disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KZ |
1. |
|
0:35,77 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
21. |
(predteki) |
   os.rek. (0:41,84; 16.96%) |
| 2. |
|
0:34,59 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
18. |
(predteki) |
   os.rek. (0:35,77; 3.41%) |
| 3. |
|
0:34,93 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
27. |
(predteki) |
              (0:34,59; -0.97%) |
| 4. |
|
0:31,84 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (0:34,59; 8.63%) |
| 5. |
|
0:32,53 |
  |
    |
   |
    |
13. |
(finale) |
   os.rek. (0:34,59; 6.33%) |
| 6. |
|
0:32,49 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
6. |
(predteki) |
              (0:31,84; -2%) |
| 7. |
|
0:32,10 |
  |
Plavalno tekmovanje Istra Koper 2023 |
Koper |
08.10.2023 |
36. |
(predteki) |
              (0:31,84; -0.8%) |
| 8. |
|
0:31,76 |
  |
1. kolo Gorenjske |
Kranj |
19.10.2023 |
20. |
(predteki) |
   os.rek. (0:31,84; 0.25%) |
| 9. |
|
0:30,69 |
  |
MM Miklavž (pop., 2010 in 2011) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (0:31,76; 3.48%) |
| 10. |
|
0:30,80 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
11. |
(predteki) |
              (0:30,69; -0.35%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KZ |
1. |
|
1:18,70 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
22. |
(predteki) |
   os.rek. (1:33,11; 18.31%) |
| 2. |
|
1:15,20 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
25. |
(predteki) |
   os.rek. (1:18,70; 4.65%) |
| 3. |
|
1:13,83 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
26. |
(predteki) |
   os.rek. (1:15,20; 1.85%) |
| 4. |
|
1:12,79 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
16. |
(predteki) |
   os.rek. (1:13,83; 1.42%) |
| 5. |
|
1:11,12 |
  |
    |
   |
    |
12. |
(finale) |
   os.rek. (1:13,83; 3.81%) |
| 6. |
|
1:12,02 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
7. |
(predteki) |
              (1:11,12; -1.24%) |
| 7. |
|
1:10,13 |
  |
Plavalno tekmovanje Istra Koper 2023 |
Koper |
08.10.2023 |
38. |
(predteki) |
   os.rek. (1:11,12; 1.41%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KZ |
1. |
|
2:41,18 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
18. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
| 2. |
|
2:47,48 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
17. |
(predteki) |
              (2:41,18; -3.76%) |
| 3. |
|
2:37,00 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (2:41,18; 2.66%) |
| 4. |
|
2:34,50 |
  |
    |
   |
    |
9. |
(finale) |
   os.rek. (2:41,18; 4.32%) |
| 5. |
|
2:25,74 |
  |
2. kolo Gorenjske |
Kranj |
16.11.2023 |
14. |
(predteki) |
   os.rek. (2:34,50; 6.01%) |
| 6. |
|
2:25,16 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (2:25,74; 0.39%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KZ |
1. |
|
5:49,57 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
21. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
| 2. |
|
5:38,48 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
18. |
(predteki) |
   os.rek. (5:49,57; 3.27%) |
| 3. |
|
5:15,18 |
  |
1. kolo Gorenjske |
Kranj |
19.10.2023 |
16. |
(predteki) |
   os.rek. (5:38,48; 7.39%) |
| 4. |
|
4:59,74 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (5:15,18; 5.15%) |
| 5. |
|
5:06,21 |
  |
3. kolo Gorenjske |
Kranj |
12.12.2023 |
5. |
(predteki) |
              (4:59,74; -2.11%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PZ |
1. |
|
0:46,12 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
15. |
(predteki) |
   os.rek. (0:50,01; 8.43%) |
| 2. |
|
0:46,39 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
18. |
(predteki) |
              (0:46,12; -0.58%) |
| 3. |
|
0:47,36 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
34. |
(predteki) |
              (0:46,12; -2.61%) |
| 4. |
|
0:43,00 |
  |
3. kolo Gorenjske |
Kranj |
12.12.2023 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (0:46,12; 7.25%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PZ |
1. |
|
1:39,59 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (1:52,50; 12.96%) |
| 2. |
|
1:39,75 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
28. |
(predteki) |
              (1:39,59; -0.16%) |
| 3. |
|
1:37,31 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
25. |
(predteki) |
   os.rek. (1:39,59; 2.34%) |
| 4. |
|
1:32,33 |
  |
Plavalno tekmovanje Istra Koper 2023 |
Koper |
08.10.2023 |
24. |
(predteki) |
   os.rek. (1:37,31; 5.39%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PZ |
1. |
|
3:33,53 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
21. |
(predteki) |
   os.rek. (3:48,67; 7.09%) |
| 2. |
|
3:31,39 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (3:33,53; 1.01%) |
| 3. |
|
3:11,20 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (3:31,39; 10.55%) |
| 4. |
|
3:08,85 |
  |
MM Miklavž (pop., 2010 in 2011) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (3:11,20; 1.24%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DZ |
1. |
|
0:50,50 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
32. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
| 2. |
|
0:37,49 |
  |
2. kolo Gorenjske |
Kranj |
16.11.2023 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (0:50,50; 34.7%) |
| 3. |
|
0:35,58 |
  |
MM Miklavž (pop., 2010 in 2011) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (0:37,49; 5.36%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DZ |
1. |
|
1:25,43 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
25. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HZ |
1. |
|
0:41,05 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
20. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
| 2. |
|
0:40,44 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
24. |
(predteki) |
   os.rek. (0:41,05; 1.5%) |
| 3. |
|
0:39,60 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
27. |
(predteki) |
   os.rek. (0:40,44; 2.12%) |
| 4. |
|
0:39,90 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
7. |
(predteki) |
              (0:39,60; -0.75%) |
| 5. |
|
0:39,33 |
  |
Plavalno tekmovanje Istra Koper 2023 |
Koper |
08.10.2023 |
23. |
(predteki) |
   os.rek. (0:39,60; 0.68%) |
| 6. |
|
0:38,02 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:39,33; 3.44%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HZ |
1. |
|
1:23,23 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
25. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
| 2. |
|
1:24,29 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
24. |
(predteki) |
              (1:23,23; -1.25%) |
| 3. |
|
1:21,21 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (1:23,23; 2.48%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HZ |
1. |
|
3:08,23 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
18. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
| 2. |
|
2:48,69 |
  |
MM Miklavž (pop., 2010 in 2011) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (3:08,23; 11.58%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MZ |
1. |
|
1:26,23 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
35. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
| 2. |
|
1:24,78 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
37. |
(predteki) |
   os.rek. (1:26,23; 1.71%) |
| 3. |
|
1:25,64 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
10. |
(predteki) |
              (1:24,78; -1%) |
| 4. |
|
1:20,23 |
  |
2. kolo Gorenjske |
Kranj |
16.11.2023 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (1:24,78; 5.67%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400MZ |
1. |
|
5:56,18 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |