%)
|
| 4. |
|
1:02,41 |
  |
Pokal mesta Celje |
Celje |
26.11.2022 |
4. |
(predteki) |
|
| 5. |
|
1:01,47 |
  |
    |
   |
    |
4. |
(finale) |
|
| 6. |
|
0:59,94 |
  |
Zimsko odprto združeno prvenstvo Slovenije |
Kranj |
16.12.2022 |
17. |
(predteki) |
   os.rek. (1:00,54; 1%)
|
| 7. |
|
1:01,43 |
  |
    |
   |
    |
13. |
(finale) |
|
| 8. |
|
1:01,28 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
9. |
(predteki) |
|
| 9. |
|
1:01,21 |
  |
MM Mladost |
Zagreb |
11.11.2023 |
32. |
(predteki) |
|
| 10. |
|
1:01,97 |
  |
    |
   |
    |
23. |
(finale) |
|
| 11. |
|
1:01,61 |
  |
Pokal mesta Celje |
Celje |
25.11.2023 |
7. |
(predteki) |
|
| 12. |
|
1:01,96 |
  |
    |
   |
    |
7. |
(finale) |
|
| 13. |
|
1:00,68 |
  |
Pokal Slovenije, Zimsko odprto prvenstvo Slovenije ABS in U23 |
Koper |
15.12.2023 |
18. |
(predteki) |
|
| 14. |
|
1:01,72 |
  |
    |
   |
    |
16. |
(finale) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200DM |
1. |
|
2:19,39 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
19.11.2022 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
2:16,43 |
  |
    |
   |
    |
4. |
(finale) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 3. |
|
2:20,12 |
  |
Zimsko odprto združeno prvenstvo Slovenije |
Kranj |
16.12.2022 |
9. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
2:15,72 |
  |
    |
   |
    |
10. |
(finale) |
   os.rek. (2:16,43; 0.52%)
|
| 5. |
|
2:21,57 |
  |
Pokal mesta Celje |
Celje |
25.11.2023 |
5. |
(predteki) |
|
| 6. |
|
2:21,18 |
  |
    |
   |
    |
4. |
(finale) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HM |
1. |
|
0:29,02 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (0:34,93; 20.36%)
|
| 2. |
|
0:28,62 |
  |
MM Mladost |
Zagreb |
11.11.2023 |
30. |
(predteki) |
   os.rek. (0:29,02; 1.39%)
|
| 3. |
|
0:28,80 |
  |
    |
   |
    |
22. |
(finale) |
   os.rek. (0:29,02; 0.76%)
|
| 4. |
|
0:28,72 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
18.11.2023 |
7. |
(predteki) |
|
| 5. |
|
0:29,17 |
  |
    |
   |
    |
6. |
(finale) |
|
| 6. |
|
0:28,19 |
  |
Pokal Slovenije, Zimsko odprto prvenstvo Slovenije ABS in U23 |
Koper |
15.12.2023 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (0:28,62; 1.52%)
|
| 7. |
|
0:28,27 |
  |
    |
   |
    |
13. |
(finale) |
   os.rek. (0:28,62; 1.23%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HM |
1. |
|
1:04,83 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (1:30,85; 40.13%)
|
| 2. |
|
1:03,47 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
18.11.2023 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (1:04,83; 2.14%)
|
| 3. |
|
1:04,79 |
  |
    |
   |
    |
8. |
(finale) |
   os.rek. (1:04,83; 0.06%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MM |
1. |
|
1:05,22 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
1. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
1:05,65 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
19.11.2022 |
17. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
1:04,60 |
  |
    |
   |
    |
11. |
(finale) |
   os.rek. (1:04,74; 0.21%)
|
| 4. |
|
1:05,50 |
  |
Pokal mesta Celje |
Celje |
26.11.2022 |
4. |
(predteki) |
|
| 5. |
|
1:05,60 |
  |
    |
   |
    |
4. |
(finale) |
|
| 6. |
|
1:03,17 |
  |
Zimsko odprto združeno prvenstvo Slovenije |
Kranj |
16.12.2022 |
21. |
(predteki) |
   os.rek. (1:04,60; 2.26%)
|
| 7. |
|
1:05,98 |
  |
    |
   |
    |
16. |
(finale) |
|
| 8. |
|
1:02,85 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (1:03,17; 0.5%)
|
| 9. |
|
1:03,64 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
18.11.2023 |
13. |
(predteki) |
|
| 10. |
|
1:03,73 |
  |
    |
   |
    |
11. |
(finale) |
|
| 11. |
|
1:04,34 |
  |
Pokal mesta Celje |
Celje |
25.11.2023 |
5. |
(predteki) |
|
| 12. |
|
1:04,68 |
  |
    |
   |
    |
7. |
(finale) |
|
| 13. |
|
1:03,35 |
  |
Pokal Slovenije, Zimsko odprto prvenstvo Slovenije ABS in U23 |
Koper |
15.12.2023 |
15. |
(predteki) |
|
| 14. |
|
1:03,33 |
  |
    |
   |
    |
15. |
(finale) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MM |
1. |
|
2:27,46 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
4. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
2:24,57 |
  |
Pokal mesta Celje |
Celje |
26.11.2022 |
8. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
2:22,91 |
  |
    |
   |
    |
7. |
(finale) |
|