disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KM |
1. |
|
0:29,01 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (0:40,01; 37.91%) |
| 2. |
|
0:28,44 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (0:29,01; 2%) |
| 3. |
|
0:27,96 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (0:28,44; 1.71%) |
| 4. |
|
0:27,86 |
  |
    |
   |
    |
9. |
(finale) |
   os.rek. (0:28,44; 2.08%) |
| 5. |
|
0:27,86 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (0:27,86; 0%) |
| 6. |
|
0:27,99 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
14.10.2023 |
5. |
(predteki) |
              (0:27,86; -0.46%) |
| 7. |
|
0:27,86 |
  |
2. kolo Gorenjske |
Kranj |
16.11.2023 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (0:27,86; 0%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KM |
1. |
|
1:01,95 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (1:14,11; 19.62%) |
| 2. |
|
1:00,89 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (1:01,95; 1.74%) |
| 3. |
|
1:02,84 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
14. |
(predteki) |
              (1:00,89; -3.1%) |
| 4. |
|
1:06,44 |
  |
    |
   |
    |
16. |
(finale) |
              (1:00,89; -8.35%) |
| 5. |
|
1:01,24 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(štafeta) |
              (1:00,89; -0.57%) |
| 6. |
|
1:03,11 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
10. |
(predteki) |
              (1:00,89; -3.51%) |
| 7. |
|
1:01,13 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
18.11.2023 |
38. |
(predteki) |
              (1:00,89; -0.39%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KM |
1. |
|
2:22,14 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
16. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
| 2. |
|
2:20,76 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (2:22,14; 0.98%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KM |
1. |
|
4:55,89 |
  |
1. kolo Gorenjske |
Kranj |
19.10.2023 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
| 2. |
|
4:56,98 |
  |
3. kolo Gorenjske |
Kranj |
12.12.2023 |
6. |
(predteki) |
              (4:55,89; -0.36%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PM |
1. |
|
0:36,61 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (0:49,50; 35.2%) |
| 2. |
|
0:35,96 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (0:36,61; 1.8%) |
| 3. |
|
0:35,31 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (0:35,96; 1.84%) |
| 4. |
|
0:34,55 |
  |
    |
   |
    |
3. |
(finale) |
   os.rek. (0:35,96; 4.08%) |
| 5. |
|
0:34,72 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
2. |
(predteki) |
              (0:34,55; -0.48%) |
| 6. |
|
0:34,57 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
14.10.2023 |
4. |
(predteki) |
              (0:34,55; -0.05%) |
| 7. |
|
0:33,29 |
  |
3. kolo Gorenjske |
Kranj |
12.12.2023 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (0:34,55; 3.78%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PM |
1. |
|
1:17,76 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
| 2. |
|
1:17,52 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (1:17,76; 0.3%) |
| 3. |
|
1:19,80 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
6. |
(predteki) |
              (1:17,52; -2.85%) |
| 4. |
|
1:18,27 |
  |
    |
   |
    |
4. |
(finale) |
              (1:17,52; -0.95%) |
| 5. |
|
1:18,67 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
3. |
(predteki) |
              (1:17,52; -1.46%) |
| 6. |
|
1:18,00 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
14.10.2023 |
4. |
(predteki) |
              (1:17,52; -0.61%) |
| 7. |
|
1:18,99 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
18.11.2023 |
26. |
(predteki) |
              (1:17,52; -1.86%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PM |
1. |
|
2:57,34 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
| 2. |
|
2:59,22 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
4. |
(predteki) |
              (2:57,34; -1.04%) |
| 3. |
|
2:56,84 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (2:57,34; 0.28%) |
| 4. |
|
2:54,35 |
  |
    |
   |
    |
7. |
(finale) |
   os.rek. (2:57,34; 1.71%) |
| 5. |
|
2:52,82 |
  |
2. kolo Gorenjske |
Kranj |
16.11.2023 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (2:54,35; 0.88%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DM |
1. |
|
0:33,46 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
| 2. |
|
0:31,81 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
16. |
(predteki) |
   os.rek. (0:33,46; 5.18%) |
| 3. |
|
0:32,78 |
  |
    |
   |
    |
16. |
(finale) |
   os.rek. (0:33,46; 2.07%) |
| 4. |
|
0:33,33 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
14.10.2023 |
15. |
(predteki) |
              (0:31,81; -4.56%) |
| 5. |
|
0:32,18 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
18.11.2023 |
39. |
(predteki) |
              (0:31,81; -1.14%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DM |
1. |
|
1:20,61 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
18. |
(predteki) |
   os.rek. (1:32,66; 14.94%) |
| 2. |
|
1:18,71 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
28. |
(predteki) |
   os.rek. (1:20,61; 2.41%) |
| 3. |
|
1:22,25 |
  |
1. kolo Gorenjske |
Kranj |
19.10.2023 |
17. |
(predteki) |
              (1:18,71; -4.3%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HM |
1. |
|
0:36,65 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
29. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
| 2. |
|
0:34,95 |
  |
1. kolo Gorenjske |
Kranj |
19.10.2023 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (0:36,65; 4.86%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HM |
1. |
|
1:19,64 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
16. |
(predteki) |
   os.rek. (1:22,11; 3.1%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MM |
1. |
|
1:13,73 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
15. |
(predteki) |
   os.rek. (1:24,18; 14.17%) |
| 2. |
|
1:10,72 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (1:13,73; 4.25%) |
| 3. |
|
1:09,64 |
  |
2. kolo Gorenjske |
Kranj |
16.11.2023 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (1:10,72; 1.55%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MM |
1. |
|
2:43,19 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400MM |
1. |
|
5:44,51 |
  |
3. kolo Gorenjske |
Kranj |
12.12.2023 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |